Histeroskopi ve Rahim çiziği sonrası

Umudunyolu24

Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2023
600
343
25
Kızlar merhaba. 1 başarısız tüp bebek tedavim oldu, inşallah bir süre sonra dondurulmuş embriyo transferi yapacağız. Histeroskopi çekildi ve Rahime çizik atıldı bir de hafif şekil bozukluğu vardı o düzeltildi 24 ocakta. Kanamam hala devam ediyor 3-4 gündür kahve-siyah renk geliyor. Ondan öncesi kırmızıydı. Sizce normal mi? Doktoruma sordum kanama devam ediyor dedim normal dedi. Ama çok uzun geldi bana süre. 12 gün oldu. Aynı durumu yaşayan var mı?

Son düzenleme:
Canım işlem sonrası kanamalar devam edebiliyormuş sonuçta azda olsa yapı
Şıklıklar açılıyor , orda bir değişiklik olduğu için sızıntılar olabilir. Ne kadara yaptırdın işlemi

Histeroskopi bnde olmuştum ara ara lekelenme devam etmişti yapışıklık açılmıştı benim.herkesin işleme göre normaldir .içini ferah tut

Kızlar merhaba. 1 başarısız tüp bebek tedavim oldu, inşallah bir süre sonra dondurulmuş embriyo transferi yapacağız. Histeroskopi çekildi ve Rahime çizik atıldı bir de hafif şekil bozukluğu vardı o düzeltildi 24 ocakta. Kanamam hala devam ediyor 3-4 gündür kahve-siyah renk geliyor. Ondan öncesi kırmızıydı. Sizce normal mi? Doktoruma sordum kanama devam ediyor dedim normal dedi. Ama çok uzun geldi bana süre. 12 gün oldu. Aynı durumu yaşayan var mı?
Arkadaşım merhaba
Ben varım. Histeroskopi sonrası tam 12 gün sürdü kanama. Aynı senin dediğin gibi şuan koyu sarıya döndü artık

X