İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Hiçbir iç çamaşırında ve hiçbir ayakkabıda rahat olamıyorum

duygusuzhasret

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2014
528
101
33
Merhaba arkadaslar benim sorunum hiçbir sütyende ve ayakkabıda rahat olamamam.Sütyenler sanki beni boğuyor o kadar daralıyorum ki içlerinde sadece bir tanesinde rahat ediyorum onu yıkayıp sürekli giyiyorum dayanamıyorum diğerleriyle dısarı cıkmaya.Evde zaten hiç kullanmıyorum.Hİiç yokmuş gibi cok rahat olan sütyen tavsiyeleriniz var mı??Tabi ki ayakkabı sorunumda var.Bir ayakkabıyı giydigim zaman parmaklarım içinde oynayacak rahat olacak.Buyuzden ayakkabı seçmekte de zorlanıyorum.Ayakkabı tavsiyelerinizi de bekliyorum

Ben spor ayakkabı giyiyorum inanılmaz rahat ediyorum. Sutyenlerimi de mümkün mertebe bol bol takıyorum yani gevşek duruyolar. Kışın biraz daha oturtuyorum ama yazın kesinlikle gevşek .hiç sorun yaşamadım.

Ben spor ayakkabı giyiyorum inanılmaz rahat ediyorum. Sutyenlerimi de mümkün mertebe bol bol takıyorum yani gevşek duruyolar. Kışın biraz daha oturtuyorum ama yazın kesinlikle gevşek .hiç sorun yaşamadım.
Ben spor ayakkabıda da rahat edemiyorum sorun orda önü geniş ve büyük olacak ayakkabının rahat etmem için.Sütyende ne kadar bollaştırsamda fayda etmiyo hep daralıyorum içinde burda bi kaç kez görmüştüm Penti nin bi sütyen modeli varmıs cok rahatmış falan diye ama o konuyu bir daha bulamadım

Aynen ben alismadik .. de don durmaz ya cildiriyorum.ic camasiri giyince deli ediyo beni alt ust farktmez 😶 en iyisi dikissiz sporcu sutyeni . Ayakkabi olarak da duz dolgu topuklu kavisli olmayanlar benim.icin rahat spor

Merhaba arkadaslar benim sorunum hiçbir sütyende ve ayakkabıda rahat olamamam.Sütyenler sanki beni boğuyor o kadar daralıyorum ki içlerinde sadece bir tanesinde rahat ediyorum onu yıkayıp sürekli giyiyorum dayanamıyorum diğerleriyle dısarı cıkmaya.Evde zaten hiç kullanmıyorum.Hİiç yokmuş gibi cok rahat olan sütyen tavsiyeleriniz var mı??Tabi ki ayakkabı sorunumda var.Bir ayakkabıyı giydigim zaman parmaklarım içinde oynayacak rahat olacak.Buyuzden ayakkabı seçmekte de zorlanıyorum.Ayakkabı tavsiyelerinizi de bekliyorum
Sporcu sutyenleri var onları deneyin isterseniz daha rahat

Penti jel dolgulu sütyen ve skechersın bu seriden kullanıyorum her ikisinden de inanılmaz memnunum.. Ayakkabının içinde de destek noktası var jelli yine..

Eklentiler

• 5347F2A1-5126-4978-9F77-38122F91728D.png
    5347F2A1-5126-4978-9F77-38122F91728D.png
    355,3 KB · Görüntüleme: 43
X