Bozuk hindistan cevizi yağı içtim (ACİL)

Allahım inşallah öyledir taa 2021den kalma, annem yerlerini değiştirmiş saçım için kullanıyordum bir de detoks yapıyorum bu dönem, çok dikkat ederken başıma geldi maalesef umarım kurtlanma küflenme yoktur😔 altı yuvarlak yuvarlak beyaz yani…
Anneniz yerini degistirince son kullanma tarihleri nasil aklinizdan cikmis o kismi anlayamadim ama bir sey olmaz korkmayin

Yağ bozuk değil ki. Hava sıcaklığına bağlı olarak sıvı ve katı forma geçiyor yağ malum. Bu görüntünün sebebi o.
Teşekkür ederim değerli yanıtınız için, evde aynı markanın 2 tane daha yağı var diğerlerinin altı düz bir görüntüde benekli bir görüntüsü yok😕 bu tarihi geçmiş olan (2021) ben saçımın uçlarına sürerim diye evde kalmış bir şekilde maalesef

Teşekkür ederim değerli yanıtınız için, evde aynı markanın 2 tane daha yağı var diğerlerinin altı düz bir görüntüde benekli bir görüntüsü yok😕 bu tarihi geçmiş olan (2021) ben saçımın uçlarına sürerim diye evde kalmış bir şekilde maalesef

Soğuk sıkım hindistan cevizi yağlarında sık rastlanan bir görüntü o. Sıvı formdan katı forma geçerken maruz kalınan farklı ısı derecelerinden dolayı boşluklu ve gözenekli bir görünüm oluşuyor.

Tamamen sıvı formdaki hindistan cevizi yağını buzdolabında muhafaza ettiğinizde daha düzgün bir görünümle donduğunu göreceksiniz.

1 çay kaşığıyla direkt yağın tadına bakın isterseniz.

X