Cilt Bakımı Ürünleri Hindistan Cevizi Yağı

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

xDerinMavix

Nirvana
Pro Üye
5 Mayıs 2013
33.722
40.899
Selam kızlar.
Aranızda cilt bakımında hindistan cevizi yağı kullanan var mı ve memnun musunuz?
Veya soğuk sıkım doğal hindistan cevizi yağı markası önerebilir misiniz?
%100 doğal olması önemli benim için.

Ben iki ay önce bu yağı kullanmaya başladım hala da kullanıyorum. Şu an almanyada olduğum için burada satılan bir ürünü almıştım.Ben bu yağın içine aynı zamanda çay ağacı yağı da koydum. yüzümü bu karışımla nemlendiriyorum, hafif bir yağ, cilt hemen emiyor. Gün içinde 2-3 kez uyguluyorum cildime, sivilce problemine ve lekelere çok iyi geliyor. Batık lekelerimin rengi bayağı açıldı, vücudumdaki sivilceleri kuruttu.

Ben iki ay önce bu yağı kullanmaya başladım hala da kullanıyorum. Şu an almanyada olduğum için burada satılan bir ürünü almıştım.Ben bu yağın içine aynı zamanda çay ağacı yağı da koydum. yüzümü bu karışımla nemlendiriyorum, hafif bir yağ, cilt hemen emiyor. Gün içinde 2-3 kez uyguluyorum cildime, sivilce problemine ve lekelere çok iyi geliyor. Batık lekelerimin rengi bayağı açıldı, vücudumdaki sivilceleri kuruttu.

Canım ben de göz altları için kullanmaya başladım. Ama küçük yağ bezeleri var göz altlarımda. Onları daha da arttıracak diye korkuyorum. Yüzde sivilce yapmamasına şaşırdım. Yağ olduğu için daha çok sivilcelendirir gibi geldi ama aksine kurutuyormuş sevindim. Ben de yüzümde kullanayım :)

Bir kere yaptım sivilce yapmadı içine limon ve bal karıştırıp maske yaptım arkadaşım istersen dene bu hindistan cevizi herkese iyi gelmiyor sanırım çünkü normal sürüp yattığımda sivilce yaptı

kullananlara soruyorumm bende bugun aldım saçlarımın uzaması ve canlı durması için aldım kullanıp saçları için fayda gören saçlarını uzatan var mı acaba? ve yüzüm cok kuru benim sivilce lekelerim var fondoten sürdüğümde böyle kuru kuru oluyo fondoten yayılmıyor suratımda acaba yüzüme sürsem olur mu

Ben saç konusunda bu yağa aşık oldum. Kendileri yılda bir kez düzleştirsem bile bir daha toparlayamadığım saçlarımı adam ettiler . Şımardıysam demek iki haftada bir kalçama kadar gelen saçımı inatla boyuyor ve maşa yapıyorum ama tık demiyor bu yağ kürüne devam ettikçe..Cilde gelince ilk aldığım shifa home marka hindistan cevizi yağını denemek için yüzüme sürdüğümde ertesi gün yumuşacık ve aydınlık bir yüzle uyandım bir sıkıntı yaatmadı ilk kullanımımda fakat ne olmaz sonucta yağ diye kullanmayı bıraktım. Şuan cildim sivilce çıkarmak için yer arıyor resmen battı gemi yan gider deyip bu gece deneyicem yarın tekrar yazarım yorumu:)

bu arada denemediğim bir marka ama watsonsta Lifeco organik hindistan cevizi yagi şuan 48 tlden 30 liraya düşmüş aklınızda olsun

kullananlara soruyorumm bende bugun aldım saçlarımın uzaması ve canlı durması için aldım kullanıp saçları için fayda gören saçlarını uzatan var mı acaba? ve yüzüm cok kuru benim sivilce lekelerim var fondoten sürdüğümde böyle kuru kuru oluyo fondoten yayılmıyor suratımda acaba yüzüme sürsem olur mu
Ben kullanıyorum forumu açan arkadaşada az önceki yorumumda belirttim bu yağ saç için kesinlikle mucıze hatta bu ürünüde kullandığım bir resimli günlük oluşturdum ben venüssel hedef kalça diye değişimi inceleyebilirsin. Umarım yardımcı olurum ^_^

X