Nakış Hobi Dünyam

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.
ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh bende isterimmmmmmmmmm ablaaaaaaaaaaaaa banada banadaaaaaaaa....Gule gule kullan sersoycum.......Saka bir yana super olmus ablacim banada yapcan dimiiiii:1hug:

teyzeciğimin hediye yaptığı peçete bleziklerim
fikir olması açısından resimledim

plastik halka üzerine kurdela dolayıp üzerinede çiçekleri montelemiş ve incilerle süslemişş
canım teyzem kocaman öpücük yoluyorum buradan

bitanem beni kırmayıp resimlediğin için çok teşekkur ederim
teyzeninde elleri dert görmesin, sade ve şık olmuş

kızlar kursta boyadığım seramik objem,
tam işi bitmedi ama dayanamadım ekliyorum resmini,(flaşlı ve flaşsız görüntüler )

bir kaç fırça darbesi ve vernik işi kaldı, bu haliyle bile güzel dimi? :)

guzel de lafmı şimdi, harika harika!
ellerin dert görmesin bitanem
bitmemiş hali buysa bitmişi nasıl olur kimbilir

masllah canim harikasin
el emegi göz nuru degerine paha bicilmezkaydirigubbakcemile5
masallah sende bu konuda süpersin tatlim ellerine emegine saglikopuyorumnanaktan

çooook mutluyum kızlar ,sonunda bu takımı bitirdim .
ilk defa bu kadar elimde uzun süren bi iş oldu ,artık üzerine kim geldiyse ,dermişimmmm kikikiki
bu takımın parçaları benim evime pek uygun değil ama yinede resimlemeye çalıştım

3 üncü resimdeki aslında sehpa örtüsü ,malum benim salonda orta sehpa yok kullanmıyorum bundan dolayı masa üzerinde resimledim :)

masa örtüsü nün yakından görünüşü;

sehpa örtüsünün yakın görüntüsü;

konsol üzerindeki küçük parçaların yakın görüntüsü;

umarım beğenirsiniz, umarım müşterim de beğenir :)

Ablacim eline koluna saglik pek güzel olmus msn de gördügümdende güselllllllllllllll.Yengem bayilacak

Ay abla sonunda takimi bitirmisim yazmisin ya kizim yaptigin kisiyi hatirlasana bir agirmi agir canli yaniiiiiiii....normeeeeeeelllllllllllllll hatundan kaynaklaniyo duymasin heuheuheu

bitanem ellerin dert görmesin.. harika olmuş örtuler kullanacak olan çok şanslı ya
hehe örtulerin kenarına kullandığın fistoda pişti olmuşuz kıs
bende havlu kenarında aynısını kullanmıştım hatırladınmı :))

1250 milyon metresi sen kaça aldın sersoyum içime oturdu valla yaaa
çok pahalı geldi bana bu fisto
ama çok da şık durduğu için mecburen aldım :)

selinayca88 arkadaşın isteği üzerine küpeli çiçeğinin adım adım yapılışını açıkladım kızlar sitemi ziyaret ederseniz bulacaksınız ve bu arada bu bir çanta olacak yine bir arkadaşın isteği üzerine bambu sapın nasıl dikildiğini resimleyeceğim ama önce uygun renk astar almam gerekiyor en kısa zamanda onu da resimlerim

kurdela nakışı küpeli www.tijeence.blogspot.com

hepsi birbirinden güzel ellerinize sağlıkopuyorumnanaktan

çantamı sonunda dikebildim kızlar nasıl olmuş? beğendinizmi?

on parmagında on marifet sizin için az olsa gerek gümüş iş harika olmuş sehpalarınız tabagınız salon takımınız çok güzel olmuş salon takımının kumaşı nasıl bir kumaş kenarı yapılı ben köylü bezi var onun kenarlarıda aynı simli elerinize saglık paylaşımınız içinde teşekürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…