Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri hiçbirşeyle uğraşmayın kızlar emin olun bu kesin çözüm yehhuuuu:)))

bence çok saçma ben kalp atışlarımdaki düzensizlik için 6 ay boyunca her sabah adaçayı içtim. adaçayının sakinleştirici, ritim düzenleyici, damar açıcı özelliği vardır göğüsle ilgili hiç bir gelişme olmadı bu arada 6 ay boyunca.

bence çok saçma ben kalp atışlarımdaki düzensizlik için 6 ay boyunca her sabah adaçayı içtim. adaçayının sakinleştirici, ritim düzenleyici, damar açıcı özelliği vardır göğüsle ilgili hiç bir gelişme olmadı bu arada 6 ay boyunca.

selam arkadaslar benım goguslerım de kucuktur ... kadınlar kulubunde dogal gogus buyutme yontemlerını gezer yazılan yazıları okurdum ... bunlardan kımı hayıt ,rezene ,kuc derken ;kimi de çorekotu yağıyla masaj vs. bıcok seyden bahsedıyordu.Bende hayıt vs. bıtkılerı hıc bılmedıgımden tanımadıgımdan ,kullanınca farklı bır yan etkısını gorebılırım dıye dusunerekten ,bunlar ıcınde buldugum ve bunlara nıspeten daha bılındık olan annemın de kullanıp bıldıgı bır bıtkı olan adaçayını içmeye karar verdim ...gittim marketten şu poşet adaçaylarından aldım ve bir kutusunu yani 10 adet 10 gün boyunca günde sadece bir bardak içtim ayrıca bu gunler kıraz mevsımı oldugundan gun ıcınde hemen hemen hergun bolca kıraz da yedım... (kıraz ostrojen ıceren bır meyvedır ve bununda bu yuzden faydası oldugunu dusunuyorum) bu ıkısını beraber kullandım ama kırazı tamamen bılıncsızce yemıstım veee sonuç == hayatımda hıc sahıp olmadıgım kadar dolgun gogusler ... o kadar sasırdım kı , hatta bir gun kıyafet degıstırırken annem gordude:KK9: onun dırekt gozune carpmısss kızz sana nooldu bakkım bı dedı ve gozlerıne ınanamadı adacayı bır mucıze bence kızlar .. tabı bunun yanında kıraz da yedım demıstım belkı ıkısını beraber kullanmam fayda ettı bılmıyorum ama bıldıgım tek sey adaçayı artı kıraz kesınlıkle ama kesınlıkle buyutuyor kızlar yuzde yuz denendı ve onaylandı çoookk mutluyummm:KK19:
not:bu ıkısını tuketmekten baska ekstra hıcbır masaj vs yapmadım adacayını da gunde sadece bır kez ıctım inşallah herkese fayda eder kızlaarr:KK71:

Meraba ben yeni uye oldum uzun zamandir gogus buyutmeyle ilgili butun yontemleri okuyup bazilarini deniyorum ozellikle rezene cayi ve nar ozlu kremi kullaniyorum. Bunu okuduktan sonra rezeneyi birakip adacayina basladim
Iki gundur aksam sekize alarm kurdum once bi kupa adacayi iciyorum sonra icindeki adacayiyla(sallama olan cay) masaj yapiyorum kalan cayla falan ve suan bile agrim var olcmedim ama 1-2 cm buyume var gibi hissediyorumm:) adacayi gercekten etkili

kesınlıkle boyle dusunme canım dogada herseyın caresı verılmıs benım goguslerıne sılıkon yaptıran arkadasım gorunce yuzu dustu o okadar amelıyata gırdı benımse henuz 10 gun ıctıgım adacayı barız dolgunlastırdı kımbılır bır kac ay devam etsem onunkılere erısecegımmm yehhuuuuuu ben cok mutluyum ...... sızlerde sonuctan ıstıfade edın ıstedım ben bu sıteden cok sey ogrendım sızler sayesınde benımde onemlı bır katkım olsun ıstedım:)

canım ben sadece adacayı içsem olur m ki acaba cnkü bnm bulundgm yerde pek kiraz yok şuan

Merhabalar ,konu eski tarihliymis ama internette arastirirken gordum burada yazlanlari okudum.ben de adacayina basladim.Ama ostrojen hormonun fazlaligi kadinlarda ciddi rahatsizliklara sebepboluyor,ornegin yumurtaliklarda kist olusumu,rahim ,meme kanseri,polikistik over gibi.dikkatli olmak lazim.
Devamli uygulayanlar sonuc oldu aldi mi acaba merak ediyorum.:KK51:

Ben de doğum yaptıktan sonra büyüdü.75 doldurmazken kiraz ve mesajla 80 e çıkardım.Sonra çocuklar olunca gaydirigubbakcemile allah olmayanlara versin.Taşıyıcı kullanıyorum.Sırtım çok ağrıyor.Ama çok güzel duruyor. Kocam da seviyor. Allah size de versin . Doğumdan sonra ve kilo alınca aşırı büyüyorlar ama çok sarkıklar

X