Piercing, Hızma Hızma

Canlarım ben de bayılıyorum ama bir kurumda çalışıyorum bu tip şeyler yasak.Ben deldirmiştim tabancayla 4 sene önce ama iş hayatına atılınca mecbur çıkardım ve de kapandı.Arkadaşlar sizinki de hemen kapanıyor mu.Ben 2 gün takmasam kapanıyordu hemen.Yine deldireceğim yazın tatil için ama iş başlayınca iş yerinde çıkarıp evde takacağım.Ne önerirsiniz?Çok seviyorum çok da üzülüyorum..

burun kıkırdağı kendini çok çabuk yenilediği için kapanması kaçınılmaz oluyor malesef
ama çok minik hızmalar satılıyor piercing stüdyolarında,belki onlardan düşünebilirsin,
bir de şeffaf hızma duymuştum ama hiç denk gelmedi bana, büyük stüdyolara sorarsan gösterebilirler.

Canlarım ben de bayılıyorum ama bir kurumda çalışıyorum bu tip şeyler yasak.Ben deldirmiştim tabancayla 4 sene önce ama iş hayatına atılınca mecbur çıkardım ve de kapandı.Arkadaşlar sizinki de hemen kapanıyor mu.Ben 2 gün takmasam kapanıyordu hemen.Yine deldireceğim yazın tatil için ama iş başlayınca iş yerinde çıkarıp evde takacağım.Ne önerirsiniz?Çok seviyorum çok da üzülüyorum..

iş yerinde yasak olduğu için önerebliceğim şey şeffaf piercing. ben çok aradım bulmak için benimde okulumda yasak :KK70: izmir alsancakta bir piercingciden aldım bugün ve inanamadım hem küçücük hemde taktığında ten rengini gösterdiği için belli olmuyor. anlayabilmeleri için dibine girmelere gerek :-)
yada küçük beyaz yuvarlak yara bantları var ama üstü delikli onlardan takablirsin genelde her eczaneden bulablirsin. üstü delikli olduğu için havada alıyor. ben bi ara onlardan kullanmıştım tavsiye ederim :-)

arkadaslar merhaba bende burnumu deldırmek ıstıyorum ama iğne ile mi yoksa tabancamı bilemedım ığne bana nedense daha soguk gelıyor tabancayla cat bır anda bıtıcek gıbı ama yorumlarada baktıgımda tabancayla daha acılı ve zor gectiğini okudum hangisiini önerirsiniz?

daha bugun içinde danışmıstım ama dayanamayıp tabanca ile deldirdim bakalım umarım yara falan tutmaz ama cok acıdıgı sölenemez bir anlık yanma sadece

selam arkadaslar ben 2 ay once hizma yaptirdim burnuma. tabancayla yaptirdim onu burnuma sokar sokmaz korkmaya basladim iki uc kez cikardim tabancayi kadin tekrar soktu... daaaank dedi kafamin icinde ve gozyasi akti, gozyasi kanallarina denk geliyormus... cok acidi :KK43::KK43::KK43::KK43: benimki killitli oldugundan bikac gece nefes alamadim sandim, ardindan bi iki hafta sonra gecti :)

nasıl bu kadar çabuk kapanıyor anlamadım:KK43:ben geçen gece yüzümü tonikle silerken hızma pamuğa takıldı ve canım yandı ve biraz kanadı burnum(çok hassas çünkü)bende çıkardım sabah takarım dedim ama sabaha kadar kapanırmı ya:KK43:kapanmış bile.size tavsiyem sadece banyoda falan çıarmak istiyorsanız çıkarın onun dışında takın yoksa kapanabilir.

canlarım 2 kere burnumu deldirdim hiç ama hiç acımıo yani kulağınızı deldirirken neyse aynısı.benim canım çok ttalıdır ben deldirdiysem tubiis sen kaşını deldiren biri olarak çok rahat deldirebilirsin.sonucta uyuşturucu kren sürüyorlar.kıkırdağımı da deldirdim orası da acımadı.korkmayın rahatlıkla deldierebilirsiniz kızlar.he unutmadan hızmayı çıkarttıktan çok kısa bir süre sonra kapanıo delik ve yeri belli olmuo.

Mrb bende daha dün deldirdim bende çok seviorum ama biraz kızarıklık oluştu ve hızma sanki içe doqru qidio yani delik büyüyor olabilirmi?
İçe doqru qitmesi biraz korkuttu beni yatarken temelli qiderse felan die düşündüm korktum bide deliğin büyümesi korkuttu beni.dün deldirdim ve yarın hızmayı değişcem kendi hızmasını takcamm herhanqi bi sorun yok yani demi deliğin büyümesi qibi felan :KK43:

korkma canm bnde deldirdm 3 ay önce falan deliğin büyümesi daha iyi aslında benmde çok büyük olmadğı için arkası toplu takamıorm mesela çıkmıyo kesmek zorunda kalıyorum toplarnı :KK59:

Mrb ben 2 gün önce burnumu deldirdim kızarıklık ve şişme oldu acaba ne kadar süre içinde qeçer?
BilenLer lütfen yazsın.Bir de arkası toplu olan hızma takmıştım ama kısa qeldiği için burun içi kapanıo herhanqi bi zararı olurmu?
Yoksa kancalı hızma mı kullanmayalım hızmayı çok seviorum ama 2 gun oldu hala hızma çıkarıp takarken acıyor burnumun içi şiş yardım ltfn?
hanqi hızmayı kullanmayalım?
:KK59: :KK59: :KK59:

canlarım 2 kere burnumu deldirdim hiç ama hiç acımıo yani kulağınızı deldirirken neyse aynısı.benim canım çok ttalıdır ben deldirdiysem tubiis sen kaşını deldiren biri olarak çok rahat deldirebilirsin.sonucta uyuşturucu kren sürüyorlar.kıkırdağımı da deldirdim orası da acımadı.korkmayın rahatlıkla deldierebilirsiniz kızlar.he unutmadan hızmayı çıkarttıktan çok kısa bir süre sonra kapanıo delik ve yeri belli olmuo.

SeLam..ßen 3 gün önce burnumu deldirdim.Bugun hızmamı değiştim ama burnumun içi şişti ve yara oldu çok acımıo ama.Sormak istediqim şiş inermi ? Ne zaman iner ve hanqi hızmayı kullanıosun arkası top olan tehlikeli çıkabilior rahatlıkla L şekli daha güvenilir diye düşünüorum yardımcı olurmusun?beKliorum..

:KK43: :KK43:

SeLam..ßen 3 gün önce burnumu deldirdim.Bugun hızmamı değiştim ama burnumun içi şişti ve yara oldu çok acımıo ama.Sormak istediqim şiş inermi ? Ne zaman iner ve hanqi hızmayı kullanıosun arkası top olan tehlikeli çıkabilior rahatlıkla L şekli daha güvenilir diye düşünüorum yardımcı olurmusun?beKliorum..

:KK43: :KK43:

cnm bende deldirdim birkaç sene önce bende de şişme olmuştu. ben bıraz gevşetmiştim.ondan sonra rahatladım..

sana tavsiyem genişleteceksen antıbakterıyal bırşey kullan. ellerini sürekli oraya götürme..

l hızmalar daha kullanışlı bence. toplu olanlar çok çabuk çıkyor..:KK61:

slm kizlar ben iki yil once deldirdim burnumu ,bâsta sunu soyleyim korkacak bisey yok acimiyo yani,burnu sisenler normal bu siz gunluk teéizligini yapin ve ilk zamanlar L seklinde ki hizmalari tercih edin yeni deldirenler icin ucu top gibi olan hizmalari kullanmayin onlar zor biraz,cunki yeni oldugu icin yara olmasi normal ve acitir cikardiginizdada izi belli olmuyor.:KK16:

arkadaslar merhaba bende burnumu deldırmek ıstıyorum ama iğne ile mi yoksa tabancamı bilemedım ığne bana nedense daha soguk gelıyor tabancayla cat bır anda bıtıcek gıbı ama yorumlarada baktıgımda tabancayla daha acılı ve zor gectiğini okudum hangisiini önerirsiniz?

kesinlikle tabancayla deldir igne cok acitiyormus kardesim igneyle deldirdi daha oncede tabancayla deldirmisti ikisinin de acisini biliyor ve kesinlikle tabacayi tercih etsinler diyor,igne burnumdatken nerdeyse olece birakip kacacaktim diyor,ama tabancayla hissetmiceksiniz bile :21:

X