herkesin fikrine ihtiyacım var

bence annen zamanla ikna olurdu. onu bu fikre alıştırmalısın mesela güzel örnekler gösterebilirsin öncesi sonrası ameliyat fotoğrafları. mutsuz olduğunu görsün bence zamanla yumuşayacaktır.
annem farkında zaten biyere giderken hep açıyorum saçımı dusunse bunları bastan o kadar tepki vermez alışcak biri değil

canım bayıltılcak bi ameliyat değil öyle olsa tabi olmam uyuşturup kulağı arkaya doğru şekillendiriyolar sonrada kocaman sargıyla eve donucem işte eve donerken o sargıyla beni gorduklerinde şok olucaklar ama çare yok işte ben senelerdir bekliyorum elimdede bi fırsat var kaçırmak istemiyorum :KK43:
Bence yapma derim..
Anlıyorum seni inan ki . Rahatsız olmanı da anlıyorum ama bence yanlış karar . Annenin yerinde olsam sana bi daha nasıl guvenirdim bilmiyorum

Bence yapma derim..
Anlıyorum seni inan ki . Rahatsız olmanı da anlıyorum ama bence yanlış karar . Annenin yerinde olsam sana bi daha nasıl guvenirdim bilmiyorum
evet bana tekrar guvenmeleri zaman alır ama benim kendime güvenim ne olucak kulaklarımı senelerdir gizlemekten o kadar yoruldumki bunun nası bi travma oldugunu tahmin bile edemezsin sosyal hayatı o kadar etkiliyoki

Parayı peşin verirsiniz doktora.
zaten onlara soylemeden mutlaka oyle yapıp sağlama alırım ama şimdi ben 2aydır burs alıyorum ve parayı harcamıyorum kışın alışveriş yapıcam diyorum halbuki bunun için biriktiyorum e şimdi ameliyat olucam ücretsizmiş dersem kıllanıcaklar annemde oncesini biliyo para biriktirdim dediğimi e şimdide burs parasını harcamadıgımı hatırlıcaklar anlarlar heralde :KK43:

Bende oldum estetik gerçi tam estetik denmez benim ki. annem başta hiç istemedi zamanla benim ne kadar üzüldüğümü ve toplum içinde sıkıntı çektiğimi görünce kabul etti.

zaten onlara soylemeden mutlaka oyle yapıp sağlama alırım ama şimdi ben 2aydır burs alıyorum ve parayı harcamıyorum kışın alışveriş yapıcam diyorum halbuki bunun için biriktiyorum e şimdi ameliyat olucam ücretsizmiş dersem kıllanıcaklar annemde oncesini biliyo para biriktirdim dediğimi e şimdide burs parasını harcamadıgımı hatırlıcaklar anlarlar heralde :KK43:
ya alakasız olacak ama bursu devletten mi alıyorsun?? burs bulmak için ne yapmak lazım acaba ya

Bende oldum estetik gerçi tam estetik denmez benim ki. annem başta hiç istemedi zamanla benim ne kadar üzüldüğümü ve toplum içinde sıkıntı çektiğimi görünce kabul etti.
Annem anlamaz malesef ki onun anlamasını beklicek sabrım kalmadı tahammül edemiyorum artık şu 1 ayda ne olucaksa olsun kafasındayım:/

Öğrenci oldugum için devletten alıyorum kyk bursu. Senin kulakların nasıl oldu memnunmusun
kredi değil dimi burs? 2 aydır alıyorum demişsin de ondan sordum bende. başvuruyorum her yere henüz belli değil kykda daha başlamamış
Annem anlamaz malesef ki onun anlamasını beklicek sabrım kalmadı tahammül edemiyorum artık şu 1 ayda ne olucaksa olsun kafasındayım:/
bence annenle içten bir konuşma yapmalısın. kırmadan, bağırmadan dinle beni de yaşadıklarını anlat. annem destek olmasa ben yapamazdım belkide. benimki gayet iyi kepçe değildi şeklinden kaynaklı bir sorundu diyelim sıkıntım yok hiç farkedilmiyor bile.

kredi değil dimi burs? 2 aydır alıyorum demişsin de ondan sordum bende. başvuruyorum her yere henüz belli değil kykda daha başlamamış

bence annenle içten bir konuşma yapmalısın. kırmadan, bağırmadan dinle beni de yaşadıklarını anlat. annem destek olmasa ben yapamazdım belkide. benimki gayet iyi kepçe değildi şeklinden kaynaklı bir sorundu diyelim sıkıntım yok hiç farkedilmiyor bile.
2 senedir alıyorum okulum 2 yıllık son 2 aydır biriktiyorum yani

Annem seninki gibi anlayışlı değil malesef iki turlude büyük olay olacak haber versem yanımda olmıcaklar vermesem pat diye o sargıyla çıkınca karşılarına nası anlayıcam. Anlıcağın çıkmazdayım. Zamanım yok okul açılmadan halletmek istiyorum . Okulda saçını neden hiç toplamıyosun sorularını duymak istemiyorum artık

Alessandra Ambrosio da kepçe kulak ameliyatı olmuş 12 yaşındayken.
Bence istediğinizi yapmaya özgürsünüz ama belki de okulunuzun bitmesini beklemelisiniz.
Bazı aileler para vermemekle tehdit ediyor çünkü.
Sonuçta sizin psikolojinizi bozuyor bu durum, ben olsam sürekli konusunu açar ve mezun olup işe girince yaptırırdım.

Alessandra Ambrosio da kepçe kulak ameliyatı olmuş 12 yaşındayken.
Bence istediğinizi yapmaya özgürsünüz ama belki de okulunuzun bitmesini beklemelisiniz.
Bazı aileler para vermemekle tehdit ediyor çünkü.
Sonuçta sizin psikolojinizi bozuyor bu durum, ben olsam sürekli konusunu açar ve mezun olup işe girince yaptırırdım.
Ama işte o sabır yok bende liseden beri bunun hayalini kuruyorum paramı biriktirdim çok iyi bi doktor buldum bana indirim yaptı bu fırsatı bulmuşken bian önce olmak istiyorum olmamak için tek sorun ailem ben nereye kadar böyle gizlicem kulağımı. Bitmesine 1 sene var okulun e bunun mezuniyeti var saçımı istediğim gibi yaptıramamak var stajı var kendimi çok kasıyorum

Ama işte o sabır yok bende liseden beri bunun hayalini kuruyorum paramı biriktirdim çok iyi bi doktor buldum bana indirim yaptı bu fırsatı bulmuşken bian önce olmak istiyorum olmamak için tek sorun ailem ben nereye kadar böyle gizlicem kulağımı. Bitmesine 1 sene var okulun e bunun mezuniyeti var saçımı istediğim gibi yaptıramamak var stajı var kendimi çok kasıyorum
Aileniz de haklı size bir şey olmasından korkuyorlar.
Doktorun iyi olduğundan emin misiniz, hiç ona ameliyat olan hastaların yorumları referansları yok mu?
Ameliyattan sonra ne kadar süre bandaja sarılı kalacakmışsınız? Başkasının yardımına ihtiyaç duyacağınız durumlar olacak mı? Olacaksa ne kadar süreliğine?
Bir de hastanede yatma süresi yok mu 1-2 gün?
Ameliyatınızı olduktan sonra dellenip size şiddet göstermezler değil mi? Allah korusun.

Aileniz de haklı size bir şey olmasından korkuyorlar.
Doktorun iyi olduğundan emin misiniz, hiç ona ameliyat olan hastaların yorumları referansları yok mu?
Ameliyattan sonra ne kadar süre bandaja sarılı kalacakmışsınız? Başkasının yardımına ihtiyaç duyacağınız durumlar olacak mı? Olacaksa ne kadar süreliğine?
Bir de hastanede yatma süresi yok mu 1-2 gün?
Ameliyatınızı olduktan sonra dellenip size şiddet göstermezler değil mi? Allah korusun.
valla hiç bilmiyorum gosterirlermi gostermezlermi gozumu o kadar kararttımki . 45dklık lokal anesteziyle yapılıyo bant 3gun sonra çıkarılıyo sonra 2 hafta boyunca bandana takıcam o kadar

annenize yaptırmakta kararlı olduğunuzu söyleyin, eğer o destek olmazsa yalnız yaptıracağınızı söyleyin. belki kendi kontrolünde daha güvenli olacağını düşünerek kabul etmek zorunda kalır

annenize yaptırmakta kararlı olduğunuzu söyleyin, eğer o destek olmazsa yalnız yaptıracağınızı söyleyin. belki kendi kontrolünde daha güvenli olacağını düşünerek kabul etmek zorunda kalır
Bilmediğiniz nokta şu ortada onların bildiği bi para var ben bu konuyu açarsam onlar hemen o parayı almaya çalışıcak olmamam için e hadi diyelim ücreti peşin verdim o zamanda nerde o para dicekler onun içinmi harcamıyosun dicekler ben ne dicem

kızlar 20 yasındayım ve üniv. oğrencisiyim.
kepçe kulak ameliyatı olmak istiyorum . bu yaşa kadar saçımı dışarıda hiç toplamadım dusunun ne kadar feci bi duygu neyse liseden beri tek isteğim ameliyat olmak . anneme soyledim şubat ayı gibi dedim boyle boyle ben rahatsız oluyorum saçımı açık bırakmaktan sıkıldım kendim para biriktiriyim sizde destek olun olayım. yok anneme soylemekle hata ettiğimi saniyesinde anladım hemen bağırdı çağırdı ağladı asla dedi çıkar kafandan ya daha kotu olursa dedi saydıda saydı yani . vazgeçiceksin dedi. tamam dedim kimseye bahsetme. tabi vazgeçmedim para biriktirdim şuan uygun bi doktorda buldum ameliyat gunu alıcam bugun yarın. ama aileme soyleyemem bi kere yaptım ve aşırı tepki gordum. kimseye haber vermeden olucam mecburen zaten lokal anesteziyle yapılan bi ameliyat en fazla 1saatlik. sargı yapıyolar ve eve o sargıyla geldiğimdeki tepkilerinden korkuyorum ama herşeyi goze alıyorum. siz olsanız naparsınız?
bu ameliyat hakkındaki riskleri bilmiyorum. Sonuçları yapan kişiye göre nasıl değişiyor? Araştırdın mı bunu?
Şu an olduğundan daha kötü olmayacağını düşünüyorsan illa ki yaptır derim.
Nasıl olsa susacak annen.

X