Herkes evinin resimlerini koyuyor:) Bende odamı sizinle paylaşmak istedim....:)

seninki de çok güzel ama galiba o boncuklu falan olanlar daha güzel olur. senin evin nasıl olacak acaba çok merak ediyorum böyle iç mimar elinden çıkmış gibi olur benceyerimseniben

Bende yatıyorum herkese iyi geceler güzel rüyalar tatlı uykulaar opuyorumnanaktan

canım teşekkür ederim stıcker ı bılıyorumda belkı kendı falanmı yaptı dıye dusundundum kendısı yapan arkadaşlar varda cok begenıyorum bunları bende ıstıyorum evıme....a.s

evinin resimlerinide görürüz işallah cnm çok şeker odan a.s.

Renkler çok güzelmiş cnm ,evimdeki eşyalarda kullanmam nasip olmasada favori rengim mor.
Duvarındaki kelebeklerde benim en büyük ilgi alanım :))))))))
Kelebekli birşey görünce almadan duramıyorum,hatta şu anda dün arkadaşımın hediye ettiği kelebekli bileklik var.Nerden aldın tatlım onu?Duvar sticker ımı?

Kendi evinin resimlerinide heyecanla bekliyorum.
Allah tamamına erdirsin inşallah

evinin resimlerinide görürüz işallah cnm çok şeker odan a.s.
Çok teşekkür ederim a.s.

odan böyleyse evin nasil olacak kimbilirrr
koko$ cokk güzelmiss
Nasip olursa evimi de rengarek döşeyeceğim. Beğendiğinize sevindim hihoyyyt
ne güzelll kocamaaan bir odan varmış,inşallah evin en az bu kadar güzel olur.
Çok teşekkürler inşallahh...
Teşekkür ederimmm:) Evet duvar stickeri:) Gerçekten hoş duruyor. Kelebekli yatak örtüm de var.. Bende seviyorum kelebekleri kaydirigubbakcemile3
iç açıcı ve çok güzel=))

Çok çok teşekkürler:)

Odan çok zevkli döşenmiş canım:) ınşallah evin de böyle hoş olur.

canım aslında çok güzelmiş ama bence mor değilde kagve ve altın tonlarıya döşersen evi şahane oluyorrr yerimseniben

Kendi evimin olunca bir odasını öyle yaparım seçilim seni mi kıracağım opuyorumnanaktan

hımmm.çok güzel eviniz kız içim açıldı...güle güle oturun

ben sabah bakmıştm resimlerine ama bitürlü yorum yazamadım çok güzel kız o nekadar geniş bi çocuk odası öyle:)) renk uyumular çok güzel olmuş kelebeklerinde çok şirin.

Çocuk odası mı annemin tabiriyle eşşek kadar olduk kaydirigubbakcemile3 ama ne yaparsın ruhum genç canımmm opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…