Histeroskopi sonrasında adet düzensizliği yaşayanlar

Sfye123

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2022
140
40
27
Merhaba kizlar tekrarlayan düşükler yüzünden 4 ay önce histeroskopi oldum ve sonrasında adet düzensizliği yaşıyorum normalde bat 32 gün ama ben geçen ay 26 sında regli oldum histeroskopi sonrasında adet düzensizliği yaşayanlar oldu mu lütfen yardımcı olurmusunuz histeroskopi den sorna ne Zaman hamile kaldiniz

2020de Düştükten sonra neredeyse 1 yila yakin duzensiz ve yogun kanamalarim oldu, 4 farkli dr. A gittim hepsi histeroskopi olman lazim dedi,
oldum, patoloji sonuclari normal geldi ama ondan sonra da duzensizliklerim devam etti.
Dogum kontrol hapi kullanabilirdim ama bendeki bazi risk durumlarindan dolayi, oluşabilecek yan etkileri göze alamadim.
Hala da duzensiz, ben de artık cok umursamiyorum.
Bu arada ben de yaş faktörüde var,
sizin yaşınız küçük, gerekli tahlil ve tetkikler yapildi ve bir problem olmamasina ragmen hamilelik olmuyorsa, biraz akışına birakin, stres cok etkiliyor.
Denerken de Yumurtalama takibi yaparak deneyin

2020de Düştükten sonra neredeyse 1 yila yakin duzensiz ve yogun kanamalarim oldu, 4 farkli dr. A gittim hepsi histeroskopi olman lazim dedi,
oldum, patoloji sonuclari normal geldi ama ondan sonra da duzensizliklerim devam etti.
Dogum kontrol hapi kullanabilirdim ama bendeki bazi risk durumlarindan dolayi, oluşabilecek yan etkileri göze alamadim.
Hala da duzensiz, ben de artık cok umursamiyorum.
Bu arada ben de yaş faktörüde var,
sizin yaşınız küçük, gerekli tahlil ve tetkikler yapildi ve bir problem olmamasina ragmen hamilelik olmuyorsa, biraz akışına birakin, stres cok etkiliyor.
Denerken de Yumurtalama takibi yaparak deneyin
Çok teşekkür ederim 3 tane düşük yaşadım kalpleri durdu bebeklerin rahimde perde varmış o yüzden histeroskopi oldum 4 ay önce bu ay 2 ayım korunmayi bıraktık ama sanırım yine hamile değilim hiç belirtim yok yumurtlama zamanım da akıntım ve göğüs hassasiyeti yaşıyorum bu ayda yoksa önümüzdeki ay yumurtlama takibi yapmayı düşünüyorum 🥺

Çok teşekkür ederim 3 tane düşük yaşadım kalpleri durdu bebeklerin rahimde perde varmış o yüzden histeroskopi oldum 4 ay önce bu ay 2 ayım korunmayi bıraktık ama sanırım yine hamile değilim hiç belirtim yok yumurtlama zamanım da akıntım ve göğüs hassasiyeti yaşıyorum bu ayda yoksa önümüzdeki ay yumurtlama takibi yapmayı düşünüyorum 🥺
Geçmiş olsun.
Eşiniz de siz de Yediklerinize dikkat ettin, paketli gida, asitli icecek, fastfood, abur cuburdan uzak durun, yumurta ve sperm kalitesini artiran yiyecekleri arastirin.
Ve en son yumurtlama takibi

X