Himenoplasti yaptıran varmı? İstanbul'da Sonuç Alanlar?

bende geçen hafta kızlık zarı dikimi yaptırdım dr. turgay karakaya'ya ayakta duş almak serbest, pansuman olarak sürülmesi gereken bir ilaç var, ilk hafta hafif yan oturmak lazım, kaşıntı sanıyorum iyileşme belirtisi whatsapp tan doktorumla sürekli iletişimdeyim çok az kaşıntım olmuştu. ilk günler lekelenme şeklinde sızıntı kanaması olabiliyor ama benim geçti.

Benim
bende geçen hafta kızlık zarı dikimi yaptırdım dr. turgay karakaya'ya ayakta duş almak serbest, pansuman olarak sürülmesi gereken bir ilaç var, ilk hafta hafif yan oturmak lazım, kaşıntı sanıyorum iyileşme belirtisi whatsapp tan doktorumla sürekli iletişimdeyim çok az kaşıntım olmuştu. ilk günler lekelenme şeklinde sızıntı kanaması olabiliyor ama benim geçti.
benim ilk günden itibaren hiç kanamam olmadı acaba yırtılınca da kanama olmazsa diye düşünmüyor Değilim sonuçta damarlı bölge olması gerekiyormuş kanama olması için. Ne zMan evlenmeyi düşünüyorsun ?

Bende turgay karakaya gittim ilk seferde daraltma ve kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdım. Fakat ben dinlenemedigim ilk gün düşüp bayildigim ve kullandığım bir pedin ipleri eritmesi sonucu tutmadı yani benim hatam oldu bu ikinciye gelmemi beni kesinlikle boyle bırakmayacağını soyledi benim hatam olmasına rağmen dr bey ücretsiz olarak düzeltti bakalım bu sefer daha az acı ve daha iyi geciyo arkadaşlar dinlenmek şart ben dr beye guvendim bakalım olucak inaniyorum :-)
çok acıdı mı işlem sırasında

İkimize de gelmiş geçmiş olsun inşallah canım :) senin yorumu okuyunca çok mutlu oldum şuan resmen sonunu göremediğim bir kuyu içerisindeyim ve bu beni çok korkutuyor :KK43: benim regle tarihim bi aksilik olmazsa 6 gün sonra ve bu yüzden tedirginim:KK43: hem çok süre geçmemiş olacak hemde normaldede çok yoğun geçer benim ve bana ped kullanma dediler ne yapıcam diye kara kara düşünüyorum. Benim düğünüm 4 ekimde bu arada canım senin ?
kanamanız oldu mu?

Merhaba, bende dr turgay karakaya ya kızlık zarı dikimi flep yaptırdım 2 ay önce ve pazar günü evleniyorum, herşey yolunda görünüyor, kanama olacağına eminim ama imsan yinede tedirgin oluyor ya kanamazsa diye, bana biri teselli versin cesaretimi toplamam lazım arkadaşlar :)

Merhaba, bende dr turgay karakaya ya kızlık zarı dikimi flep yaptırdım 2 ay önce ve pazar günü evleniyorum, herşey yolunda görünüyor, kanama olacağına eminim ama imsan yinede tedirgin oluyor ya kanamazsa diye, bana biri teselli versin cesaretimi toplamam lazım arkadaşlar :)

Umarım istedigin sonucu elde etmissindir ben de yarın olacagim ameliyat Turgay Karakaya'ya düğünüme tam bir ay var insallah iyi sonuc alirim cok stresliyim :S

Arkadaşlar Allaha şükür evlendim, ilk gece başarılı geçti belirgin kanama oldu :) merak edenlere duyrulur

Ben dün yaptırdım. Çok ağladım nedense orada olmamaliydim. Ama kader insanlara neler gösteriyor bilemiyoruz. Allah kimseye yasatmasin. Çok zordu benim için. Kaybetmem de geri telafi etmem de kolay olmadi benim için. Ilk gün çok agriliydi. Yorgun ve çok uykusuz olmasam o agrida uyuyamazdim. Ama ben ilaclarimi geç aldim. Nöbetçi eczane aradım. 10 dakikalık yolu 1 saatte bitirdim kaplumbağa gibi yürüdüm resmen. Şimdi iyiyim ilaçlar iyi geldi. Pazartesi iş başı yapacağım. O biraz tedirgin ediyor.
Reklam yapmıyorum. Doktorum turgay karakaya. Buradan tanıştığım bir arkadaşı gittik ilk o yaptırmıştı mart sonunda. Onun ki olumlu olunca ben de ona gitmeye karar verdim. Ayrıca yakın olmasi ve fiyatı da etken.
Öncelikle psikolojinizi hazırlayın ona göre gidin ben çok ağladım oraya giderken, sedyede ve işlem sonrası... zorunda olmasam hayatta yapmazdım. Ama karşınıza birisi çıkıyor ve kesinlikle kaybetmemeliyim diyorsunuz. Onun merhametin görünce öncekinin serefsizliginin yanında kaybetmemek için herşeyi yapıyorsunuz.

Hakkınızda hayirlisi olsun. Benim dugunume 1 ay var. Inşallah iyi sonuc alirim.

Benimde yarın ameliyatım var turgay beyde kalıcı dikim ve vajina daraltma yaptıracağım, bende sizin gibi yaptırdım kurtuldum moduna geçebilsem rahatlayacağım inşallah herşey yolunda gidecek 26 saatim kaldı ..

Ben dün yaptırdım. Çok ağladım nedense orada olmamaliydim. Ama kader insanlara neler gösteriyor bilemiyoruz. Allah kimseye yasatmasin. Çok zordu benim için. Kaybetmem de geri telafi etmem de kolay olmadi benim için. Ilk gün çok agriliydi. Yorgun ve çok uykusuz olmasam o agrida uyuyamazdim. Ama ben ilaclarimi geç aldim. Nöbetçi eczane aradım. 10 dakikalık yolu 1 saatte bitirdim kaplumbağa gibi yürüdüm resmen. Şimdi iyiyim ilaçlar iyi geldi. Pazartesi iş başı yapacağım. O biraz tedirgin ediyor.
Reklam yapmıyorum. Doktorum turgay karakaya. Buradan tanıştığım bir arkadaşı gittik ilk o yaptırmıştı mart sonunda. Onun ki olumlu olunca ben de ona gitmeye karar verdim. Ayrıca yakın olmasi ve fiyatı da etken.
Öncelikle psikolojinizi hazırlayın ona göre gidin ben çok ağladım oraya giderken, sedyede ve işlem sonrası... zorunda olmasam hayatta yapmazdım. Ama karşınıza birisi çıkıyor ve kesinlikle kaybetmemeliyim diyorsunuz. Onun merhametin görünce öncekinin serefsizliginin yanında kaybetmemek için herşeyi yapıyorsunuz.

Hakkınızda hayirlisi olsun. Benim dugunume 1 ay var. Inşallah iyi sonuc alirim.
kaç tane dikiş vurdu

X