Hey...Haydi Akn haykr....

canıııııııııım seni ben cok cok seviyorummmmmm aşk böcüğüm benim

aşkım hayatımdadaki tek sevilesi kişi özlemenin beklemenin en güzeli hayata küstüm dediğim anda hayat verenim herkesten herseyden saklandıgım sıgındıgım kollarım her kanadım kırıldıgında yaramı saranım ilkkez bana atan bir kalbi işittigim huzurum sıgınagım yuvam aldıgım nefesi sevebilmem için ciğerler dolusu kokunu içime cektiğim omzumu yasladıgım dağım nazlı bebeğim yoklugunda yok oldugum ancak varlıgında can oldugum veda korkusuyla aklımı kendime haram ettiğim uykuları terk duaları dilime vird ettigim gitme bitmesin beni çok sevdiğin yüregin bize ihanet etmesin o cok sevdigin gözlerim hep görsün seni yastıgım hep kolların olmalı saclarımda ellerin olmalı senin uyanamadıgın gün banada dogmamalı aşkım bana kıyamaz bensiz uyumaz bırakamaz beni aşkım yüregin bize ihanet etmesin

bende kendımı cok sevıyom :)))) valla guzel kızım ne dıye kendı canımı sıkıyom bu dunya yuzunden kendıme artık ıyı bakıcam :)))

la ben burayı görmedim be....
deli manyak aşkım seni çokkkkkkkkkkk seviyorum..
bu saatte bile rahat bırakmıyorsun beni be.....

bennnnn kendimi çok seviyorum kendime aşığımmmmmmm kimseye değil I love you I

Ne yani dun geceki kavgamizdan sonra bugun hediye aldi diye askimimi ilan edicem yok anam henuz o kadar yumusamadim :kahve:

eşimi çoooooooooook seviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiyooooooooooooooruuuuuuuuuuuuuuum tabiki kızımı ve oğlumu da iyi varlar bir canım değil dört canım var

Aşkım , beyaz zambağım , sevgi çiçeğim canım kızım seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii çokkkkkkkkkkkkkk seviyorum..........................

aşkımmmmmmmmmmmmm sütlacım bnmmmmmm herşeyimsinnnnnn seni çooooooooook seviyorummmmmm bebeğimmmmmmm çoookkkkk

aşkımmmm canımmm seni çok çok çok ama çokkkk seviyorummmmmmmmmmmmmmmm.....:asigim::asigim:
cadı kızım senide kocamannnn seviorummmmmmmmmm:asigim:

badem gözlü kocişkommmmm
aşığımmm sana ve sen aşksınnn,hayatsın
gözlerin hayatımın rengidir mustafammm

BENIM GÜNESIM SENIN GÖZLERINDE DOGAR BITANECIK ASKIM MUTLULUGUM SENI COOOOOOOK SEVIYORUM YESIL GÖZLÜM BENIM DADLISIM :asigim:

aşkım bitanem hayatımın erkeği seni hiç bir zaman bitmicek olan aşkla seviyorum.:asigim:allah mutluluğumuzu bozmasın sonsuza kadar seninle ve oğlumla mutlu olmayı nasip etsinŞenizŞeniz

manyak sevgilim be ben çok özledim seni.......
iyi ki varsın hayatımda seni çok seviyorummmmm lann......

Aşkımı çok seviyorum ne olur allahım birleştir bizi ayırma ellerimiziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

aşkımmm canım kocacııımmmm senii çoookkk seviyoruummmmmm bazen beni deli etsende seni çoook seviyorum iyiki varsın ve iiiki benimsinnn:asigim:

Canım herşeyim bitanecik kocacım benim seni canımdan çoooooooooooookkkkkkkk seviyorum kalbim...:asigim::asigim:

X