Heyet raporu alanlar bilgi lütfen

G

gizem_im

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gizem_im
arkadaşlar 1,5 yıllık evliyim eşimde sperm sayısı çok düşük direk tüp bebek yapılması gerekiyor dendi.heyet raporu alabilmek için 3 yıl evli olma şartı aranıyor denildi
3 yıl beklemeden heyet raporu alan varmı
bilgilerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum

• Konu Sahibi gizem_im
hayır canım,malesef sorun ne kadar tüp bebeksiz çözülemeyecek gibi olsa da 3 yılllık evlilik şartı var...

• Konu Sahibi gizem_im
tşk ederim cnm sağolasın
bi kaç arkadaş almış kk da 3 yılı beklemeden yinede umut işte nereyi aradıysam tüm araştırma hastaneleri sgk müdürlükleri hepsi aynen senin dediğin gibi dedi

• Konu Sahibi gizem_im
almaları imkansız canım ya...ama devletin yaptığı da saçmalık tabi,olmuyorsa olmuyordur.illa 3 yıl bekletmeleri niye ki...
tedavinde başarılar canım
sevgiler...

• Konu Sahibi gizem_im
telekkür ederim cnm çok sağol allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

• Konu Sahibi gizem_im
canımsın ben bi yandan sen bi yandan idikleyip duralım bakalım
ben şu araştırma hastanesine zaten gitmm lazım eşim için prof a ürolojiye ozaman detaylı bakıcam işte nedir ne değildir

ama rapor alan varsa anlatsada bize fikir olsa

• Konu Sahibi gizem_im
heyet raporu alıp sgk dan faydalanan kimse yokmu yaa
((

• Konu Sahibi gizem_im
canım adetın ıkıncı guu gıdıyorsun bırtakım tahlıler vra hem senın hemde eşine yapılacak.bu tahlıllerın sonucunu beklıyorsun bu arada sen ultrasona gırıcn.eşinde urolojiye muayne olucak.sonuçları aldıktan sonra.(ha buarada snın tedavın ne tupmu aşılamamı)devlet hastanelerı ıkı asılamadan sonra tupbebek yapıyor bunu belırteyım.sonuçları aldıktan sonra dosya açılıyor senı konseye gönderıyorlar.(burda sana sorulan bişey yok korkma)dosyalara bakıyorlar eksık evrak varsa onları soyluyorlar bu arada senın 4 vesıkalık eşinin 1 adet fotosu.ssk çalışma bıldırgesı ve dokumu onaylı olucak.nufus cuzdanı orneği senın ve esinin ayrı,evlılık cuzdanı fotokopisi,kımlık fotokopisi.bu evraklarında tam yap.ondan sonra sana bu evraklar tamam deyınc senı heyete sokacaklar yıne sana kımse bışey sormıycak korkma.tahlıl sonuçlarınız değerlendırılecek 4 doktorun onayından gececek .sonra sana heyet raporu verıcekler.oheyetraporuyla ve ssk karnenle doktoruna gıdıcen sana kullanıcağın ılaçları yaazıcak bu ılaçları 3 gun içinde alman lazım.yoksa hakkın gıdıyor unutma.

• Konu Sahibi gizem_im
gizemcim bizde heyet raporuyla denedik ilk şansımızı.biz heyet raporumuzu aldığımızda 3 yıllık evli değildik.2007 senesinde aldık raporumuzu 3 yılımız dolmamıştı daha.benim eşimde azosperm biliyorsun,öyle olunca direk raporumuzu aldık.süleymaniye kadın doğum evinden.bence arayıp görüş derim.

• Konu Sahibi gizem_im
canım merhaba 3 yıllık evli olma saçmalığı geçen sene çıktı.benim sana önerim maddi gücünüz varsa raporsuz deneyin inşaallah tutar.ikinci üçüncü bebişinizde de raporlu yaparsınız.zaten 2 defa yapabiliyorsun raporla.3 yıl bekleme bence maddi gücün varsa.benim bi arkadaşım raporu beklemeden yaptı ikizleri var şimdi.bence değer.sevgilerrr...

• Konu Sahibi gizem_im
ben testlerimi yaparkenn yasa değiştiii ve 3 yıllık evlilik şartıı olduuu....bendee tam testlerim bitti başlıycaz diye beklerkenn ne yazık kiii 3 yıllık evli olmadığım için kullanamadım....ve ilk tedavimide raporsuzz yaptımmm...şimdi 2.denememi raporla yapıcam inş.....
bende testlerimi çapada yaptırmıştımm...ve bidee sanmıyorum 3 yıllık evli olmadann raporu kullanamazsın....ama testlerine başlayabilirsinn...zaten uzun sürüyorr araştırma hastanelerinde.....

• Konu Sahibi gizem_im
enka cnm teşekkür ederim bizim tüp bebek olucak sperm sayısı çok düşük 2 milyon morfolojide %2 yani değol yolla yada aşılamayla olması imkansız
raporu alamıycam sanırım çünki 1,5 yıllık evliyim

• Konu Sahibi gizem_im
artvinli cnm benim sağolasın yüreğime su serptin araştırma hastanesini ve sgk müdürlüklerini heryeri aradım hatta sağlık bakanlığına ve başbakanlığa mail attım ama umursayan yok bizi 3 yıl saçmalığına fena bozuldum inşallah alabilirim

• Konu Sahibi gizem_im
hituci cnm benim beklemeyi hiç düşünmedim ama şansımı deniycem maddi olarak durumum öle iyi değil ama borç haarç bişiler yapmaya çalışıcam allah yardımcımız olsun

• Konu Sahibi gizem_im
hilal uf yaaa napim bari en azından tüm tahlilleri orda yaptırayımda tüp yapılcak olan hastaneye bide tahlil parası bayılmayayım zaten çok fazla tutuyo ((

• Konu Sahibi gizem_im
kimse rapor almıyomu yaa anam millet ya uğraşmıyo raporla yada herkesin parası bol :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…