hırsızlık

Kredi kartı kullanan insan çok yaşlı teyze değilse uygulamasını da indirir ve bakar nereden ne harcanılmış diye, siz baktınız mı?

Ayrıca büyük alışverişlerde mesaj geliyor, bu harcamayı siz mi yaptınız diye.

Bir arkadaş daha söylemiş ona katılıyorum, hırsızlık yakalanmak yok ortada. Büyük ihtimalle siz üzerine çok düşmeyin diye sizi korkutmak için yakalandık ismini verdik demiş.

Ama siz polise her şeyi harfi harfine anlatın, belalarını bulsunlar natural born killers.

Ben gerçekte böyle bir hırsızlık olayı olmadığını düşünüyorum.7000 TL tutarında ne çalmaya kalkmış olabilirler? Giyim değil, ayakkabı değil. 7000 tutarında bir giyim eşyasının satıldığı mağazada arkadaşını hiç bir satış temsilcisi yalnız bırakmaz. Onlar kendi müşteri kitlelerini çok iyi tanırlar.

Elektronik desen pahalı ürünler depodan çıkartılıyor. Ortada duranların da üstlerinde kocaman alarm var.

Eh Kuyum tezgah altında olur. Başka seçenek kalmadı...

Açık konuşacağım. Bu ülkede hırsızlık yaparken yakalanan hiç kimse eğer polis çağırıldıysa merkeze götürülmeden kurtulamaz, merkezden de elini kolunu sallaya sallaya çıkamaz. Mağaza müdürleri de buna göz yummaz zaten.Direkt polise bildirirler.Gayet katılar ki normal.

Kimliğim yok deyip senin adını vermesi de bir şey ifade etmez. Anında anlarlar onun sen olmadığını. Polis memurları bu konuda çok tecrübeli.
Geriye tek ihtimal kalıyor. İstedikleri bir şeyi alıp şikayetçi olmaman için hikaye uydurmuşlar. Adını verdik deyip seni korkutmaya çalışıyor ki paranın peşine düşme.

Arkadaşın hem hırsız hem dolandırıcı.Yarın ilk iş önce karakola sonra bahsi geçen olayın yaşandığı iddia edilen yere git soruştur.
+ sonsuz katılıyorum yazdıklarına. normal bir mağazadan da 7 bi liralık kıyafet çalman için bir bavul yüklenip çıkman lazım ki bu da saçma.
Konu sahibi neden size iftira atacağımızı düşündün? Olayı sen mi yaptın? X miktar hırsızlık yaptın da başına gelecekleri mi algılamaya çalışıyosun burda yazdığın havada hikayeyle herkese terslenerek?
Bende de bunu uyandırdı bu mantıksız hikaye hadi bakalım ...

Gerçek olsa neden söylesin ki, salak mı bu kadın. Ya kanka alışveriş yaptık ödeyeceğiz falan der, bu polis hırsızlık mevzusunu saklamaya uğraşır. Bastıra bastıra anlatmış ki korkup paranın peşine düşemesin diye. Çakal

Ben de sizler yazınca tekrar düşündüm yani 7000TLye acaba telefon/beyaz eşya falan mı aldılar, o miktarda hırsızlık yapıp yakalanmamak imkansız...kıyafet mağazasından 7000lik kıyafet çalmak için en az 1 çuval çalmak gerekiyor :KK51:

Ben de sizler yazınca tekrar düşündüm yani 7000TLye acaba telefon/beyaz eşya falan mı aldılar, o miktarda hırsızlık yapıp yakalanmamak imkansız...kıyafet mağazasından 7000lik kıyafet çalmak için en az 1 çuval çalmak gerekiyor :KK51:
Beymen’e falan gitmişlerdir, tek parçaya bile tamamlar 7000’i. Parfüm falan da almış olabilirler

+ sonsuz katılıyorum yazdıklarına. normal bir mağazadan da 7 bi liralık kıyafet çalman için bir bavul yüklenip çıkman lazım ki bu da saçma.
Konu sahibi neden size iftira atacağımızı düşündün? Olayı sen mi yaptın? X miktar hırsızlık yaptın da başına gelecekleri mi algılamaya çalışıyosun burda yazdığın havada hikayeyle herkese terslenerek?
Bende de bunu uyandırdı bu mantıksız hikaye hadi bakalım ...
Konuyu karıştırmak istemem ama konu sahibinin bu şekil şaibeli bir kulaklık konusu da var

20 yaşındayım çalışmıyorum
yıl 2015 20 yaşındasınız

20 yaşındayım aynı hala her şey değişen bir şey yok maalesef

yıl 2019 hala 20 yaşındasınız

benim anlamadığım hem 2015 yılında hem de 2019 yılında nasıl 20 yaşındaydınız? Şunu söylerseniz anlarım, "yaşım reşit değildi bu sebeple böyle yazdım" bende çeker giderim ama konularınızda tutarsızlık var diyenleri haşlarsanız da buraya bunları böylece yazmak zorundayım

çok dikkatliymişsin maşallah. kartı çalanın kim olduğu da yazıyor mu? kimin aldığını öğreniyor musun o mesajlarda? malum oluyor herhalde:))

şimdi 25 yaşında olmalısınız ama inanın konuyu bizimkiler neresinden tutsa ellerinde kalmış, malum olmadı desem yalan olur.

sizi tanımıyorum ve inanın hiç bir kişisel husumetim yok. Siz böyle bizimkileri haşlayınca kendimi kötü hissettim, sizin de kötü hissetmenizi istedim. Olay tamamen bundan ibaret

Son düzenleme:
yıl 2015 20 yaşındasınız

yıl 2019 20 yaşındasınız

benim anlamadığım hem 2015 yılında hem de 2019 yılında nasıl 20 yaşındaydınız? Şunu söylerseniz anlarım, "yaşım reşit değildi bu sebeple böyle yazdım" bende çeker giderim ama konularınzıa tutarsızlı kavr diyenleri haşlarsanız da buraya bunları böylece yazmak zorundayım

şimdi 25 yaşında olmalısınız ama inanın konuyu bizimkiler neresinden tutsa ellerinde kalmış, malum olmadı desem yalan olur.

sizi tanımıyorum ve inanın hiç bir kişisel husumetim yok. Siz böyle bizimkileri haşlayınca kendimi kötü hissettim, sizin de kötü hissetmenizi istedim. Olay tamamen bundan ibaret
Kazen sana baba diyebilir miyim

X