Nakış Hobi Dünyam

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.
Hepside birbirinden güzel... Sekerligin muhtesem bir hal almis.. Ellerine saglik ,paylasim icin tskler diyorum..

çok şık olmuş canım yorganlamasını kendinmi yaptın zor görünüyor...ben kendim baklava dilimi yapıp bırakıyorum dikiş sevmediğim için uğraşmıyorum...

zehracım yorgancıya verip yorganlamasını yaptırdım
madem çok emek verdim dedim en güzel şekliyle olsun diye düşündüm
kendim yapabileceğime cesaret edemedim be tatlım
sen hamaratsın kendin yapıyorsun kaydirigubbakcemile5 ne güzellll

kapı susunu sevsinler bide nazar boncuğu takmış ne akıllı kadınsın yaa maşallah bitanem
seccade tek kelimeyle harika olmuş ellerine emeğine sağlık canımın içi opuyorumnanaktan

kapı susunu sevsinler bide nazar boncuğu takmış ne akıllı kadınsın yaa maşallah bitanem
seccade tek kelimeyle harika olmuş ellerine emeğine sağlık canımın içi opuyorumnanaktan
çooooooook tşkler bidenem daha güzelleri senin olsun
hepsi çok harika işler ellerine sağlık bayıldım
tşkler tatlım :)
Hepsi birbirinden güzel.
Maşallah 10 parmakta 10 marifet.
Emeğinize sağlık.
tşkler canım
daha güzelleri sizlerin olsun opuyorumnanaktan

[/url][/IMG]

son çalışmam diyebilirim :) nasıl kızlar?

harika olmui ablacım bende senden bakarak denemek istiyorum kurdele nakışı çok da güzel anlatıyorsun

son çalıştığım hediyelik bohça
hercai menekşe

[/url][/IMG]

tebrik ederim valla her iştede beceriniz var ne güzell))

canım emeğine sağlık, ne hoş şeyler yapmışsın hepsini ayrı ayrı inceledik annemle (o da meraklı kumaş boyamaya), hepsini çok beğendik. özellikle havludaki örnekler çok kibar,sade. hepsi çok hoşlar opuyorumnanaktan

çokkkk tşkler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…