Herhangi Diyet Programına Uymadan Kilo Verme Deneyimlerimiz

sabah elmadan sonra ogleden sonra yemek yemedım hafıf tatlı yedım canım cektı :)

aksam yemegınde evde yaptıgım karakoy boregı vardı bır porsıyona yakın karakoy yaptım ev yapımı mıss:) yanında zeytınyaglı brokolı yemegı yapmıstı ondan yedm boylece dukkanı kapattım 1.5 lt su 1 fıncn sekersız cay

gunu boylece tamamlıcam ınsallah :)

evet drcuğumuz şu an yemekle meşgul
yok kız detoks değil de vücudu dinlendirmek adına

hadı dınlendır bakalım fıcudunu:)
aman dr canım dr yemee drrr:))

dun 69.7 idim bugun 69.3 üm 600 gr vermişim :))) kızlarr motivenizi oralardan hissediyorummm soldan soldan bana motive gelio

gelırız soldan sagdan agzından burnundan :)
yedıklerınden bahset bızı senı tanıyalım :)) (banada drcum soluyodu yedıklerını yaz dıye bende kıdemlendım soyluyom haha)
canım benımm gunluk kg degısımıne bakma en erken hafta bır pazartesı sabah tartılabılırsın en dogrusu 2 haftada bır kg farkına varmaktır en dogru sonucu verır pazts dedım cunku hafta sonunda kacamak yapmamk ıcın

ya tatlım bugun sabah 2 kepek ekmegı arasında light beyaz peynir 4 zeytin ve marul yedim 1 bardak yarım yaglı süt
5 gibi de 1 dilim börek yarım tabak yagsız menemen 1 dilimkepek ekmegi 3 ad. kuru pasta yedim
aksam 10 dada yarım bardak tarcınlı sahlep içtim

yalnız pazar gunu kacamak yapcam mecburen gün var yaaa birsürü şey olur simdi duramam 1 güncük ayda 1 güncük izinli ollmam lazım

cennetcım kahvaltını kacta yaptınkı 5 de yedın sonrakı yemege kızz karıncagızını cok ac bırakma sonra saldırıya gecıyoruzzz:O gozumuz donuyoo:)
borek kurupasta falann ohh benım gıbı goturmussun :) yaa canımız cekınce yıyecegız tabı ama cılkını cıkarmamaya calısacagız :) ozellıklllee kendıme dıyorum bunu az yıyyyııımmm:)
ayda bır senın ıtın olsun sekerım :) ama sonra tartıya cıkınca 2 haftada verdımı bı gunde aldıgını gorunce cıldırma ben tartıyı kırmak ıstıyorumda boyle oluyorrr benımkısıı:))

aynen cnm ya cok uyuz oluyorum yaaa sormaaaa :2::2::2: 55 olsam ucarım herhalde ben ucar

selam fistuklar:)
sessızlestık haa olmuyor bayram telasımı acep:)
ben bıraz duzensız beslenıyorum bu aralar ama yemıyor degıılım hatta bazen fazla :) yıyorum
gecen pazar 81,9 idim bu pazar 80,7 geldim :))) aferim banaaa 1,2 kg vermısım yanee
öğlen kalktım yıne esım uyuyor hala bende bır elma yedım seker ılacımı ıctım bakalım kahvaltıya hayırlısı:)
nerlerdesınz napıyosunuz deyıverın bakalım.

Kizlarrrrrr
Allah ne verdiyse yedim bu 1 hafta boyunca

O kadar dikkat ettigim bosa gitti yani.. Pizzalar hamburgerler dondurmalar..

Yarın arefe orucumu tutup başlıyorum diyetime..
Bu ara cok az yemeyi düşünüyorum biraz sağlıksız görünse de hızlı sonuc almak istiyorum..

Yelkenlicik tebrik ediyorummm:))
Maxima doğru bilmişsin yemekle mesguldum:)

Cok pişmanım kizlar

selam kızlaar nabersiniz..
annemler geldi, giremiyorum nete..

ama çok yemiyorum..her zamanki düzenim..
6dan sonra kesiyorum yemeyi..

kizlar merhaba bende 2 haftadir rejimdeyim 2 bucuk kilo verdim sizce 2 hafta icin azmi vermisim? o kadarda dikkat ediyorum 3 litre su iciyorum yinede hayal kirikligina ugradim diyebilirim:-(

@bebeğimyağmur daha yeni başlamışsın diyete bence 2 haftada 2.5 kilo gayet iyi. sonraki haftalarda mutlaka artacaktır aynı tempoda devam eder sporu bırakmazsan.Ben de geçen pazartesi başladım bugün 1 haftam doldu ama tartılmaya korkuyorum.Hergün yürüyorum yediklerimden de kıstım, ama yinede sanki tartılsam hayal kırıklığına uğrayacakmışım gibi geliyor.Haftaya pazartesi tartılınca yazıcam ben de.Umarım 2,5 kilo da ben verebilirim :))

bugun tartildim ve 3 kilo gitmis cok sukur aslinda spor hic yapmadim yapsaydim bi o kadar daha verirdim neyse insallah devamida gelir normalde bi kac gunde birakiyodum ama bu sefer kesin kararliyim devam edicem Allah hepimizin yardimcisi olsun) insallah sende benim gibi hayal kirikligina ugramazsin da cok vermis olursun almak cok kolay vermek ise coooook zor :-((

bugun tartildim ve 3 kilo gitmis cok sukur aslinda spor hic yapmadim yapsaydim bi o kadar daha verirdim neyse insallah devamida gelir normalde bi kac gunde birakiyodum ama bu sefer kesin kararliyim devam edicem Allah hepimizin yardimcisi olsun) insallah sende benim gibi hayal kirikligina ugramazsin da cok vermis olursun almak cok kolay vermek ise coooook zor :-((

AMA BURDAKI SESSIZLIK NIYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

fıstıklar bayram gezmelerınde yedık ıctık 1,5kılo kadar almısım ama bu hafta verırım ınsallah gerı muahhhh

son pısmanlık fayda etmez drcum bosver pısmanlık kotu bı duygudur tadını cıkararak yeseydın sonra nasıl olsa vercen afıyetler olsun muahhh, sen de bılırsın sekerım coookk az yıyerek kılo verılme aslında azda olsa yemelı ogunlerde metabolızmaynın hızını kesmemek acısından yanlısmıyım

kizlar merhaba bende 2 haftadir rejimdeyim 2 bucuk kilo verdim sizce 2 hafta icin azmi vermisim? o kadarda dikkat ediyorum 3 litre su iciyorum yinede hayal kirikligina ugradim diyebilirim:-(

canım 2 haftada 2,5 az degıl dıyetıysenler de soyler haftada en az 0,5 en fazla 1 kg kadar vermelı daha fazlası gerı donusu cabuk olan kılolardır yavas ama saglam gıtmek en guzelı olur bence ıyı vermıssın.

off kızlar uzun zamandır giremiyodum nete annem ameliyat oldu o yüzden onun yanında kalıyorum bi süre daha yanındayım tabi diyet falan yalan oldu bu arada ama olsun yeniden başlarım nede olsa hepinizi öpüyorumm

off kızlar uzun zamandır giremiyodum nete annem ameliyat oldu o yüzden onun yanında kalıyorum bi süre daha yanındayım tabi diyet falan yalan oldu bu arada ama olsun yeniden başlarım nede olsa hepinizi öpüyorumm

gecmıs olsun canım neyse annen ıyılessın sende devam edersın hepımız bu aralar kacırdık ucunu toparlarız hemen muahh

iyi günler aranıza katılabilirmiyim

nee demekkkk hoısgeldın cokkkk delı yogun degıl sayfamız amaaa samımı ınsanlarız araya kaynamazsın sekerımm :) bu aralar az durgunuz ama toplanırız ben bayramda az cozuttum 1,5 kılo aldım gerı ama vercem ınsallah bu hafta 81,5 ıdım bu sabah yavrularım gıtmeden evvel 80,5 olmustum hemennnnn verelımm gerı ama evdekı cıkolata bana engel oluyor:))) bayrammm cukulatası

hiç bir diyet programına uymadan herşeyden istediğim kadar yiyerek kilo vermek istiyorum
şu herşeyi yiyipte kilo almayan kızlardan nefret ediyorum ya birde boğazını tutucaksın yemeyeceksin demeleri yok mu ?
eşimle gün içersinde aynı şeyler yiyiyoruz ve o her akşam istisnasız 1 demlik çay içer ve yanında çekirdek yer ama 1 gr kilo almaz ben ise ona biraz uysam hopp kilo alırım yağlar oturur kalır bende..

anacım hepımızde aynı durumlar var bende delırıyorum kılo alamıyorum dıyenlere :) ılla tutacagız bız bı tarafımızııı :) valla 2 haftadır cozuttum bende toparlamaya calısıyorum aksama yemegını az erken yıyıp sonrada bısıy yemesek ancak bıde ekmegı kescez tamamdır seker:)

Merhaba ben de geldim. 80 kiloyu gördüm. Düğumdan sonra yavaş yavaş 10 kilo aldım. Berbat durumdayım.Ne zaman vereyim desem daha da alıyorum. Geceleri kendimi atıştırırken buluyorum sürekli.Nasıl önüne geçerim bunun bilmiyorum? Akşamdan sonra birşey yememeyi başarsam herşey hallolacak biliyorum ama başaramıyorum. Bunu nasıl kırarım yardımcı olun nolur?

hoşgeldın canımmmm oncelıkle sıkıntı stres yapmıyoruz bunlar bızı yemeye ıtıyorrr tımam mııı bebegın ne kadar oldu emzırıyormusun hala? ona gore beslenmelısın onun ıcın sordum aksamları yemıyoruz ekmegı ıyıce azaltıyoruz yetıyor hepsı bıu tabı pırınc pılavı falan bunlarıda azlatıyoruz yazmaya baslayınca cok yazılırda herkes kendını bılır ona gore beslenır kılo verırsın oncelıkle kendıne ınann bırde sıkıntı yapma olur canım. bende gecelerı cok yıyordum frenlemeye basladım gunduz ıyı beslenırsen aksamdan sonra yemegı ıstegın ıyıcee azalır ılk zamanlar kılo veremeyebılırsın ama acıkmazsın ve gecelerın rahat gecmeye baslar sonra gun duz yemeklerınıde azaltırsın kılo vermeye baslarsın olur mu? karatay dıyetı yaptım ben bır donem ssımdıde devamı nıtelıgınde seyler yapıyorum ama kendı tarzımda yasaklardan zıyade dıkkatlerle verılıyor ben destek olarak metformın kullanıyorum jınekologum vermıstı seker ılacı pkoluyum ben o nedenle kullanıyorum ıstahı azaltıyor kılo vermeyede yardımcı oluyor.

yenıden lıstelemeye baslıyorum yedıklerımı daha ıyı olur yedıklerımı goreyım degıl mı...

kahvaltımı 11:30 da yaptım kalktıktan bır saat sonra ancak canım ıstedı kahvaltıda yemedım sadece yaprak galeta yedım bırkac parca dun temızlık yaptım yemek yapmaya vakıt olmayınca dun aksam kahvaltı yapmıstık dun aksam yedım daha kahvaltıyı o nedenle sabah kahvaltı cekmedı canım yaprak galeta yettı uzerınede seker ılacımı ıctım bu kadar

oglen yemegınde ne yerım bılmıyorum ama bı markete gıtmem gerek evde sebze yesıllık falan yok alayımda yapayım bugun bır sıtede corba tarıfı okudum onu denemeyı dusunuyorum begenırsem sızede tarıfın adresını verırım

BU ARADA YENI KATILAN ARKADASLARIMA SOYLUYORUM BENIM KURTARICIM CORBA HEM HAFIF HEM DOYURUCU COK SIK ACIKIYORSANIZ KENARLARDA BI YERLERDE CORBA BULUNDURUN :) HAZIR OLMAYACAK AMA EVDE KENDINIZ YAPIN.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…