HİSTEROSKOPİ AMELİYATİ

Merhaba, ameliyat sonrası gecikme olabiliyormuş benim de 9 gün gecikmeden sonra adet olmuştum bende operatif histereskopi oldum rahim şeklim düzeltildi stres yapmayın 10 günü tamamlayın sonrasinda doktorunuza sorarsınız inşallah bi sıkıntı yokturdur bence ilacınızı aksatmayın doktorum üstüne basa basa kullanmamı söylemişti bende cyclo progynova kullanmıştım.
21 gun estrofem kullandim
Bide antibiyotik kullandim 10 gün kadar .
Insallah dediginiz gibi olur .
Bu arada yanlis yazmisim bende operatif histereskopi oldum .
insallah dediginiz gibi olur da gelir
Doktor 10 gün gecikme normal dedi sonrası normal degilmis sanirim .

21 gun estrofem kullandim
Bide antibiyotik kullandim 10 gün kadar .
Insallah dediginiz gibi olur .
Bu arada yanlis yazmisim bende operatif histereskopi oldum .
insallah dediginiz gibi olur da gelir
Doktor 10 gün gecikme normal dedi sonrası normal degilmis sanirim .
Rabbim şifanızı versin inşallah stres de çok etkiliyor bana da 10 gün normal demişti 9.günü adet oldum gecikmeli oldu baya sizde olursunuz sıkıntı yapmayın.

Bende lekelenme şeklinde 3 4 gün sürmüştü öyle kanamam ağrı sızı hiç olmadı sanki ameliyat olmamış gibiydim. Sizde kanama oldu mu?
Benim operasyon sonrasi agrim oldu igne yapti hemsire gecti baska pek agrim olmadi ama sızıntı seklinde kanamam lekelenmem oldu .daha bir kac gundur kanamam kesildi.
Tabi ben kendimi de çok yordum hic dinlenemedim hep kosusturmaca geçti .

Benim operasyon sonrasi agrim oldu igne yapti hemsire gecti baska pek agrim olmadi ama sızıntı seklinde kanamam lekelenmem oldu .daha bir kac gundur kanamam kesildi.
Tabi ben kendimi de çok yordum hic dinlenemedim hep kosusturmaca geçti .
Çok gecmis olsun dinlenmek çok iyi geliyor ben ertesi gün normal yaşantıma devam etmiştim bi sıkıntı olmadı çok şükür. Hangi hastane de ameliyat oldunuz?

X