Hey...Haydi Akn haykr....

içimden gelenleri yazıyorum kocamı seviyorum ama şu an aşkımı haykıracağım insan başka

annemi çooook seviyorum hemde çooookkkkk ALLAH'ım hayırlısıyla anneme ve tüm hastalara şifalar versin o benim canım ciğerim tek isteğim o acı çekmesin rabbim onu başımızdan eksik etmesin annemi çoooook seviyorum

ve yaradan mevlam herkesin yardımcısı olsun biz O'na muhtacız...............

biricik kocam biricik aşkım yaşama sebebim ömrüm herşeyim kısacası seni çok ama çok seviyorum.sen olmasaydın napardım ben ya.düşünmek bile istemiyorum.bana suduğun bitmeyecek aşkın için sana teşekkür ederim.ve altı yıldır bana rağmen bitmeyen sevgin saygın duyarlılığın için sana minnettarım.yeryüzündeki meleklerden birisin ve ben çok şanslıyım seni bulabildiğim için.iyiki seninle evlenmişim.iyiki yavrumuz olmuş.yani iyiki varsın.seni çok seviyorum

BU YAZINDA çok duygulandım ve çok yıkıldım yeryüzdeki bi melekti senin için şimdi cennette bi melek hiç şüpesiz dirayetli ol bi kızın var yıkılma bebeğin için sabret ALLAHTAN BOL SABIR DİLERİM CANIM EŞİNİN TOPRAĞI BOL OLSUN MEKANI CENNET OLSUN :Saruboceq:KK70:UALARIMIZ SİZLERE

badem gözlü devim
sen ve o kocaman yüreğin.sana iyi yürekli dev diyorum.benim annem babam sırdaşım kankam kardeşim aşkım kısacası hayatımsın
bazen sana bişey olursa diye düşünüyorum da kalbim sıkışıyor.nefesim daralıyor.rabbim acını yaşatmasın
varlığın varlığıma sebeb balım.sana aşığımmm
se

öyle kocaman ki sevgim sana . . . .
anlat anlat bıtmez . . .
kalbımın delıce carpmasına neden olan , yuzumu gulduren ,benı ben yapan varlık senı cok sevıyorummmmmmmmmmm . . .
nefes aldıgını bılmek senden hıc bısey beklemeden sadece nefes aldıgını bılmek bıle yetıo bana
seni sevmek cok guzel . . .:asigim:

herseyim seni cok ama cok seviyorummm sen benimm hayatımın anlamısın:1hug::asigim:

Seni seviyorum..sana tutsağım ben....gitmek istediğimde bile gidemediğim vazgeçemediğim sevdam...seni sevmek güzel...senin olamak seninle olmak güzel....ama en güzeli senin tarafından sevilmek...çıkarsız yalansız içten sevildiğini bilmek güzel..hayranım sana özüne sözüne...ne olur hep böyle kal....benim kal....bende kal...

bitanecik aşkım seni çok çok çok çok .... seviyorum Şeniz iyiki ALLAH seni çıkardı karşıma :asigim: yakışıklı askerim benim :asigim:

erkanımmmmm canım sevgilimmmmm seni o kadar çok seviyorum ki kelimelerle ifade edemem... allahım seninle yaşlanmayı nasip eder inşallah...

SENİ VEREN ALLAHA KURBAN OLAYIM BEN...
YÜREĞİ GÜZEL HAYAT ARKADAŞIM BENİM......Şeniz

Son düzenleme:
seni tanıdığım günden bu yana hayatımda çok şey değişti bana vermiş olduğun sonsuz sevgin ve sonsuz dediğin aşkın için yaşadığım her gün her saat her saniye gözlerinin içine bakarak büyüttüğüm ve daha da büyüteceğim sonsuz aşkımsın benim.seni canımdan çook seviyorum deniz gözlüm..

canım kocacım ; evde her işime karışmana kızsamda, bazen suratımı asıp ağlasamda, mızmızlık yapıp seni üzsemde........ seni çok çok çok çok canımdan çok seviyorum :)

heyy 2009a giriyoruzzz we ben 2002den beri yusufuma balıma kalbime nefesime aşığımm inş bi dahaki yıl yeni yıla karı koca olarak gimiş oluruzz yaa ONU ÇOK SEWİYORUM WEE ODA BENİİ
ahh aşk iyyiki warsın

kuzuummm bebişim bitaneck aşkım benim seni çooooook ama çooook seviyorum...bi yastıkta kocarız inş. bebişim:nazar::asigim:

AŞIĞIM SANA FAHRİİİMMM İLK VE SON AŞKIM OLACAKSIN.SENİ DELİLER GİBİ SEVİYORUMM..9 YILLIK EFSANEEEM HERSEYDEN VAZGEÇERİM AMA BİR TEK SANA KIYMAM..:asigim::asigim:Şeniz:1hug:

Seninle 3 sene 4 ay, yani 40 ay, yani 1200 gün, yani 28800 saat, yani 1728000 dakika..
4 sonbahar, 3,5 kış, 3 ilkbahar, 3 yaz..
8 Eylül 2005'tir benim miladım..
Nefesime teşekkürler!!
Ömrüme, eş ruhuma, teşekkürler!! İyi ki benimlesin, iyi ki bu canlasın, iyi ki herşeyimsin!!
Seni bana yazana Şükürler, Teşekkürler!!!
Seni çok seviyorummm derken içimden bir kuş havalanıp göğsümden fırlayıp seni bulmak istiyor!!!
Sabret diyorum, dur, az kaldı..
Biz de kavuşacağız bitanem, nefesim...
Birgün buraya ben de anlatacağım kavuştuğumuzu, evlendiğimizi, yuvamızı, mutluluğumuzu...
Seni çokkk seviyorum Ahmet'im, herşeyim, nefesim...!
...
Derin bir NeFeS aldım şimdi...

Son düzenleme:
Aşkım,
herşeyim,
canımiçi,
bitanem,
sevgilim iyiki varsın hayatımda, ben seni çoooooooooooooooooook ama çoooook seviyorum.. Şeniz

ömrümün sebebıı
ruhumm nefesınn
anlamımmm sevıyorum seni çoooooook

canım kocam herşeyim bitanem ömrüm aldıgım nefesim canım kanım ekmegim aşım.olmazsa olmazım sensin seni çok seviyorum aşkım iyiki varsın....

Kendimi bildim bileli aşığı olduğum, uğruna herşeyi göze aldığım, sevgilerin en güzeline layık insan...aşkım,balım,kara kuzummm,ruuuhuuuummm haykırmak istiyorum ki seni çoooooo...k seviyorum Şeniz Ahhh nasıl özledim seni bi bilsenn nerdeyse 1 aydır sarılamıyorum sana.ne zor sensizlik yaaa (Allahım onsuz bırakma beni :Saruboceq: )
iyi geceler balımm özle beni :eek:

X