Hocama aşığım akıl verin n'olur! :(( çok kötüyüm...

bucebuse

Mutluluk yakın
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2011
821
609
Selam kızlar. Bugün üye oldum siteye. Geçen sene üyeydim ama neti kapattığım için iptal etmiştim üyeliğimi. Tekrar üye oldum çünkü canım o kadar sıkkın ki dertleşmeye çok ihtiyacım var.
Ben üniversiteden mezun oldum bugün. kep törenim vardı..
geçen sene bir hocama aşık olmustum. birçok olay geçti aramızda.( derslerle ilgili ) biribirimize çok zıttık ama ne olduysa aşık oldum :KK43:
bikaç ay sonra dayanamayıp onu sevdiğimi söyledim. Ama istemedi beni. Olmaz öğrencimsin falan dedi.Üstelemedim. Çok üzüldüm, kahroldum hep ağladım. 2 ay sonra bu böyle olmaz diyip odasına gittim. Konuştuk. baya bi konuştuk. isterdim senle olmayı ama yapamayız ne derler dedi. bende okulda kimsenin bilmesi gerekmez gizli gizli konusuruz hatta seni internetten görmeye razıyım. günde bi kez bile olsa sesini duyayım dedim yok dedi yine istemedi. eğitim farkımız varmış öyle söyledi. çok çelişkilisin dedim sen böyle yaptın dedi. anlamadım. :26: Çıkardım bende aklımdan beni seveceği ihtimalini. Ama her gördüğü yerde öyle bir bakıyordu ki.. içim gidiyordu. nedense hep içinde bana karşı boş olmadığı hissi vardı. neyse..
sonra gitti bizim okuldan. tayinini istemiş. ben çok sonra öğrendim. özür diledim gideceği gün dinlemedi. faceden doğum gününü kutladım engelledi. neler neler.. çok düşündüm acaba takıntı mı yaptım diye. başkalarıyla görüşmeye çalıştım ama yapamadım. görüştüğüm kişinin her harekete onu hatırlatıyordu bana. o olsaydı onu yaparmıydı diye. her gece ağladım. ağlamadığım gün yok. çok acı çektim. bigün okulda arkadaslarla otururken kız arkadasımın biri seni biri sormustu bana sevgilisi var demiştim dedi. bende zar zor ağzından lafı aldım. beni soran hocaymış. beni kimbilir ne sandı adam. kızın sevgilisi varmış beni sevdiğini söyledi diye. :KK14: kavga ettim kızla sen kimsin diye. sildim arkadaslığını istemiyorum dedim. gidip o kızın yalan söylediğini söylemeyi çok düşündüm ama yapamadım. gidemedim terslenmekten korktum yine. zaman bıraktım. bikaç zaman sonra bi başka arkadasımla cafede otururken hocayla karsılaştık ziyarete gelmiş diğer hocalarla oturuyordu arkadasım bilmiyordu onu sevdiğmi. gerçi hiç kimse bilmiyordu. ev arkadasımdan baska. her neyse. kız bana anlatmaya basladı gittim ona teklif ettim diye :KK53: şok olmustum. kız benim çok yakın arkadasım olmasına rağmen hem bilmiyordum hemde adamın karsında ne duruma düşmüştüm. bunlar ne böyle hepsi teklif ediyor diye. benim onu gerçekten sevdiğimi bile anlayamadı bunlar yüzünden. :KK14: bugün törene gelmiş. geçen dönem gitmişti onu görmeyeli 5 ay olmuştu. görünce ağlamaya başladım. duruduramadım kendimi. sonra bi baktım hep beni izliyor. tören sonuna kadar ağladım. sürekli bana bakıyordu hiç gözlerini ayırmadı. ve tabi bende hep ona bakıyorum bi ara gözlerini sildi gizlice baktım gözlerine gözleri dolmuştu... bana bakışları öyle sıcaktı ki.. alışmıştım görmeyince. tekrar görünce onu ne kadar çok özlediğimi farkettim. saçlarını, gözlerini, kirpiklerini bile...:KK14: şuan o kadar kötüyüm ki... sevgilim olduğunu söyleyen kız geldi benden helallik istedi. o kadar safımki helal ettim. :KK14: herşeyi anlattı. konusmuslar hocayla. nasıl ne yapıyor diye sormus beni. :KK14: kendimi durduramıyorum kızlar sürekli ağlıyorum. evdekiler okuduğum ilden ayrılamadığımı düşünüyorlar eve gelmek istemiyormusum gibi oldu. ama bilselerki.. ne yapacağımı bilmiyorum. ondada bişiyler var. ben deli gibi seviyorum. ALLAHIM ÇOK BÜYÜK. keşke onunla olabilme şansım olsa...:KK14: Rabbimin merhametine o kadar çok ihtiyacım ki. sevdiğime kavusmak bana imkansız gibi geliyor ama bir yandan içimde bişiyler olacak sabret diyor.. kızlar ben ne yapmalıyım. nasıl unturum. nasıl katlanırım bu acıya. :KK14::KK14: acaba mesaj mı diyorum facede engelliyim hala. numarası var ama kullanıyormu bilmiyorum. bu saatten sonra bi bayan olarak yalvarma moduna giremem :KK14: napsam kızlar dayanamıyorum... gururmu hiçe saydım. arkadas dediklerim beni bu hale getirdi. kimsem de yok burda. bütün arkadaslarım orda kaldı. sizinle dertleşmeye çok ihtiyacım var. bana akıl verin nolur ...:KK14::KK14:

o sevgilin olduğunu söyleyen arkadaşın gerçekleri söylememiş mi ya :26: bence tekrar görme şansın varsa git konuş ne kaybedersin ki . kaçırılan fırsatlar bir daha geri gelmiyor malesef.

Cok uzuldm cnm ne guzl anltmssn duygularnı kıza seni o sordrms sevgln oldugunu dusndugu icin mi sana krsi byle oldgnu syluysn eger ynls anlamadysm byleyse msj atp Knusablrsn hem okula gelmeleri mezuniyte fln rahatsz olmadgni gsteriyo bnce

yalvarmana gerek yok burda nasıl anlattıysan ve bızde senı gayet ıyı anladıysak bu şekilde anlatırsan eğer hocanda seni anlar yanlız seni facede engellemesinin nedenleri başkada olabilir sen son bı kez konuş derim konuşmayıp pişman olacağına konuşup pişman olman daha iyi en azından ben elimden geleni yaptım dersin hakkında hayırlısı olur umarım

o sevgilin olduğunu söyleyen arkadaşın gerçekleri söylememiş mi ya :26: bence tekrar görme şansın varsa git konuş ne kaybedersin ki . kaçırılan fırsatlar bir daha geri gelmiyor malesef.

malesef canım. o okuduğum şehirde ben memlekete döndüm. :85:

Cok uzuldm cnm ne guzl anltmssn duygularnı kıza seni o sordrms sevgln oldugunu dusndugu icin mi sana krsi byle oldgnu syluysn eger ynls anlamadysm byleyse msj atp Knusablrsn hem okula gelmeleri mezuniyte fln rahatsz olmadgni gsteriyo bnce
bizim bölüm çok ısrar etmiş sanırım gelmesi için ondan gelmiş. mesaj atıcam da telefondan çok tuhaf olur numaramı bile bulmuş diye bu sefer bundan rahatsız olur :KK43:

yalvarmana gerek yok burda nasıl anlattıysan ve bızde senı gayet ıyı anladıysak bu şekilde anlatırsan eğer hocanda seni anlar yanlız seni facede engellemesinin nedenleri başkada olabilir sen son bı kez konuş derim konuşmayıp pişman olacağına konuşup pişman olman daha iyi en azından ben elimden geleni yaptım dersin hakkında hayırlısı olur umarım

anlatmayı çok istiyorum bende tekrar kırılıp üzülmekten korkuyorum hoş yeterince bittim :KK43: ne olabilir ki engellemesinin nedeni? :26: baska birisi bilmez heralde sifresini :KK43: :26: off off bi mucize olsa keşke..

anlıyorum seni hemde çok iyi..
Yüreğin sıkışır gibi oluyor demi anlıyorum birtanem.
Eminmisin facede engelini kaldırmadığına..
Ve senden hoşlanıosa belli eder gibi gelio bitanem.
Üzmek istemem ama erkeklerde şu huy var bayan aşkını itiraf edince onlardan gözlerini almazlar niye miçünkü bayanın sevgisi hoşlarına gider ego tatminide diyebilirim dilerim bu deildir senin için.
Bitanem o seni engelledise sende yeni face aç ortak arkdaşlarınızdan ekle samimi olduğun birinden rica et önersin seni .
Ya da telefonuna bilinmiyen numralardan ulaş.:KK1::KK19:

Mektup mu yazsan acaba insan duygularını daha güzel ifade eder ya bazen yazıda böyle karışık bi olayı tekrar tekrar okur sana hak verir belki ?Ya da mesaj at yazıyla olabilir daha iyi anlatırsın diye diyorum

Son düzenleme:
anlıyorum seni hemde çok iyi..
Yüreğin sıkışır gibi oluyor demi anlıyorum birtanem.
Eminmisin facede engelini kaldırmadığına..
Ve senden hoşlanıosa belli eder gibi gelio bitanem.
Üzmek istemem ama erkeklerde şu huy var bayan aşkını itiraf edince onlardan gözlerini almazlar niye miçünkü bayanın sevgisi hoşlarına gider ego tatminide diyebilirim dilerim bu deildir senin için.
Bitanem o seni engelledise sende yeni face aç ortak arkdaşlarınızdan ekle samimi olduğun birinden rica et önersin seni .
Ya da telefonuna bilinmiyen numralardan ulaş.:KK1::KK19:

Çok iyi anlamışsın. çıkacak yüreğim sanki...
eminim engellediğinden. abimden baktım onda çıkıyor isminden.
1 yıl oldu ben söyleyeli işin içinde bişiyler var biliyorum. eğer sevseydi gelir söylerdi.,
sanırım bakması etmesi dediğin gibi bişiydi.
ama kepte çok farklıydı acaba gerçekten bana karşı bişiyler varmıdır :KK43:
açamam hesap kime öner diyebilirim ki. hocamız sonucta sen enden eklemiyosun dicekler anlat anlatabilirsen.. telefon numarası var. ama özele kapalı. klübeden arasam diye düşündüm önce onun olduğundn emin olmalıyım...

Çok iyi anlamışsın. çıkacak yüreğim sanki...
eminim engellediğinden. abimden baktım onda çıkıyor isminden.
1 yıl oldu ben söyleyeli işin içinde bişiyler var biliyorum. eğer sevseydi gelir söylerdi.,
sanırım bakması etmesi dediğin gibi bişiydi.
ama kepte çok farklıydı acaba gerçekten bana karşı bişiyler varmıdır :KK43:
açamam hesap kime öner diyebilirim ki. hocamız sonucta sen enden eklemiyosun dicekler anlat anlatabilirsen.. telefon numarası var. ama özele kapalı. klübeden arasam diye düşündüm önce onun olduğundn emin olmalıyım...

Yok klube olmaz çocukça olur kız o deli:KK19:
Bak bitanesi mektup demişsinde ona bir kitap yazsan sonra okuluna ya da adresini bulup postalasan ya da siziin bende bir emanetiniz var dersin ararsın..
Bir site var kitap yazıyorsun çok cüzzi bir miktara hemde inan bana hoşuna gidebilir hemde dinler dinlemez olayına bağlı kalmamış olursun.
İstesede eli o kitaba gider ve okur inan bana.
Hem bende sana yardımcı olurum yazdıkların konusunda deli kız:KK19:

Mektup mu yazsan acaba insan duygularını daha güzel ifade eder ya bazen yazıda böyle karışık bi olayı tekrar tekrar okur sana hak verir belki ?Ya da mesaj at yazıyla olabilir daha iyi anlatırsın diye diyorum

ben ona bir hediye almıstım doğum gününde veremedim. hala duruyor. bir mektup yazsam kutuya koysam ikisini. birde biz onla test yapmıstık kişilikle ilgiliydi ben gül çıkmıştım o karanfil. birde karanfil koysam kutuya yollasam.? evinin adresini bilmiyorum. nereye gönderecem :26: nasıl bir durumdayım ALLAHım..:KK14:

Yok klube olmaz çocukça olur kız o deli:KK19:
Bak bitanesi mektup demişsinde ona bir kitap yazsan sonra okuluna ya da adresini bulup postalasan ya da siziin bende bir emanetiniz var dersin ararsın..
Bir site var kitap yazıyorsun çok cüzzi bir miktara hemde inan bana hoşuna gidebilir hemde dinler dinlemez olayına bağlı kalmamış olursun.
İstesede eli o kitaba gider ve okur inan bana.
Hem bende sana yardımcı olurum yazdıkların konusunda deli kız:KK19:

çoook hoşuma gitti bu fikir :) canım ben yeni üyeyim mesaj atamıyorum. bana yardımcı olur musun? o çok sever böyle kitapları falan çok heyecanladım. :KK17:

Bu adam seni sevse, seni gerçekten istese facede engellemezdi bence. Bundan sonrası için hiçbir şey yapmamalısın. Sen ona açılıp ondan hoşlandığını belirtince neden dememiş ki 'ama senin bir sevgilin varmış duyduğuma göre' gibi bir cümle? Sorgulama yok, merak yok. Bir lafla senden böyle uzak durması mantıksız.

Bu adam seni sevse, seni gerçekten istese facede engellemezdi bence. Bundan sonrası için hiçbir şey yapmamalısın. Sen ona açılıp ondan hoşlandığını belirtince neden dememiş ki 'ama senin bir sevgilin varmış duyduğuma göre' gibi bir cümle? Sorgulama yok, merak yok. Bir lafla senden böyle uzak durması mantıksız.

:KK14::KK14::KK14::KK14: doğru söze ne diyebilirm..

Canım benim seni çok iyi anlıyorum,gerçekten de anlıyorum..
Üniversitede genç,yakışıklı hocalar böyle olaylarla o kadar çok karşılaşıyor ki,yüzlerce kız var böyle inan bana..
Hatta belli bir yaşın üzerindeki hocalardan bile etkilenebiliyor öğrenciler :)
Bu yüzden canım üzülerek söylemeliyim ki sen onlardan yalnızca birisin o hoca için..
Hoşuna gidiyordur elbette,gururu okşanıyordur ama hepsi bu..
Senin duygularının ne kadar güçlü olduğunu tahmin etmek zor değil,zira hocaya duygularını açmak büyük cesaret ister..Ters de tepebilirdi,değil mi?
Bu yüzden canım bu iş olacak olsa şimdiye kadar olurdu,emin ol.Aynı okuldayız laf söz olur bunların hepsi hikaye ve bahane..
Ben de üniversitede okuyorum ve iki hocam da öğrencisiyle evli.Üstelik kızlar hala üni.de okuyorlar.
Yani öyle dedikodu olur falan bahane üretmiş sana..
Ne kadar çaresiz olduğunu hissedebiliyorum canım ama öyle gülmüş karanfilmiş sakın girme bu işlere..
İleride hatırladıkça daha çok üzülürsün..
Allah yardımcın olsun ve kalbine söz geçirebilmene yardım etsin.:KK69:

üzüldüm canım benım insan aşık olunca karşı tarafın her hareketını kendıne algılar hiç birşey kaybetmezsın gururunu hiçe say ve gıt ayagına öğren nerde oldugunu

Bir şekilde ulaş anlat her şeyi.
Yanlız anlam veremediğim niye seni arkadaşlarına soruyor ne gerek var çocuksu bir davranış. Üniversitede mi okuyorsun?

X