Hızlı zayıflamak

adyali

sil baştan
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2008
271
2
50
slm ben bundan 8 sene önce 66 kilo bir bayandım ve kilolarım beni çok rahatsız ediyordu kendimce bir diyet yaptım yanında da evde spor, tam 1 ayda 12 kilo verdim, ancak hızlı kilo verme bende öncelikle yeme korkusu, saç dökülmesi ve bağırsaklarımda kolit problemi çıkardı. Şuan bağırsak sorunum hariç iyiyim kilom 56 ama herşey yiyorum fazla kaçırmadan. herkeze tavsiyem bilinçli ve yavaş basamaklarla kilo verin sağlığınızı bozmayın.....a.s.a.s.a.s.

çok haklısın canım ,bende seneler önce senin kadar olmasada hızlı kilo verdim ve bünyem çok zayıf düştü sürekli hasta oldum ve zorla yemek yiyordum aylarca böğle devam etti.. şimdi öğle çok kilo yok görünüşte .. gene takmaya başladım kiloya ve takınca deli gibi diyet yapıyorum.. inşallah bu hataya bi daha düşmeyiz ..

çok haklısın canım ,bende seneler önce senin kadar olmasada hızlı kilo verdim ve bünyem çok zayıf düştü sürekli hasta oldum ve zorla yemek yiyordum aylarca böğle devam etti.. şimdi öğle çok kilo yok görünüşte .. gene takmaya başladım kiloya ve takınca deli gibi diyet yapıyorum.. inşallah bu hataya bi daha düşmeyiz ..

aman sakın takma kafana kilo filan deli gibi diyet çok kötü biraz insanın yemek tarzını düzenlemesi yeterli çokta kilon yokmuş madem zaten tığ gibi görüntüde dişiliğe yakışmıyor ben şu an herşeyi aşırıya kaçmadan yiyorum. şu an bu saat oldu biraz önce büyük kase patlamış mısır bitirdim... insan kendine işkence ediyor deli gibi diyet yaparak birde takıntı kalıyor sonrası. amaan boş ver....kaydirigubbakcemile3

slm ben bundan 8 sene önce 66 kilo bir bayandım ve kilolarım beni çok rahatsız ediyordu kendimce bir diyet yaptım yanında da evde spor, tam 1 ayda 12 kilo verdim, ancak hızlı kilo verme bende öncelikle yeme korkusu, saç dökülmesi ve bağırsaklarımda kolit problemi çıkardı. Şuan bağırsak sorunum hariç iyiyim kilom 56 ama herşey yiyorum fazla kaçırmadan. herkeze tavsiyem bilinçli ve yavaş basamaklarla kilo verin sağlığınızı bozmayın.....a.s.a.s.a.s.

peki ne tur bi diyet uyguladin,soylede yapan varsa bilgilensin, yol yakinken biraksin,
sagliktan otesi yok arkadaslar,,,,,,,,,,,

peki ne tur bi diyet uyguladin,soylede yapan varsa bilgilensin, yol yakinken biraksin,
sagliktan otesi yok arkadaslar,,,,,,,,,,,
doğru söylüyorsun, benimki diyet değil adeta ölüm orucuydu 1 ay boyunca abartısız günde 1 paketin içinden alımış 2 diyet bisküvi az beyaz peynir aralarda bol su ılık, 1-2 diyet bisküvü nescafe şekersiz akşamda yine bisküvi (1 paketi bazen gün içinde bitirmiyordum bile)işte sadece bu tam 1 ay. adeta deliymişim ağzıma meyve bile almıyordum yemekleri pişmişmi diye kontrol amaçlı çiğneyip yutmadan çıkarıyordum işte arkadaşım yazarken ben bile şu an ne cahillik diyorum bir arkadaşıma inat başladım pisikolojim bozulacaktı ya şu an normal besleniyorumkaydirigubbakcemile3

yok yakinken,donmusunya,hastalik sahibi olmadan,cok sukur...........
sana saglikli ve formda gunler dilerim canim.......a.s.

a.s.inat neler yaptırıyor değil mi :) en güzeli herşeyi sınırlı yaklaşmak ..
sağlıklı günler

1ayda 12 kilo mu, yok böyle birşey ya....

zaten bu durumda sağlık kesin bozulur ayrıca hızlı kilo verenlerin hepsi kat kat geri alıyor kiloları.
...

yok yakinken,donmusunya,hastalik sahibi olmadan,cok sukur...........
sana saglikli ve formda gunler dilerim canim.......a.s.

canım çok çok teşekkür ederimkaydirigubbakcemile3 gerçi biraz sindirim sistemimde hasar bıraktı ama o kadar kötü değil şükür

Son düzenleme:
a.s.inat neler yaptırıyor değil mi :) en güzeli herşeyi sınırlı yaklaşmak ..
sağlıklı günler

evet hayatım ya inat işte bazen iyi olsa da genelde kötü oluyor sınır önemli ama inat gözü karatmıştı şu an her şeyi dozunda yaşıyorum sağlığım önemli size de sağlıklı günlerkaydirigubbakcemile3

1ayda 12 kilo mu, yok böyle birşey ya....

zaten bu durumda sağlık kesin bozulur ayrıca hızlı kilo verenlerin hepsi kat kat geri alıyor kiloları.
...
sağlığımın bozulması konusunda haklısınız sindirim sistemimde problem var kolit ancak 8 yıl olmasına rağmen kilo oranım 1-2 kilo arası oynuyor sadece tabi herşeyi yememe rağmen çok aşırıdan ve beyaz ekmekten kaçıyorum

X