Hıdırellez için evde kağıt hazırlıcam ama ne su var ne gül ne yapmalıyım ?

Hıdırellez için evde dilek kağıdı hazırlıcam. Ama gül agacı yok deniz göl vs. Yok kağıdı ne yapmalıyım sizcee bilen varsa yardım etsin
Akarsu mu yaratalım şimdi sizin oraya? Bir kazın bakalım belki bi su kaynağına ulaşırsınız. Yapmayın ya da?
Saat olmuş 16:30 bu saatte mi bütün malzemelerin eksik olduğu geldi aklınıza :KK70: Dün gelseydi şehir değiştirirdiniz bu kadar önemliyse.

inançlı bir insansan şekle takılma. hızır gül ağaçlarına ilyas da denizlere göllere bakmıyordur ya sadece. sen hazırla dileğini, as bir köşeye. gören görür de, içinden emin ol. çocuk kalbiyle isteyen istediğine kavuşur derdi babaannem. haklı olabilir.

Hıdırellez için evde dilek kağıdı hazırlıcam. Ama gül agacı yok deniz göl vs. Yok kağıdı ne yapmalıyım sizcee bilen varsa yardım etsin
Kagit zaten tomruklardan elde ediliyor..
Hammadesi agac..Bu nedenle kagida yaziyorsan gul agaci aramana gerek yok.Zaten yazdigin kagidin kokeni belli :)
Denize de gerek yok..Bildigin sofra tuzunu (sodyum klorur) kuvetini doldurup icine atarsin..
Yahu biraz pratik olun.. :)

Ya Mayıs ayında nasıl gül olmaz. Gece al yanına bir yakınını,dolaş elbet bulursun. Ya da şimdi çik bir keşif yap bakalım nerede var gül. Ben her seferinde buluyorum. Bulunmayacağını da inanmıyorum ya gül bu. Yolda bile yetişiyor.
Su olarak da 2013 hıdırellezinde gezideydim, otobüs mola verince akarsu gibi bir yerden atmıştım 😅 hesleri kuruttular da bir su birikintisi kalmayacak şekilde de degildir ya. Olmadı cumartesi gezmeye gider öyle atarsın suya

Ben de bu başlığı açacaktım. Umut fakirin ekmeği, herkes dalga geçmiş. Son 5 yıldır hep dilek tutarım, gerçekleştiğini görmedim.

X