Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri hiçbirşeyle uğraşmayın kızlar emin olun bu kesin çözüm yehhuuuu:)))

kocayla ne alaka aklınız başka şeye çalışmazmı sizin ya bünyeyle alakalı bi durum benimde büyümedi ama kuzenimin büyüdü üstelik onun kocası yurtdışında çalışıyo senede 1 yada 2 kez geliyo yani kocası sürekli yanında değil

üslubuna dikkat et mahalle karıları gibi konusamazsın benle hem snnle muhatp olan kim..allahım ya

Adaçayının içinde östrojen olduğu için göğüs büyütmesi olağandır, aynı zamanda soya da öyle.
İçinde östrojen bulunan besin ve içecekleri araştırıp kullanırsanız, kadınlık hormonu artışı olacağı için küçük göğüs sorun olmaz. Benim göğüslerimde 75c ama ben seviyorum, aşırı zayıf olduğum için fazlası bende abes durur diye düşünüyorum.

Hadi bakalım bende 85 giyiyorum,bugün günde 2 bardak adaçayı içmeye basladım insaallah etkisi olur yaa:KK43::-) içinde baska östrojen bulunan bitki vs biliyormusunuz??

Hadi bakalım bende 85 giyiyorum,bugün günde 2 bardak adaçayı içmeye basladım insaallah etkisi olur yaa:KK43::-) içinde baska östrojen bulunan bitki vs biliyormusunuz??

maydonoz,civan perçemi ve anason da östrojen içeriyor.acaba bu bitkilerin toplamıyla bi karışım yapılsa taze demlenip içilse bi etki gösterirmi ki:44:

selam arkadaslar benım goguslerım de kucuktur ... kadınlar kulubunde dogal gogus buyutme yontemlerını gezer yazılan yazıları okurdum ... bunlardan kımı hayıt ,rezene ,kuc derken ;kimi de çorekotu yağıyla masaj vs. bıcok seyden bahsedıyordu.Bende hayıt vs. bıtkılerı hıc bılmedıgımden tanımadıgımdan ,kullanınca farklı bır yan etkısını gorebılırım dıye dusunerekten ,bunlar ıcınde buldugum ve bunlara nıspeten daha bılındık olan annemın de kullanıp bıldıgı bır bıtkı olan adaçayını içmeye karar verdim ...gittim marketten şu poşet adaçaylarından aldım ve bir kutusunu yani 10 adet 10 gün boyunca günde sadece bir bardak içtim ayrıca bu gunler kıraz mevsımı oldugundan gun ıcınde hemen hemen hergun bolca kıraz da yedım... (kıraz ostrojen ıceren bır meyvedır ve bununda bu yuzden faydası oldugunu dusunuyorum) bu ıkısını beraber kullandım ama kırazı tamamen bılıncsızce yemıstım veee sonuç == hayatımda hıc sahıp olmadıgım kadar dolgun gogusler ... o kadar sasırdım kı , hatta bir gun kıyafet degıstırırken annem gordude:KK9: onun dırekt gozune carpmısss kızz sana nooldu bakkım bı dedı ve gozlerıne ınanamadı adacayı bır mucıze bence kızlar .. tabı bunun yanında kıraz da yedım demıstım belkı ıkısını beraber kullanmam fayda ettı bılmıyorum ama bıldıgım tek sey adaçayı artı kıraz kesınlıkle ama kesınlıkle buyutuyor kızlar yuzde yuz denendı ve onaylandı çoookk mutluyummm:KK19:
not:bu ıkısını tuketmekten baska ekstra hıcbır masaj vs yapmadım adacayını da gunde sadece bır kez ıctım inşallah herkese fayda eder kızlaarr:KK71:

Merhaba.yaşım 18 ve beni rahatsız eden küçük göğüslerim var.Bundan önce biçok şey denedm ama sonuç alamadm :KK43: geçenlerde internette okumuştm.kızın biri tabak kapamş göğüslerine ve çok büyümüş.bunun yanında,adaçayı ve rezene çayı içmiş.bide buzdolabındki buzlarla masaj yapmş göğüslerine.faydasını görmüş.en son bunu uyguladm yani hala devm ediyorum.ama senin yöntem daha çok aklıma yattı :KK70: bugün gidip adaçayı almayı düşünüyorum.. umarm benm de işime yararr :KK43:((

kızlar ben adaçayını on gun kullanmıstım 5 gun felan ara verdım dun yenıden içmeye basladım bir bardağı bile fayda ediyor dolgun göğüslere sahip olmak bir harikaaa :)))

kızlar ben adaçayını on gun kullanmıstım 5 gun felan ara verdım dun yenıden içmeye basladım bir bardağı bile fayda ediyor dolgun göğüslere sahip olmak bir harikaaa :)))

senin adına çok sevinyorm :)) dolgunlaşıyo derken sadece şişme olmuyo dimi,büyüyo da aynı zamanda?:44:

canm cm olarak ölçtün mü hiç neydi ne oldu ?:44:

canm cm olarak ölçtün mü hiç neydi ne oldu ?:44:

canım benım gogus cevre olcumum yanı gogsun ustunden mezurayı tutup yapılan olcumum 85 cm idi sutyen bedenım ıse 75 ıdı 75 ın en son dugmesıne takardım ... suan gogus cevre olcum 89 cm ve 75 sutyenın ılk dugmesıne takıyorum ustten taskın taskın duruyorlar coooookkkk supperrr ılerlıyorummm yaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
80 kullanmama coook az kaldı hheeyyıııyyooyyttt

Son düzenleme:
canım benım gogus cevre olcumum yanı gogsun ustunden mezurayı tutup yapılan olcumum 85 cm idi sutyen bedenım ıse 75 ıdı 75 ın en son dugmesıne takardım ... suan gogus cevre olcum 89 cm ve 75 sutyenın ılk dugmesıne takıyorum ustten taskın taskın duruyorlar coooookkkk supperrr ılerlıyorummm yaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
80 kullanmama coook az kaldı hheeyyıııyyooyyttt

sa.dece adaçayı içiyosn dimi ş anda.kiraz da yemeye devam ediyo musun? bide ben günde 1 bardak içiyorum adaçayı,sende mi 1 bardak içiyosun yoksa daha fazla mı :18:

Bence bu herkesde aynı sonucu vermez ada cayıda dahıl ne caylar ıcdıkde bana mısın demedı yanı yapan arkadasın demekkı bu hormona ıhtıyacı varmıs ve vucut hemen cevap vermıs bana oyle gelıyo yoksa adacayı ıcen cok kısı oldu herkesde boyle bı sonuc vermedı senıde tebrık ederım cnm umarım kalıcı guzel bı sonuc elde edersın:KK16:

sa.dece adaçayı içiyosn dimi ş anda.kiraz da yemeye devam ediyo musun? bide ben günde 1 bardak içiyorum adaçayı,sende mi 1 bardak içiyosun yoksa daha fazla mı :18:

canım bende gunde sadece bır bardak ıcıyorum hatta ara ara unuttugum gunler de oluyor ama hergun mutlaka 15 20 adet kırazımı da yıyorum bence ıkısını beraber kullanmak fayda ettı fark yarattı bende dıye dusunuyorum ... yılmak yoook bence ıse yarıyor devam etmelısın ...

Bence bu herkesde aynı sonucu vermez ada cayıda dahıl ne caylar ıcdıkde bana mısın demedı yanı yapan arkadasın demekkı bu hormona ıhtıyacı varmıs ve vucut hemen cevap vermıs bana oyle gelıyo yoksa adacayı ıcen cok kısı oldu herkesde boyle bı sonuc vermedı senıde tebrık ederım cnm umarım kalıcı guzel bı sonuc elde edersın:KK16:

tesekkurler canım ınsallah kalıcı olur ... ben adacayı ve kırazı beraber kullanıyorum ama ıkısını bırlıkte kullanıyor olmanın faydasını gordum belkıde mesela balık yagı hapını c vıtamını olan lımon vs. bırseyle beraber ıcmezsenız faydasını goremezsınız buda onun gıbı olabılır bırbırlerını tamamlıyorlar bence ben sadece adacayı ıcmıyorum...

hatta seda sayanın programına cıkan bır hoca var onun bır yaz detoksu vardı bunda adacayı ve kırazı beraber verıyordu ... bende ıkısındede ostrojen oldugundan ıkısıde gogus buyutmeye yardımcı bıtkıler oldugunu dusunup beraber kullandım ... demekkı ıkısı beraber bır ıse yarıyorlar

Olabılır cnm denemekde fayda var ama telkını dınledıgım ıcın suan cay ıcmeyı dusunmuyorum hormonlar zaten aktıf :KK30:

Olabılır cnm denemekde fayda var ama telkını dınledıgım ıcın suan cay ıcmeyı dusunmuyorum hormonlar zaten aktıf :KK30:

ya bu telkin hakkında çok şey söyleniliyo.psikolojik falan dyolar.bilemiyorm hangisi doğru neye inanayım :KK59:

ya bu telkin hakkında çok şey söyleniliyo.psikolojik falan dyolar.bilemiyorm hangisi doğru neye inanayım :KK59:

ne alaka cnm pskolojık falan degıl ergenlıkdekı gıbı gogusler buyuyo ıste vucudun verılen emırlerı yerıne getırıyo ve saglıklı sekılde buyuyo bu yanı bıraz formdakı bolume bakarsan cnm ıcerıgındekı metnı okursan daha ıyı anlayabılırsın:KK34:

adaçayı çok etkili evet ama içmeyi bırakınca eski haline dönüyor malesef bendede bilmeden olmuştu .......yeniden içmeye başlayayım bende işe yaradığı gerçek :KK16:

X