Vücut Kremleri Hint Mucizesi Vücut Peelingi

Vücut kremleri, losyonlar

duuyguu

Guru
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2007
389
2
36
arkadaşlar bundan 3 ay önce doğal vücut peelingi ararken bir gazetede yayınlanmış ve bizzat yazarı tarafından da kullanılmış peelinge rsatladım ve denedim gerçekten de sonuç harikaydı ve ayda 2 ayda bir kere yaparak devam ediyorum cildimde epey bi pürüzsüzlük ve yumuşaklık hissettim,ve ihtiyacı olanlarla paylaşmak istedim. ihtiyacı olanlar denesin diyorum.. bulduğum adresi veriyorum
ALINTI :SABAH GAZETESI

yazan şey şu;Hint usulü vücut peeling'i

BİZİM gelin hamamlarımız ünlüdür, biliyorsunuz. Gelinleri, baştan aşağıya keseleriz. Hindistan'da da benzer bir düğün geleneği var. Bazı bölgelerde gelinleri düğüne hazırlamak için 7 gün üst üste özel bir peeling yapıyorlar. 7'inci günün sonunda gelinlerin cildi bebeklerinki gibi pürüzsüz ve yumuşacık oluyor. Kullandıkları malzemeler ise oldukça ilginç; nohut unu, sarı kök adı verilen bir baharat tozu ve zeytinyağı. O kadar etkili ki, bende bir yıldır kombine tedavilerde sık sık kullanıyorum.
ihtiyacı olanlar denesin diyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
peki nasıl kullanıyosun şekerim banyodan önce mi hepsini karıştırp vücudunu bu karışımlamı ovuyosun.?? nasıl uyguladığı detaylı bir şekilde anlatırmısın..

evet duştan evvel yapıyordum bınları karıştırıp tüm vücuduma peelin yapıp yani yedirip zaten içinde topurcuklar oluyo onlar kese işlevi görüyo zeytin yağı da yumuşacık yapıyo.biraz kızarırdı cildim sonra 5 dakka beklerdim duşa girerdim vücudumu da kayısı sabunuyla da yıkardım ooooh mis gibi yumuşacık olurdu. 1 hafta boyunca yapardım 2 ayda bi sonra tembellikten bıraktım

evet duştan evvel yapıyordum bınları karıştırıp tüm vücuduma peelin yapıp yani yedirip zaten içinde topurcuklar oluyo onlar kese işlevi görüyo zeytin yağı da yumuşacık yapıyo.biraz kızarırdı cildim sonra 5 dakka beklerdim duşa girerdim vücudumu da kayısı sabunuyla da yıkardım ooooh mis gibi yumuşacık olurdu. 1 hafta boyunca yapardım 2 ayda bi sonra tembellikten bıraktım

bırakma kıss bırakma bak ne güzel memnunmuşsun devam et bence yeniden miss gibi ol bizde kk'nın hanımları gelip seni koklayalım opuyorumnanaktan neyse canım saol bilgilendirdiğin için.

nohut ununu nerden bulucaz?
zerdecal kokusu kalıyor mu?inceltmeye etkısı var mı?
zerdecal kokusu boyle ıc buran bırsey sankı ınceltır gıbıme geldı

nohut ununu nerden bulucaz?
zerdecal kokusu kalıyor mu?inceltmeye etkısı var mı?
zerdecal kokusu boyle ıc buran bırsey sankı ınceltır gıbıme geldı

inceltmeyle alakası yok canım ya,hayır kalmıyor o koku.Ama kokusu hoşuma gidiyor benim yaaa.nohut ununu ben aktardan aldım.

bu konu çok geride kalmış ama yaza geliyoruz ve bebek gibi bir cilde sahip olmak istiyorsanız yapın ben yaptım daha 2.günde belli etti kendini malzemelerin hepsini aktardan alabilirsiniz nohut unu ve zerdaçal evdede zeytinyağı vardır bunlardan bir kaseye macun gibi yap 10.15 dk.bekle yıka ama zerdaçal acayip boya veriyor duş baya kirleniyor ama temizleniyor cildinle bereber yüzüme yapmadım bacaklarıma ve kalçalarıma sonuç harika.....

X