Hiç tanımamayı isterdim..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okumaya başladığım anda adamın evli olduğunu anladım yaşça büyük lafından ya yanlış anlamayın ama nasıl tahmin edemiyosunuz veya araştırmiyosunuz ben birinden hoslandgmi hissettgm anda kimliğine kadar sorguluyorum evli olup olmadığını iş yerinde herkes bilirdi aslinda biraz gözü açık tutmak lazım . Evli olmasaydi yaşananlar güzel ve masum şeyler aslında keşke en başından öğrenip uzak durmaya çalışsaydiniz ama suç adamda ve olmayan karaketerinde
Yüzüğü yoktu. Sosyal medyada da yok kendisi. Başka türlü kimseye de bir şey soramazdim çünkü direkt anlaşilirdi, sorduğuna göre hoşlaniyor heralde diye. Ki sormak sorusturmak aklıma bile gelmedi zaten, çünkü evli olma ihtimali aklımin ucundan bile geçmedi

Yaptığı tartismasiz çok yanlış. Ama şundan neredeyse eminim, o hiçbir zaman aksiyona geçmezdi. Yani yine de karısını daha ileri boyutta aldatacak bir tip değildi. Maksimum böyle bakışır, ufak zarflar atardı. Hiç sanmıyorum daha ileri gitmezdi orada kalsaydim da
bence o daha kotu ama. gun boyu flortlesme, kisisellestirme, asik rolleri falan. adam tam psikopatmis. bu adamin yaptigi, bir yabanciyla tek gecelik aldatmaktan daha beter.

karisi adina uzuldum.

"tasarlayarak adam oldurmek" baska, "kavgada yumrukla oldurmek" baska. ikisi de affedilmez tabii ki, ama boyle rol kesen ve manipulatif insanlardan uzak durmak lazim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X