Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hipnoterapiyle göğüs büyütme

herkese slm arkadaşlar
öncelikle azminizden dolayı hepinizi kutluyorum.
İnnumacım bende düşünce gücüne çok inananlardanım. düşünmenin gücü, %100 düşünce gücü, bilinçaltının gücü ve buna benzer 1-2 kitap daha okudum.Çok umutlanmıştım ama sonradan düşünemez hale geldim umutlarımı yitirdim.Çok inanıyorum o kitapları okuduğumda ve senin verdiğin güzel bilgileri okuduğumda diğer arkadaşlarımın yorumlarını ve azmini gördükçe çok umutlandım ama yapamadım. İlk başlarda yatarken nefes teknikleri uyguluyodum ve o anda biraz ağrı hissediyordum.Ama sonraki günlerde düşünürken ve nefes alıp verirken uyuyakalıyodum.Bu arada uyku problemim vardı o vesileyle o ara uykum düzelmişti :) neye niyet neye kısmet :)))
Canım başka önerebileceğin kitaplar varmı. Bu arada benim yaşadığım şehirde workshoplar falan yok ne yapabilirim yardım et canımmmm.
Şimdiden teşekkürler
opuyorumnanaktan

Bu arada arkadaşlar kesinlikle hap falan kullanmayın.Ben bir sürü hap kullandım hepsi para tuzağı ve ileride kanser riski çok fazla. En güzeli ve rizikosu hiç olmayan yöntem bu ama başarmak lazımmmm. Nasıllllll????????
Büyüten arkadaşlarım varsa tavsiyelerini izledikleri yolu merak ediyorum bilgilendirirseniz çok sevinirim.

hipnoz cd si kullananlarin sonuclarini merakla bekliyorum. Bir de aldiginiz cd ler standart mi yoksa size ozel mi yapiliyor merak ettim. Fayda gorursunuz insallah.

Sevgili suuuuuuuuuu çok güzel kitaplar okumuşsun bunun dışında benim tavsiyem louise hay in kitaplarıdır.Ben kadının yaşam azmine ve yaşadığı onca trajediye rağmen geldiği noktaya hayranım ayrıca kuraldışı yayınlarının bu konularda çok güzel kitapları mevcut.Hayal Mühendisliği kitabıyla başlayabilirsin mesela tatlım

Sevgili suuuuuuuuuu çok güzel kitaplar okumuşsun bunun dışında benim tavsiyem louise hay in kitaplarıdır.Ben kadının yaşam azmine ve yaşadığı onca trajediye rağmen geldiği noktaya hayranım ayrıca kuraldışı yayınlarının bu konularda çok güzel kitapları mevcut.Hayal Mühendisliği kitabıyla başlayabilirsin mesela tatlım

innumacım teşeküür ederim canım. O kitabıda okurum ama işte asıl problemim ben düşünemez hale geldim dedim ya kitapları okurken çok ümitleniyorum ama sonra malesef olmuyo. Çünkü hayatımda olumsuz şeyler yaşıyorum buda benim yaşama heyecanımı dahi yok ediyo. Bu arada psikolojiyle çok yakından ilgiliyim ama kendimi bi türlü olumlu şekilde telkin edemiyorum.Hatta hipnoz kitabı almıştım onuda okudum ama cd falan yapamadım birde ruhsal güçleri geliştirme tekniklerini falanda okudum çok çaresizimmmm.Canım sen cd falan yapıyormusun bana yardımcı olabileceğin bişey olabilirmi acaba. Ay yine çok uzattım konuyu.ama küçük memiş istemiommmmm :roflol: yazda geldi nasıl bikini giycem yaaaa
canım seni çok opuyorumnanaktan kendine iyi bak

Düşünce ve söz enerjidir, vücut bulur.
Kişi kendini ıMHA da eder ıMAR da.

-alıntı-

cd aldım ama bir kere dinleyebildim
düzenli dinlemeye başladığımda bilgi veririm sizlere
sonra gelişmeleri yazarım

slm arkadaşlar. Bu d leri nasıl nerden hangi yolla aldınız yani maillemi o kişilere ulaştınız yoksa telefonlamı görüştünüz. Ben hayatım değişti com daki subliminal mp3 leri dinleyemedim diğerlerinide. Bana cd leri nasıl aldığınızı söyleyip yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar. Bu arada fevriye senin adına çok sevindim. 2 haftada büyümeye başladılar ne güzel:lepi: zafer senin yani :))))) sen yinede gelişmelerden bizi haberdar et. Kendinize çok iyi bakın sağlıkla mutlulukla kalın. Darısı bizim başımıza inşallahhhhh hihoyyyt

slm arkadaşlar. Bu d leri nasıl nerden hangi yolla aldınız yani maillemi o kişilere ulaştınız yoksa telefonlamı görüştünüz. Ben hayatım değişti com daki subliminal mp3 leri dinleyemedim diğerlerinide. Bana cd leri nasıl aldığınızı söyleyip yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar. Bu arada fevriye senin adına çok sevindim. 2 haftada büyümeye başladılar ne güzel:lepi: zafer senin yani :))))) sen yinede gelişmelerden bizi haberdar et. Kendinize çok iyi bakın sağlıkla mutlulukla kalın. Darısı bizim başımıza inşallahhhhh hihoyyyt

cnm o siteden alirsin aslnda/../ bedava dinleyebilceklerinde mevcut.. ilk haftada etkisini gorursun.. sigarayi birakmak kilo vermek gbi :hulya:

o siteye uye ol

siparis bolumu varf sanirim ordan kaydirigubbakcemile5

cd'leri dünden itibaren düzenli dinlemeye başladım
gelişmelerden haberdar edeceğim sizleri

CD lerde ne diyorlar bölgesel olarak söylemiyorlardır telkin edici yönlendiricimi konuşuyolar kafayı boşalmak için hipnoz olmak içinmi konuşuyolar biraz anlatırmısın canım

ay walla şok oldum ya.bunlar gercekmı.çogunuda okuyamadım.ilk sayfalarada kıtap adı buldum.onu bi okuyum bari.bende deniyce.inş fayda eder:Saruboceq:

cd de benim adıma özel doldurulmuş 2 adet telkin müziği var

bir tanesinde doğa yazıyor şarıl şarıl su sesi sadece.ama arkadan telkin yapan hocanın sesini duyuyorum. zor farkediliyor sesi, ne dediğini anlamıyorum.
zaten anlaşılır olması gerekmiyormuş,

2. müzikte piano sesi. bunda hocayı hiç duymuyorum

devam etmelisin cnm bn bu bahsettiğin telkinlerin ego ve kendine guven olanını dinledim süper ötesi!

canım çok güzel bir söz. Bu arada senin memişler nasıl :KK1:

Ben de onun için gelmiştim Tibet Hareketleri yapıyorum ya.. Göğüslerim gözle görülür derecede büyüdü. Ama ölçü olarak bilmiyorum.. Aslında ölçmek de istemiyorum büyümelerinin keyfini sürüyorum. Bir de şuan kullandığım südyenlerin olmayacağı günü bekliyorum ki artık taşıyor memişlerim içinden... :nazar: :lepi: olumunekankayizsmile

Eklemek isterim ki benim memişler zaten özünde küçük değildi. Kilo verince küçülmüşlerdi.. Şimdi tekrar eski formuna gelmeye başladı...

Son düzenleme:
kendine guveniyosan yani ben kendime hukmederim dersen kendin yap.cdsiz de basarilir. amaa uzmanlada daha cabuk sonuca ulasabilcegini dusunuyorum

Düşünce gücüne inanırım ama paramızı yemek için saçma sapan şeyler yapan ,nsanlar varsa o cd de işte o fenaaa.... ben bunu araştırıcam bakalım:1rolleyes: amaaa düşünce gücüne inanıyorum kızlar çünkü bizzat yaşadım!

X