Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri hiçbirşeyle uğraşmayın kızlar emin olun bu kesin çözüm yehhuuuu:)))

crazy46

dilber-i rana...
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2010
801
5
selam arkadaslar benım goguslerım de kucuktur ... kadınlar kulubunde dogal gogus buyutme yontemlerını gezer yazılan yazıları okurdum ... bunlardan kımı hayıt ,rezene ,kuc derken ;kimi de çorekotu yağıyla masaj vs. bıcok seyden bahsedıyordu.Bende hayıt vs. bıtkılerı hıc bılmedıgımden tanımadıgımdan ,kullanınca farklı bır yan etkısını gorebılırım dıye dusunerekten ,bunlar ıcınde buldugum ve bunlara nıspeten daha bılındık olan annemın de kullanıp bıldıgı bır bıtkı olan adaçayını içmeye karar verdim ...gittim marketten şu poşet adaçaylarından aldım ve bir kutusunu yani 10 adet 10 gün boyunca günde sadece bir bardak içtim ayrıca bu gunler kıraz mevsımı oldugundan gun ıcınde hemen hemen hergun bolca kıraz da yedım... (kıraz ostrojen ıceren bır meyvedır ve bununda bu yuzden faydası oldugunu dusunuyorum) bu ıkısını beraber kullandım ama kırazı tamamen bılıncsızce yemıstım veee sonuç == hayatımda hıc sahıp olmadıgım kadar dolgun gogusler ... o kadar sasırdım kı , hatta bir gun kıyafet degıstırırken annem gordude:KK9: onun dırekt gozune carpmısss kızz sana nooldu bakkım bı dedı ve gozlerıne ınanamadı adacayı bır mucıze bence kızlar .. tabı bunun yanında kıraz da yedım demıstım belkı ıkısını beraber kullanmam fayda ettı bılmıyorum ama bıldıgım tek sey adaçayı artı kıraz kesınlıkle ama kesınlıkle buyutuyor kızlar yuzde yuz denendı ve onaylandı çoookk mutluyummm:KK19:
not:bu ıkısını tuketmekten baska ekstra hıcbır masaj vs yapmadım adacayını da gunde sadece bır kez ıctım inşallah herkese fayda eder kızlaarr:KK71:

ayrıca gogus buyuttugunun yanı sıra dudak konturlerımdede belırgınlesme oldu bu da ekstra bonusu olarak yanıma kaldı :))
adaçaaayııı artı kiiraaazzz veeeeee :KK19:yeehhuuuuu

walla ben kesin çözüm ynede silikon diyorumda ama dudaklar içim deneyebilirim:KK23:

kesınlıkle boyle dusunme canım dogada herseyın caresı verılmıs benım goguslerıne sılıkon yaptıran arkadasım gorunce yuzu dustu o okadar amelıyata gırdı benımse henuz 10 gun ıctıgım adacayı barız dolgunlastırdı kımbılır bır kac ay devam etsem onunkılere erısecegımmm yehhuuuuuu ben cok mutluyum ...... sızlerde sonuctan ıstıfade edın ıstedım ben bu sıteden cok sey ogrendım sızler sayesınde benımde onemlı bır katkım olsun ıstedım:)

cnm pekı senın memeler kucukde ne kadar kucuklukte tam acıklarmıssn bnmkıler cok kucukler dumduzler bnde denıyeegım canm cokk saol

kesınlıkle boyle dusunme canım dogada herseyın caresı verılmıs benım goguslerıne sılıkon yaptıran arkadasım gorunce yuzu dustu o okadar amelıyata gırdı benımse henuz 10 gun ıctıgım adacayı barız dolgunlastırdı kımbılır bır kac ay devam etsem onunkılere erısecegımmm yehhuuuuuu ben cok mutluyum ...... sızlerde sonuctan ıstıfade edın ıstedım ben bu sıteden cok sey ogrendım sızler sayesınde benımde onemlı bır katkım olsun ıstedım:)

bendeki değişik durum asimetrilik var ondan mecbur yani ama dudak için belki denerim kirrazı alınca:KK31:

cnm pekı senın memeler kucukde ne kadar kucuklukte tam acıklarmıssn bnmkıler cok kucukler dumduzler bnde denıyeegım canm cokk saol

benım bayagı kucuktu canım 75 ın en kucuk cupunu takıodum 70 bulursam bazen 70 eskıden 75 sutyenlerımı son dugmesıne kadar sıkardım sımdı en genıs sekılde takıyorum en sona takınca baya sıkıyor cunku :)))

merhaba canım peki bu adaçayı ve kirazı ne kadar süre de tükettin farkı ne zaman anladın yani.

merhaba canım peki bu adaçayı ve kirazı ne kadar süre de tükettin farkı ne zaman anladın yani.

canım dedım ya henuz 10 gun oldu adacayı ıcelı ,kırazı ıse ılk cıktıgından berı yıyordum , ben bır ıkı ay daha adacayı ıcsem kesın 85 sutyen gıyerım sımdıden 75 e dar gelıyorlar sutyen yenıleyecegım sanırım:))) ve yasım 21 yanı oyle ergenlıkten falan buyume durumu da yok

adaçayı içen arkadaşım ilginçmiş gerçekten ben sabah kahvaltıda içerim adaçayı ama sallama şeklinde kutularda olanlardan içtim bitkisini demleyip içmedim bende öle bi etki yok yani sen bu adaçayına devam etsen bizlerede bir örnek olur ama ben çemenin iyi geldiğine inandım denemedim ama çemende ostrojeni yüksek oranda içeriyor billemiyorum sen bence denemeye devam et daha akşam aklıma geldide caım sıkıldı kocişe bahsettim sinir oluyorum küçücük gögüs kızım var 3 yaşında emzirdikten sonra küçüldüler evlendiğimde bu kadar değildi yaa dahada kçüldü ama ben evlendikten ve doogum yaptıktan sonra zayıfladım baya ondandır diye düşünüyorum

adaçayı içip kiraz yemediğin zamanlarda vücuttaki fitoostrojen azalacağı için etkileri geçebilir ama sen ara ara bu küre devam edersin. adaçayı kadın olma hissi olarak bana da çok yarıyor, düzenli içtiğim zamanlarda kendimi daha dişi hissediyorum.

adaçayı içen arkadaşım ilginçmiş gerçekten ben sabah kahvaltıda içerim adaçayı ama sallama şeklinde kutularda olanlardan içtim bitkisini demleyip içmedim bende öle bi etki yok yani sen bu adaçayına devam etsen bizlerede bir örnek olur ama ben çemenin iyi geldiğine inandım denemedim ama çemende ostrojeni yüksek oranda içeriyor billemiyorum sen bence denemeye devam et daha akşam aklıma geldide caım sıkıldı kocişe bahsettim sinir oluyorum küçücük gögüs kızım var 3 yaşında emzirdikten sonra küçüldüler evlendiğimde bu kadar değildi yaa dahada kçüldü ama ben evlendikten ve doogum yaptıktan sonra zayıfladım baya ondandır diye düşünüyorum

canım bılemıyorum bunyeden bunyeye fark eder belkı ama bende o sallama poset caylarından ıctım cıddı cıddı bır fark olmasa buraya yazmazdım hıc bu kadar dolgun olmadı benım goguslerım ve dedıgım gıbı buyumesını saglayacak baska hıcbısey yapmadıgıma gore adacayı olsa gerek derdımın dermanı :KK9:

valla çok güzel bende mi denesem napsam amaan kilo allamıyorum bide onun için bi kür uygulucam hangi birini yapıcaksam neyse bi ara bende denerim sevindim amaa :KK66:

valla çok güzel bende mi denesem napsam amaan kilo allamıyorum bide onun için bi kür uygulucam hangi birini yapıcaksam neyse bi ara bende denerim sevindim amaa :KK66:

bende aynı durumdayım canım kılo alamıyorum kılo ıcınde bool bol kurabıye yemenı tavsıye ederım oda ıse yarıyor:)
ama kıraz mevsımı gıdıyor bıran once denemelısın bence yoksa seneye kalır:)

kızlar bırsey sorcam adacayı zayıflatmıomu bn zayıflatıo dıe bılıodm eger oyleyse olan kıloda gıder

senin kocan da iş ykmş :KK1::KK1::KK1:

kocayla ne alaka aklınız başka şeye çalışmazmı sizin ya bünyeyle alakalı bi durum benimde büyümedi ama kuzenimin büyüdü üstelik onun kocası yurtdışında çalışıyo senede 1 yada 2 kez geliyo yani kocası sürekli yanında değil

kocayla ne alaka aklınız başka şeye çalışmazmı sizin ya bünyeyle alakalı bi durum benimde büyümedi ama kuzenimin büyüdü üstelik onun kocası yurtdışında çalışıyo senede 1 yada 2 kez geliyo yani kocası sürekli yanında değil
bencede sans ısı cnm kımının buyuyo evlenınce kımının buyumuyo :KK37::KK37:ama cok sukur buyutme yontemını bulduk telkınle harıka sekılde buyuyo valla:KK64::KK66:

X