Dövme hint kınası denemelerimiz

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
neyle çiziyorsunuz? nereden bulacağız şırıngayla zor oluyor hatta hiç olmuyor kürdan desen saatler alıyor??

merak edenlere :tüpte kınalar var onlarla çiziyorum desenleri...

canım bunlar muhtesem olmus ablan bıze de yapabılır mı acaba bellı bır ucret karsılıgı bı de renk olarak daha koyu hınt kınası olur mu bunlar bıraz turuncu gıbı ya hanı koyu kahve gıbı olanları var mıdır acaba ablan bılır mı sımdıden cok tesekkurler

aynı şehirde olsak seve seve çizerdim size de ama fisfisfis koyu renk ben de tercih ederdim ama ne yazık ki bundan bulabildim...siyah olanı da denedim o hemen dağıldı ve yıkanınca hemen çıktı elden:1no2:

Ya kızlar ben dışarda yaptırıyorum çok beğeniyorum ama sürekli de yaptırılmıyor dışarda evde yapmak her açıdan rahat çizim yeteneğim var çizebilirimde ama şu tüpteki kınaları nereden alıyosunuz yardımcı olurmusunuz bana aktardan falan mı fisfisfis

Ya kızlar ben dışarda yaptırıyorum çok beğeniyorum ama sürekli de yaptırılmıyor dışarda evde yapmak her açıdan rahat çizim yeteneğim var çizebilirimde ama şu tüpteki kınaları nereden alıyosunuz yardımcı olurmusunuz bana aktardan falan mı fisfisfis

benimkiler hediye geldi arabistandan... hac malzemeleri satan yerlerde bulunuyor ama çoğunun kıvamı çizime elverişli olmuyor,alıp denemen lazım a.skolay gelsin

bende mersinde oturuyorum.nerde yaptırıyorsunuz acaba siz?:uhm:

X