Dövme Hint Kınası Modelleri

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2007
4.706
17
40
Benim arkadaşlarım yaptırdı ama ben cesaret edemedim.Çok hoşuma gidiyor ama,bunu yapan arkadaş hiç desensiz yaptı ama çok marifetli arabistandan gelin gelmiş buraya.Kafasından figürler uyduruverdi maşallah....
resim0044jj8.jpg

resim0045nw9.jpg

resim0046dl7.jpg

resim0047oy3.jpg
:nazar::enbuyukkk:

acaba kına gibi zamanla çıkıyo mu yoksa dövme gibi kalıcı mı?güzel gibi duruyo ama kalıcıysa ben sıkılırım...

1 hafta 10 günde falan çıkkıyo arkadaşlar isteyen yaptıraabilir.Yapan arkadaşımdır.

Ben de seviyorum bunu:)
Bi ara hint kınasını normal enjektöre(şırınga) ekleyip yapmıştık kardeşimle..Acemi işi olsada gerçekten hoş durmuştu..

Kızım çok istiyordu bende hint kınası tarzında yapmaya çalıştım işte.Gerçi çok da kötü görünmüyor değilmi?
14671237wd3.jpg

dddpb8.jpg
Bunlar kızımın elindekiler.
dddddvb3.jpg
Bu da benim.
ddhz3.jpg
Çok fazla bekletmedik ve yıkadık böyle oldu.Çok da kötü değil değilmi?:kahve:

ya ben geçen gün lorealin bir boyasını aldım orada ek olarak vücudunuza siyak kına ile dövme yada bişey yaptırdıysanız bunu kullanmayın gibi bişey yazıyodu.. tekrar alıcam o boyadan eki yazarım... o nedenle ben yaptırmıyorum bu tür seyleri....

saç boyasımı senin dediğin.Ne boyası anlamadım..

ya çabuk çıkıyor... ben yaptırdım ama alerji de oldum... değmedi yani...

kibar bişey bu cidden. hele ki diğer topikteki acaip dövmelri gördükten sonra..

Özel günlerde güzel oluyor ama kına geceleri düğün gibi...Ben yaptırıcam mesela...

Yarın bende yaptırıcam inşallah bi aksilik çıkmazsa...Modelini çeker gösteririm..

Yaptırmadım ya bu seferde çok gıcık geldi bana el üzerinde başka yerime mesela omuzuma yaptırmayı düşünüyorum...

Bunlarda netten modeller bunlar daha hoş ama......

01jh1xo8.jpg
10ox6ev7.jpg

18487889aw8wf4.jpg
39435818fx6zg5.jpg

47170301zr4bs8.jpg

Son düzenleme:
Benim arkadaşlarım yaptırdı ama ben cesaret edemedim.Çok hoşuma gidiyor ama,bunu yapan arkadaş hiç desensiz yaptı ama çok marifetli arabistandan gelin gelmiş buraya.Kafasından figürler uyduruverdi maşallah....
resim0044jj8.jpg

resim0045nw9.jpg

resim0046dl7.jpg

resim0047oy3.jpg
:nazar::enbuyukkk:

hihoyyyt ayy bu çok hoşuma gitti ne ile yaptı? yazarmısın canım bende yapmayı düşünüyorum ama rengi güzel olmuş neler kullandı yazarsan sevinirim

X