Himenoplasti yaptıran varmı? İstanbul'da Sonuç Alanlar?

Aynı konuda önceki cevaplarımda detaylı anlattım. Sorun yaşamadım. Turgay karakaya çok iyi zar konusunda.

Ben bugün yaptırdim turgay karakaya 'ya islemi anlatayim size igneyle uyusturuyorlar.sonra dr soruyor hissediyor musun diye sen yok diyince kesip dikmeye basluyor bnm 25 dak surdu toplam daraltma ve dikim oldu islem esnasında sikinti olmuyor hic hissetmiyrsun.ilk basta yaptgi iğne acıyor tum aci igne acisi sadece .islem bitip bölgenin uyusuklugi gecmye basladgnda agrin biraz oluyor ama bna cipro ve majezik yazdi sorucak sorularinjz olursa bildiğim kadaryla yardmci olurum fiyat olaral da 2500 tl den 2000 tl ye anlastik,
Agrin cok oldumu nasik biri bende randevu akdm ama guvenemiyoeum

Ya hem ondan sonuçta bi hafta kala gidilebilir mi bilmiyorum hemde sonuç alanlar var bi kaç tane duydum okudum burdan bide adam kendine şöyle güveniyor iyileşme olduktan sonra herhangi bi kadın doğum uzmanına gidin dikiş olduğunu bile anlamayacaktir diyor o yüzden güveniyorum bilemiyorum şimdi senin söylediğin de mantıklı geldi sonuçta tek ilgi alanı olması daha iyi yapar anlamına geliyor bilemiyorum sen en son kimi düşünüyorsun :KK43:

merhaba vajina dikimi için plastik cerrahı dr EVREN HELVACIYIDA ARAŞTIRABİLİRSİNİZ KENDİ DALINDA UZMANDIR.

merhaba vajina dikimi için plastik cerrahı dr EVREN HELVACIYIDA ARAŞTIRABİLİRSİNİZ KENDİ DALINDA UZMANDIR.
Bahsettiğiniz doktorun asistanı olduğunu da söyleseydiniz keşke, bir asistanın yanında çalıştığı doktora yönlendirmesi ne kadar etik?

Ilk bi kaç gün ağrılı geçti 3.haftamdayim 1 hafta sonra ikinci kontrole gidicem düğünume 1 aa kaldı

Selam arkadaşlar doktorumun adını görünce bende geldim :) turgay karakaya'ya geçici kızlık zarı dikimi yaptırdım ve çok iyi sonuç aldım , bir kahve fincanı kadar kan geldi. Evlilik için değil sevgilim için yaptırdım veee sözlendik :)

Selam arkadaşlar doktorumun adını görünce bende geldim :) turgay karakaya'ya geçici kızlık zarı dikimi yaptırdım ve çok iyi sonuç aldım , bir kahve fincanı kadar kan geldi. Evlilik için değil sevgilim için yaptırdım veee sözlendik :)
hayırlı olsun canım çoook sevindim her genç kızın başına gelir inşallah söz nışan düğün. aslında bende Dr Turgay Karakaya'dan randevu aldım birkaç gün sonra kalıcı himenoplasti yaptıracağım merak ettiğim konu dikim esnesında acı hisediliyor mu, sonrasında yürüme gibi sorun oluyormu, orurmada problem oluyor mu, gerçi ben turgay beyle yüzyüze konuştum muayene oldum, çok rahatladım geniş bilgi veriyor çok detaylı anlatıyor ve gerçekten araştırdım herkes iyi sonuç almış ama ilk defa bıçak altına yatacağım o yüzden korku var içimde , bana tavsiyen olur mu ?

hayırlı olsun canım çoook sevindim her genç kızın başına gelir inşallah söz nışan düğün. aslında bende Dr Turgay Karakaya'dan randevu aldım birkaç gün sonra kalıcı himenoplasti yaptıracağım merak ettiğim konu dikim esnesında acı hisediliyor mu, sonrasında yürüme gibi sorun oluyormu, orurmada problem oluyor mu, gerçi ben turgay beyle yüzyüze konuştum muayene oldum, çok rahatladım geniş bilgi veriyor çok detaylı anlatıyor ve gerçekten araştırdım herkes iyi sonuç almış ama ilk defa bıçak altına yatacağım o yüzden korku var içimde , bana tavsiyen olur mu ?
Selamlar, bende dikim yaptırıp olumlu sonuç alanlardanım :) hiç merak etmeyin herşey yolunda gidecek rahat olun. Sonucu bildirirsiniz artık :KK66:

Canım girdinmi ameliyata nasıl geçti herşey yolunda mı? Ağrın sızın bir sorunun olursa bana yazabilirsin, hafif yan otur problem olmaz, zaten merak etme Turgay hoca sonuç garantisi veriyor, mutlaka iyi olacak sonuç :))

12 gun önce bende Turgay beye flep yöntemi ile Kalıcı diktirdim. Kontrole gidemiyorum il dışında Olduğum için. Yakınlarda yaptırıp kontrole giden varsa bana bilgi verebilir mi ? Hani nasıl oluyor kontrol de ne diyor ? Yardım olabilir misiniz

merhaba bende turgay beye yaptırdım işlemden 15 gün sonra gittim ilk kontrole iyi bakmışsın gayet iyi duruyor demişti 1. ayı duldurunca 2.kontrole gidicem

doktorun bütün dediklerini yaptım pansumanları özellikle oturmama çok dikkat ediyorum, ayakta ılık duş yapıyorum

doktorun bütün dediklerini yaptım pansumanları özellikle oturmama çok dikkat ediyorum, ayakta ılık duş yapıyorum
Kaç günde bi ılık dus yapıyorsun ayakta ? Pansumana oturmama bende dikkat ediyorum Daha çok uzanıyorum eğilmiyorum hiç . Sende kaşıntı yanma oluyor mu ?

kaç günde bi duş alıyarsan yani ayrıca bi duş almıyorsun aşırı sıcak suyla yıkanma demek istemistim onun ılık su yazdım bende sadece 1 hafta 10 gün batma ve gerginlik hissi oldu

X