Hipo hipo hastasi olupta hamile kalanlar

Hipolu bi arkadaş yapmış 3ay içide hamile kalmış ama öğrenemedim ben daha öğrenirsem yazarım inş

Hipolu arkadaş yapmış ama ne yaptığını bilmiyorum öğrenirsem tabiki yazarım bu arada sen nerde tedavi gördün
Canimm ben istanbul acibadem fulya hastanesinde oldumm canimm bak mutlaka
Öğren belkide rabbim büyük senin vesilenle bizde anne oluruz

Slm Dediğim kür ilk ay incir kürüymüş 21gün boyunca sabah akşam aç karnıyla içiyormuş 2.ay hatırlamadığını 3.ayda keçiboynuzunu kaynatıp içiyormuş bilgin olsun

Merhabalar ben de hipoluyum 10 aylık evliyim bugun tedaviye başladık. Yumurta takibiyle hamile kalmayı denicez inşallah olumlu olur.biçok arkadaş yumurta takibiyle de hamile kaldı hemde ikiz üçüz bebişleri oldu:) tedavisi en kolay hastalık bizimkisi o yüzden hiç moralinizi bozmayın :))

Merhabalar ben de hipoluyum 10 aylık evliyim bugun tedaviye başladık. Yumurta takibiyle hamile kalmayı denicez inşallah olumlu olur.biçok arkadaş yumurta takibiyle de hamile kaldı hemde ikiz üçüz bebişleri oldu:) tedavisi en kolay hastalık bizimkisi o yüzden hiç moralinizi bozmayın :))
Merhaba arkadaslar tamamen kader kismet bu isler bn 10 yillik evliyim 2 kez transfer oldum maalesef negatif sonuc aldik hipoluyum bu arada boyle olup asilama ile hamile kalanlar da var yada igne tedavisiyle

Merhaba arkadaslar tamamen kader kismet bu isler bn 10 yillik evliyim 2 kez transfer oldum maalesef negatif sonuc aldik hipoluyum bu arada boyle olup asilama ile hamile kalanlar da var yada igne tedavisiyle
Buzamana kadar ilac igne 1 kez asilama 2 kez tup bebek transfer oldum sizler hangi tedavileri goruyorsunuz

Buzamana kadar ilac igne 1 kez asilama 2 kez tup bebek transfer oldum sizler hangi tedavileri goruyorsunuz
Ben de menogon iğne kullandım ama fazla yumurtam olduğu için çatlatamadık. Şimdi iğneyi daha düşük dozda kullanıcam eğer istenilen kadar istenilen büyüklükte olursa sadece çatlatma iğnesi vurulup doktorun dediği günlerde ilişkiyle normal yolla hamile kalıcam inşallah :)

Ben de menogon iğne kullandım ama fazla yumurtam olduğu için çatlatamadık. Şimdi iğneyi daha düşük dozda kullanıcam eğer istenilen kadar istenilen büyüklükte olursa sadece çatlatma iğnesi vurulup doktorun dediği günlerde ilişkiyle normal yolla hamile kalıcam inşallah :)
Insallah rabbim isteyen herjesede bizede nasip etsin

Sonucunuzu merak ettim inş olumludur

Hipolu arkadaslar nerdesiniz yazin artik neyse ben 3. denemi yaparsam burAya tekrar yazarim

Merhaba arkadaşlar bende hipo hipoyum şakın Ümitsizliğe kapılmayın doğru doktor seçimi ile hamile kalmamız çok kolay bende tüp bebek sürecindeyim yarın kontrolüm var cuma günkü kontrolde yumoşlarım 15 mm idi 8 yumurtam var hakkımızda hayırlısı İzmir’de Kaan hocanın hastasıyım İrenbe tüp bebeğe gidiyorum Menegon iğne yüksek dozda vuruluyorum tedavimden Menegon artıcak isteyene uygun fiyattan yarfımcı olmak isterim zor süreç Allah cc hepimizin yardımcısı olsun sevgiler

X