Piercing, Hızma Hizma'da Modern ilerleme

dilek..

KusursuzHata
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2007
179
0
fireflyrs3mh4.jpg

Nefes aldıkça pervane dönüp elektrik üretiyor ve şiddetine göre led parlıyor..

evet gercektende cok güzel ama ordaki pervane disarida biraz komik durmuyormu?

zekice hazırlanmış bence şahsen benim aklıma böyle bişey hayatta gelmezdi.. :-)

ama nerde bulunur fln bilmiyorum..

bence de çok iğrenç bir görüntü hiç bir estetiği yok. hızmayı çok severim ama böylesini değil.

düşünce güzel,yaratıcı ama kullanım açısından bence de saçma.. hem riskli takılır falan..hem de görüntüsü ne o öyle.. fena yani..

pervane döndükçe ayaklarımız yerden kesilmesin :1ninca:
hiç beğenmedim :1no2:

korkunç bence ya.. o ne öyle burnundan cıkan bir pervane ve yanan ışık. hele ki bir de o burunda siyah nokta varsa aman aman kaçın derim ben!!

Ben kendi hızmamdan memnum .böyle birşeyi asla takmam oda neymiş önmümü göremeyecem.hem gözümü alır benim o .

ben hizma cok severim.burnu kusursuz olan takmali bence.burun cirkin olunca hizma takmak aptallikdir.cunki dikkati cirkin olan buruna cekiyor ve goruntu hayal kirici oluyor.turkan sorayin kadir inanirla bir filmi vardi ismini unuttum.sultan hanim di yalnis bilmiyorsamsa.bak o zaman hizmaya hayran oldum.turkan sultana super yakisiyor.ama bunu hic sevmedim.cok sacma.trafik lambasi gibi birsey

bende hizma kullaniyorum ve cok seviyorum basligi gorunce sevindim bende ama goruntuyu gorunce:roflol:
isik felan ne alaka burunda gece gezerken kac metre ilerden benim geldigim anlasilir birde pervanesi varmis:roflol::roflol:

ısıklı olması ıyıde pervanesı ılgıncmıs :))
şahsen ben boyle bı hızma takmazdım ..
ama fıkır supermıs :KK70:

X