Dövme hint kınası denemelerimiz

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

bera-berrak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2006
465
3
arkadaşlar,kardeşimin (RYHN)blogunda

Bi Yaşıma Daha Girdim!!!: HinT KıNası

benim yaptığım hint kınası örnekleri var ,belkeriz hihoyyyt

sengözlerimebaksanab diğer sayfalara da göz atın, ilginizi çekecek konularla karşılaşacaksınıza.s

not: ileriki sayfalarda yeni fotolar var arkadaşlar

Son düzenleme:
ablaaa benim blogun reklamını mı yapıyosun kendi kınalarının mı anlamadım :roflol: teşekkür ederim bir sürü ziyaretçim oldu kk dan kaydirigubbakcemile5 ama hiç yorum yazan yok :1no2:
hint kınalarının bir kısmını göndereyim, diğerleri için bloguma beklerim yerimseniben
NOT: bu kınaları yapan becerikli el, sol üstteki margazit bilezikli el a.s.

attachment.php

Eklentiler

• $hint kınası.jpg
    $hint kınası.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 14.329
tamam fotoyu eklediğin iyi olmuş da tombul elimi ne ifşa ediyon ryhn hanım:mymeka: ben de seni söylerim madem ;benim solumdaki kınadan yüzüğü ve bilekliği olan da ryhn ın elinaniknanik

onun haricinde kk üyesi kardeşlerim tubiornattubi ve elfni,kuzenlerim shade-a,nik_bin,nurtanesi,ve zeynebin de elleri var ama tek tek yazmaya üşendim -tatlicadiarzu-

devamı ve daha fazlası

Bi Yaşıma Daha Girdim!!!

gercekten guzel olmuş bizde arkadaslarla deneme yapmıştık beğenmiştim elimi ama ta ki sizinkileri görene kadar

gercekten guzel olmuş bizde arkadaslarla deneme yapmıştık beğenmiştim elimi ama ta ki sizinkileri görene kadar

bu fotodakiler ilk denemelerim a.s sonrakiler daha güzel aslında:)) ama eminim sizinkiler de güzeldir:1hug:

Son düzenleme:
ayy çok guseldi yaa bayıldım valla bende pek severim ama yapamıorum ellerime yapanlarda yok.. hazır kalıpları varmışşççonlardan yararlansam olurmuki..

ayy çok guseldi yaa bayıldım valla bende pek severim ama yapamıorum ellerime yapanlarda yok.. hazır kalıpları varmışşççonlardan yararlansam olurmuki..

kalıpla hiç denemedim,bakarak çizmek bana daha pratik geliyor a.s elin biraz çizime yatkınsa yapabilirsin denemeye devam et bence :1closedeyes: ya da gel ben yapayımkaydirigubbakcemile5

kusuduma çok ilgimi çekti....yapılışını nerden bulabilirim berrakçığım...

march yorumuna blogta cevap yazmıştım ama belki görmezsin diye buraya da gönderiyorum adresi yerimseniben

- Home - Origami Flower - KusudamaFlower
google da görsellerde kusudama diye ararsanız çok değişik modeller çıkıyor, benim yaptığım en basitiydi :1rolleyes:

buda benden olsun gerçi biras dağıldı ve kalın oldu ama:çok üzgünüm:

Eklentiler

• $Cancu0434.jpg
    $Cancu0434.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 317
rena - henna yazıyo tatlım üstünde kapağından yapılıyo hacdan getirmişlerdi arada sırada yapıorum hazır desenleride var ama artık bittiikaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
kızlar ya banda öğretin çok istiyorum hazır kalıplarıda varmış
ama ben bulamadım :umursamaz::umursamaz:

canım bunlar muhtesem olmus ablan bıze de yapabılır mı acaba bellı bır ucret karsılıgı bı de renk olarak daha koyu hınt kınası olur mu bunlar bıraz turuncu gıbı ya hanı koyu kahve gıbı olanları var mıdır acaba ablan bılır mı sımdıden cok tesekkurler

ya ben de ne zamandır yapmak isdiyorum ama güzel bi desen bulamadım :KK43: hazır kalıplar var ama hiç hoşuma gtmedi :KK43:

X