Hey...Haydi Akn haykr....

asgummm bıdenem hayatımın anlamı KENANIMMMMMMMMMMM senı cok sevıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :asigim:

Bence Askin Adi Murat Meyvemizin Adida Miray Canlarim Sizi çok Seviyorummm

:sm_cool:ÖMER SENİ ÇOKKK SEVİYORUMMM:sm_cool:
SEN BENİM HAYATIMDAKİ EN GÜZEL ŞEYSİN.:hooray::sm_cool:a.s.

canım aşkım seni çok çok seviyorum iyiki varsın ve en önemlisi iyiki hayatımdasın.....

seni okadar çok sevdimki dokunmaya kıyamadım,sen yanımdayken bile özledim ben seni,uzaklarda olduğunda bile içimi ısıtdı sesin ,bazen özlemekten yoruldum ama hiç bırakmadım ellerini sende bırakma benim ellerimi ,KIYMETLİMM seni çok seviyorumm...

Korayy seni maalesef sevmiyorum :sm_cool:

ne açık sözlüyüm :Roflol:

ya bende söyleyeceğim bananeee aranızda en yaşlı aşık olaraktan:))) ne eksiğim var ama öyle değilmi kızlar aşk bu yaşa başa bakmıyor. o zaman sıkı durun söylüyorum:)))
canımmmm, sen kapanan ve birdaha belki açılmayacak dediğim kalbimin kapsını açmayı başardın ve geldin oturdun şu yaşlı yüreğe. hoşgeldin bitanem.bana 18 yaşlarımda hissettiğim tümmmmm o güzel duyguları kırklı yaşlardada yaşattığın için ben seni çok seviyorum.TEŞEKKÜRLER AŞKIM HERŞEY İÇİN.

kocişimmm çikolatamm SENİ ÇOOOK SEVİYORUM.ALLAH'ım ayırmasın bizi.

bakiiim askerım senı cok ozledııııııııııııııım cok sevıorum cokkkkkkkkkkkkk

kociskomu cok seviyorum.12 sene bunu hic eksiltmedi aksine dahada artirdi.Dünyaya yeniden gelsem yine seni severdim.Askim tedybärim.

ya açıkçamı söyeleyelim tanımazsınız. ben tabiki eşime...sevgiler...

aşkım seni çok seviyorum her zaman kalbimdesin sende her zaman hisset canım

minişkom seni çoooook seviyorummm iyiki çıktın be karşımaa :1hug: :asigim: bide annemle tanış tanış diye kafama bam bamm vurmasan :mymeka: :mymeka: :roflol: sırnaşık şey

şimdi nanayı yedin ......
bütün arkadaşların askere qitti kaldın sen yanlız başınaÇok üzgünüm çoook
demekkk en kötü zamanlarımda yanımda olmazsssınn haaaÇok üzgünüm çoook
sen qörürsünn :KK43:
benim arkadaşlarım daha yanımda, accık sen yanlız kalllsırnaşık şeysırnaşık şey anlaa deqerimisırnaşık şeysırnaşık şey ohhh beee rahatladımmm :mymeka:

ayriyetten arkadaşlarınla sırf kutlama için kızlı erkekli bara qittiqin içinde kırkınım:çok üzgünüm: affetmicem bak qörürsün :1closedeyes:
ohh sustum şimdi haykırdım ii qeldi:roflol: saolll

murat seni çooooooooooookkk seviyorum canım kocam 7 yıldır bu hiç değişmedi değişmeyecekte

aşkıııım bugün inanılmaz bi gün geçirdik ve ben sana tekrar hayran tekrar aşık oldum..nolur bundan sonra hep böyle mutlu olalım kırmayalım birbirimizi ben senin karın olucam :asigim:

ya ben kocam için ölürüm daha ötesi varmı ne söyleyeyim kız dünyanın ender erkeklerinden birine sahibim bence RUHUMUN HUZURU MURATIM ÖLÜRÜM SANA

çok seviyorum ben onu dememişim demezsem çatlarım ama SENİ ÇOKKKK SEVİYORUM YA GÜLÜŞÜM

X