Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hipnoterapiyle göğüs büyütme

öğütüyorum ewet. rondodan geçiriyorum ama tohumları çok sert kimisi eziliyo kimisi kalıyo öyle. öyle kullanıyorum..

Bişi daha sormak istiyorumkaydirigubbakcemile2
Faydasını gördün mü,sen de göğüs büyütmek için yapıyosun diye düşünerek soruyorum bu soruyu:1rolleyes:

Bişi daha sormak istiyorumkaydirigubbakcemile2
Faydasını gördün mü,sen de göğüs büyütmek için yapıyosun diye düşünerek soruyorum bu soruyu:1rolleyes:

2 cmlik fark var bende şimdilik :nazar: ama dolgunluk olarak görünüyo yani gözle görülür bi gelişme yok. inşallah devamı gelir:Saruboceq:

2 cmlik fark var bende şimdilik :nazar: ama dolgunluk olarak görünüyo yani gözle görülür bi gelişme yok. inşallah devamı gelir:Saruboceq:

İnşallah devamı gelir ve geçici değildir.Sanki içmeyi bırakınca küçülceklermiş gibi bi his var içimde nedense.Teşekkürler canıma.s.

arkadaşlar şöyleki hipnoterapi ayrıca bir konu.ama öncelikle ben nerde okudugumu yazayim sonra kendimle ilgili başardıgım şeyden sözedeyim.CAZıBENıZı KONUŞTURUN LıNDA BıRD
bana gelince ben zamanında kalçalarımdan muzdariptim vücuduma göre büyüktü oldukça hatta jennifer lopez derlerdi. benim bu konularla tanışmam bundan 6yıl öncesine dayanıyor.bir kitap okudum ardından seminerler workshoplar.özellikle nefes atolyelerinde istedigin yerden kilo alıp verme çalışmaları yapılmakta.neyse bana dönelim.birgün kalçamı dert ederken dedim neden öğrendiklerimi uygulamıyorum.sadece odaklandım ve eft nefes teknikleri nlp tüm öğrendiklerimi uygulayarak şöyle söyleyeyim kalçam şimdi 87 düşünün!!! annem der zaman zaman senin o meşhur kalçan nereye gitti diye:) ne diyet ne başka bişey sadece düşüncemi odakladım arkadaşlar tamam çok güzel yeni şeyler duyuyorsunuz uyguluyorsunuz ama çogunuz gerçekten ıNANMIYORSUNUZ!!! inanmış olsanız su bile etki eder ayrıca bilimde placebo etkisi diye bilinen bi durum var.daha fazla bilgi isterseniz burdayım ama psikyatrlar degilde çok iyi hipnoterapistler var ve çekinmeden görüşebilirsiniz sonuçta bu psikolojinizi etkiliyor..

Merhaba innuma;
Ben de bu tür workshoplara katılmak istiyorum. Fiyatlar hakkında ortalami fiyat verebilir misin ve nasıl ulaştın o tür yerlere :eek: Teşekkür ederimmmkaydirigubbakcemile5

Uzun bir aradan sonra merhaba arkadaşlar tatildeyim ve de giremiyorum pcden ve telden uzagım workshoplar war bir çok iyi eğitmenin ama sırf göğüs büyütme adına duymadım.Bulunduğunuz şehire ve yere göre değişiyor ve malesef şarlatanlarda çoğaldı ben izmir ve istanbulda vede ankarada biliyorum iyi eğitmenler ama malesef fiyatları biraz fazla.Bence öncelikle kitaplarla başlayın ama kitaplar fayda etmiyor diyorsanız bulunduğunuz ildeki bu tür merkezlerden bilgi alabilirsiniz.İç sesinize güvenin.Şimdilik hoşkalın arkadaşlar...Geç cevap verebilirim ama bayramdan sonra evimde olucam o zamana kadar iyi bakın kendinize...

Düşünce gücüne bende çok inanırım .. Bu forumu uzun zamandır takip ediyorum ama yeni üye oldum .. 3 gündür bu yöntemi kullanıyorum her gün aynı saatte uzanıp kulağımda rahatlatıcı müziklerle zihinde canlandırma yaparak göğüslerimin büyüdüğünü imgeliyorum. Dün öyle bir meditasyon olmuş ki herhalde bildiğiniz göğüslerimin büyüdüğünü hisseder oldum. Sanki bir dolgunlaşma var ama tabi daha 3 gün olmuş sabır en önemli şey :) Ama İnnumaya sormadan edemeyeceğim. Tam olarak nasıl cümleler kurmamız gerek ? Göğüslerim büyük ve güzel onları seviyorum ve de büyüyorlar tarzı birşey mi olması lazım ? Ben bunları geçekten inanarak söylüyorum ama bilinçaltımında bunu kabullenmesi gerek bu ne kadar zaman alır sizce ? İnşallah innuma buralardadır :) Vücudumuzun diğer bölgeleri içinde mesela kalça ve basenlerimizdeki selülit ve çatlakları da yok etme ihtimalimiz var mı ? Bacaktaki batıkları falan ? Onlar için nasıl olumlama cümleleri kurmamız gerek ? Cildim tertemiz ve pürüzsüz, kalçam ve basenlerim fit tarzı şeyler mi ? Çünkü batıklarım ve selülitlerim yok deyince aslında onları kendimize çekmiş oluyoruz sanırım zihin öyle algılıyor ..

İnnumacım konuyla ilgili sorularımı sana msj attm, belki görmezsn diye burdan da haber veriyorum. msj kutunu kontrol eder msn müsait olduğunda

Bende msj atayım dedim belki konuyu görmemiştir diye fakat msj sayım az olduğu için atamadım :) Umarım en yakın zamanda konuya uğrarsınn !! :)

çekim yasası gibi bir şey bu, istemediğiniz şeyleri değil istediğiniz şeyleri düşünün, küçük göğüsleri sevmiyorum. yerine büyük göğüsleri seviyorum tarzında . ve büyük göğüsle ilgili olumsuz bir düşünceniz olmamalı mesela büyük göğüslü olursam erkekler laf atar rahatsız ederler gibi. kadınlığı red etme düşüncesi de küçük göğüse sebep olabilir. bunlar bilinçli olarak düşünmediğimiz belki bilinçaltında gördüklerimizden etkilenmek sonucu oluşan düşünceler inançlardır. bunları EFT yöntemi ile yenmek mümkündür.
Google a EFT breasts yazarsanız ilk çıkan ilkte birisi EFT ile nasıl göğüslerini büyüttüğünü anlatmış.

evet bende merak ettim cnm düşünceyle nasıl büyüyor ki? ben nozz pluss aldım masaj yapmadan kullandım ilk kutu boşa gitti ikinci kutuda düzenli masaj ayptım 70 idi 75 oldu ikiinci kutunun sonucunu yazarım burdan bende olumsuz düşününce hiç bişi oladı ama azmeddim kendi kendime büyüyecek dedim hakkaten büyüdü 75 hayaldı şimdi 80 ypmaya çalışıyorum masaj cok önemli kan dolaşımına etki edip büyütüo

Aynen yaşadım!
Sadece hayal ettiğiniz boyutu düşüncelerize taşıyın hayatınızda uygulayın. siz 85 beden olmak istiyorsanız öyleymiş gibi davranmalısınız mesela 85 no bir sütyeniniz olmalı herşeyden önce. Ve herhangi bir adım atmalısınız bu yönde. masaj çay her ne olursa. her geçen gün vayyy işe yarıyor demelisiniz. İnancın gücüne teşekkürler ^^

Aynen yaşadım!
Sadece hayal ettiğiniz boyutu düşüncelerize taşıyın hayatınızda uygulayın. siz 85 beden olmak istiyorsanız öyleymiş gibi davranmalısınız mesela 85 no bir sütyeniniz olmalı herşeyden önce. Ve herhangi bir adım atmalısınız bu yönde. masaj çay her ne olursa. her geçen gün vayyy işe yarıyor demelisiniz. İnancın gücüne teşekkürler ^^

Katılıyorum :) Kendi içimizdeki o gücü dışarı çıkarmamız lazım çünkü düşünce gücüyle bunu yapmamız mümkün. İnsanlar düşünce gücüyle kanseri yeniyorlar .. O yapabiliyorsa ben neden yapamayayım ki diye düşünmeli .. Bu arada bir arkadaşım bazı şeyleri düzeltme imkanımız olmadığını karma nın bunu yaptığını falan söyledi. Spiritüel kitaplarda yazıyormuş, ama benim bildiğim de o tarz kitaplarda kaderini kendin yaratırsın. DNA'n in kapasitesi kadar başarabilirsin falan demişti. Gerçi ben ona katılmıyorum ama neyse. Bu arada Pinktasticc senin amacın neydi göğüs büyütme ise nasıl bir başarı yakaladın hani kaç bedendi kaç beden oldu ?

missymiss, Öncelikle şuna emin ol bizim de Einstein kadar Edison kadar kapasitemiz var. O insanlar durup dururken sadece yetenekleri şansları var diye professör olmadıç senelerce uğraştılar yüzbinlerce deneme yaptılar. her gördüklerinde her gittikleri yerde bir ipucu aradılar. başarı kimseye kapasitesi var diye gelmez. hepimizin yaratılışı Birse yapabileceklermiz de aynıdır. sadece biz üstüne düşmüyoruz içimizdeki gücü bilip uygulamıyoruz. Sakıp Sabancı'nın yerinde olmak istiyorsan onun gibi çalışmalı birşeyler feda etmelisn. başarı kolay değil ve kimseye sırf kapasitesi yüzünden gelemez. yeterki sahip olduğumuz kapasiteyi görüp çabalayalım

Ben 3 hafta boyunca 1 bardak yoğurda 1 tatlı k. polen atıp karıştırıp içtim. günde 1 kez yemekten sonra rezene çayına 5-6 damla çörek otu yağı damlattım. 1-2 dk da çörek otu yağıyla amsaj yaptım geceleri ve slikonlu sütyen oldukça takmadım. büyük bez sütyen kullandım evdeyken. geceleri hiç takmadım. hergün aynada kendime inandım. hergün karşıdmaki insanların göğüslerimi fark ettiğini düşünüp mutlu oldum. bir yere gittiğimde herkesin benim gördüğüm değişimi fark ettiğini varsaydım. Göğüslerimi sevdim ve vücuduma tam uyduklarını boyutlarının tam bana göre oldğunu ve nişanlımın kesinlikle daha fazlasını istemediğine inandım

rica ederim. sitede sonuç alan arkadaşların yöntemlerini de deneyebilirsin. ben bu ara ısırgan otuna başlıcam. rezenem bitti tekrar almak istemiyorum. polen hala var ona da başlıcam bakalım ama şu anki durum gayet iyi bu yüzden pek övmüyorum elimdekielr bitsin diye içicem artık :)

rica ederim. sitede sonuç alan arkadaşların yöntemlerini de deneyebilirsin. ben bu ara ısırgan otuna başlıcam. rezenem bitti tekrar almak istemiyorum. polen hala var ona da başlıcam bakalım ama şu anki durum gayet iyi bu yüzden pek övmüyorum elimdekielr bitsin diye içicem artık :)

tebrik ederim... peki ne kadar fark etti bir beden atladın mı mesela?

ewt hatta ben geçen sene 75 takarken bu sene 85 B takıyorum. ancak silikonlu olanlar sıkıyor. aslında şimdi düşününce ewt epey bir fark var bunun sebebini net olarak söyleyemem çünkü pek çok şey denedim. ancak ilk başta kesinlikle kilo almaktandı. ve çemen tozunu zeytinyağıyla karıştırıp göğüslerime sürüp yattım 1 ay boyunca. sabahları yıkayıp çörek otuyla masaj yaptım. bunlar gerçekten etkiliydi büyüdüklerini görünce artık grek olmadığını düşünerek bıraktım hepsini. zaten çemen zordu epey kokusu fln. ama emeğime değdi. 3-4 ay hiçbirşey denemedim. büyüklüğü değişmedi. Şerbetçi otunu içtim ama kalıcı etkisi yok gibi. geçenlerde tekrar bir girişimde bulunma isteğim doğdu. Rezene çayına çörek otu damlattım içtim hergün. ayrıca poleni yoğurtla içtim. akşamları menekşe yağı sürdüm. 3 haftada çok güzel büyüdüler. göğüslerim ileri doğru pek çıkıntı olmadı sanki daha çok çapını büyütmüştü. Sütyen bedenimi değiştirdim. ancak kullanmayı bırakınca dolgunluk gitti gibi bu yüzden eledim onları.

6 haftadır tibetin gençlik pınarını yapıyorum Aslında diğer güzel sonuçları için başlamıştım. ama göğüslerim acayip dolgun sütyenden taşıyorlar. bunun yanında sadece geceleri çörek otuyla masaj yapıyorum o da işte yağı bitirmek içndi. Ve elimde çok fazla östrojenik bitki var. bu yüzden birkaç gündür ısırgan içmeye başladım. gelişme olursa yazarım. bu arada ingilizcen varsa 'flat to fab Breast Englargement Program' adlı bir kitap var. netten e-book indirebilirsin. güzel sonuçlar almış yapanlar ben yeni okuyorum kitabı.

BUnların dışındabiliyorsun kendime inandım. Her aynanın karşısına geçtiğimde nasıl değiştiğini gösterdim kendime. Aklıma sadece bunu soktum. büyüdüler büyüdüler büyüdüler.. ve benim için daima idealler. Daha fazlasını istemediğinde (ki bu çabalamanı engelliyor ama) istediğini elde ettiğigini görüyorsun. Daha büyüğüne ihtiyacım yok.

X