hisarmı??karacamı ....alıcam yardım edin

E

EU1

Ziyaretçi
arkdaşlar meraba ben çeyizime set alıcamda şimdi annem sormuş karaca 1.buçuk milyar civarı hisar ise 2.buçuk milyar civarı aama annem karaca almayalım hisar daha iyi bi marka ve güzel..ama yinede fikir almak istiyorum hangisinde seçenek çok ve kullanışlı:enbuyukkk:

karacanın hiçbir ürününü tavsıye etmıyorum
memnun kalmak ıstersen kütahya ve hisar derım
celık tencere setlerdede korkmaz ve hisar
eğer ıkısı arasında ısen kesınlıkle hisar:lepi:

korkmazdan aldım canım ozamn buseferde hisardan alalalım çeyizimize:)
çok tşkler

bencede karaca asla ben karacadan hiçbişi almadım alan arkadaşlarım hiç memnun deiller tabakların fln boyaları makinede siliniyormuş çiziliyormuş benc hisar

canim ben yemek takimimi karacadan aldim.sahsen memnun degilim,verdigim paralara yazik oldu.keske daha ucuzunu alsaymisim.turkiyede karaca diyelim ki 600 liraysa takimi,burada 1500e satiliyor.neyse yazik oldu paraciklara.kullanissiz tabaklari var,tabi gorsel acidan guzeller ama ben begenmiyorum.bana gore kullanissizlar.ben yeni yemek takimi almayi dusunuyorum kendime.

Tartışmaya bile gerek yok hisar diyorum..
iki marka kıyaslayacak seviyede bile değil..
karaca reklamdan ibarek hepsi bu..
hisar pahalı geliyorsa,korkmaz da olabilir..

canım bende aldım bugün yarın gelicek inş.ben hisarınkini aldım herkes karaca kötü diyodu hisarın şuanki kampanyası çok avantajlı geldi bize...
teflon tencere seti
çelik tencere seti
kızartma tavası
2li sahan takımı
3lü cezve takımı
çatal kaşık bıçak takımı
tepsili 6 kişilik çay seti
çaydanlık
biz bunlara birde yemek takımı ilave ettik ben kampanyadakini beğenmediğim için ayrıca beğendiğim kare bone china 82 parça yemek takımını da aldım.toplamda 2.390 ytl aynı fiyatı bize 12ye de böldüler ayda 200 ytl ödüycez bakalım...hiç aklımızda yoktu annemle öylesine bakmaya girdik walla beğendik içimize sindi yaptık taksiti...:)))))))))

kızlar hepiniz aynı fikirdeyizz.ve şuanda hisarda büyük bi kapmanya var almak isteyenler kaçırmasın derimbizde annemle bu hafta hisardan alcaz inş..minish21 sende güle güle kullann canım bende o setten ama yemek takımlısından alcamm..

leylacım üzüldüm paran boşa gitti ve çok pahalıya almışın hisar türkiyyede takımı senin karacaya verdigin para kadar zaten 2 civarı oda..

Karaca alma canım. Kütahya var hisar var güral var var da var :)

X