Dövme Hint kınası yaptım koluma bi bakar mısınız ?

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

deniz1992

♥ vefasızın sermayesi yalanmış.. ♥
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2009
1.663
135
$140720111640.jpg

pek sevmedim sanırım yada kimse görmedi daha ondan mı bilmiyorum silmeli miyim nasıl olmuş kızlar ?En Büyük KK

ensede de çok hoş duruyor canım .. benimki koç burcu sembolü evde durup dururken geldi aklıma yaptım iyi mi yaptım kötü mü bilmiyorum çünkü desene bakarak çizdim

Bence hiç fena olmamış.
Zaten hint kınası en fazla 1 ay içerisinde geçmio mu?
1 ay bile kullanılmayacak kadar kötü değil gayet başarılı :KK34:

alman tozu, hint kınası, oksijenli su mudur, onları karıştırıp balgam kıvamına getirip yapabilirsin.d

çok güzel olmuş canım dövmen.d

ben hint kınası+oksijen suyu+ birkaç damla limon yaptım canım .. şekli de kürdan ile kendim verdim gerçi şekil vardı ama bir türlü baskı çıkaramadım o yüzden ..

VaLLahi çok güzeL oLmuş bende istiyorum ama cesaret edemiyorum şimdi başLarım yapmaya heyecan yaparım eLim titrer faLan sonra sinirLerim tepeme çıkar hiç buLaşmamak en güzeLi :KK61: bu arada arkadaşLar dövmeyi kazımayın hint kınasıyLa yapıLan dövmeLer asetonLa çıkarıLabiLiyormuş araştırdım ve uzun süre kaLıcı oLmasını istiyorsanız dövme yapıLan böLgeyi keseLemeyin :KK34:

Son düzenleme:
peki bu hint kınasını renkli yapabiliyormuyuz kızlar ya.ben bileğime nazar boncuğu yapmak istiyorum kalıcısına eşim şiddetle karşı ççıkıyor.:nazar:

VaLLahi çok güzeL oLmuş bende istiyorum ama cesaret edemiyorum şimdi başLarım yapmaya heyecan yaparım eLim titrer faLan sonra sinirLerim tepeme çıkar hiç buLaşmamak en güzeLi :KK61: bu arada arkadaşLar dövmeyi kazımayın hint kınasıyLa yapıLan dövmeLer asetonLa çıkarıLabiLiyormuş araştırdım ve uzun süre kaLıcı oLmasını istiyorsanız dövme yapıLan böLgeyi keseLemeyin :KK34:

sağol tatlımm :KK71:

ben de öyleydim bende normalde bi el titremesi var fazla değil ama genetik birşey yani.
ama ben yaptım yani başlayınca oluyor.. :KK66:

peki bu hint kınasını renkli yapabiliyormuyuz kızlar ya.ben bileğime nazar boncuğu yapmak istiyorum kalıcısına eşim şiddetle karşı ççıkıyor.:nazar:

SİYAH - KIZIL - KAHVE - KESTANE ve SARI renkleri var ama nasıl duruyor tende hiçbir fikrim yok..

amars%20henna.jpg

X