Hocama aşığım akıl verin n'olur! :(( çok kötüyüm...

aa yada başka bir facebook hesabı açıp msjı atsan telefonuna atmaktan daha iyi olur sanırım evet başka bir hesap oluşturup msj atabilrisin

arkadaşın sana herşeyi doğru anlatmıyor olabilir canım çok güven olmaz sanırım bu konuyla ilgili söylediklerine.çünkü senin kızıcağını mutlaka düşünmüştür sevgilisi var derken hocana.için içinde dediğin gibi bir bit yeniği var.bunuda ancak hocanla konuşarak öğrenebilirsin.aramadıkça konuşmadıkça bu hep içinde kalıcak acaba diye.neydi neydi diye kendini tüketirsin cnm oyüzden tek çare artık kaçmayıp konuşmak ne kaybediceksinki. Ne olucaksa olsun şuandan daha kötü olmıyacak ya aynı kalıcak yada istediğin şey olucak.elindeki tek şey numarasıysa o şekilde ulaşıcaksın.msj at ben bilmemkim diye kusura bakmayın facebooktan ulaşamadım msninizde yoktu sizinle görüşmek istiyorum.msjımı gördüğünüzde bana dönerseniz sevinirim fln yaz.en iyi fikir bu gibi geldi.birşeyler hissediyorsa zaten dayanamaz döner sana.e dönmüyorsada ztn ne söyliyeceğini merak etmiyor yani hiçbirşey hisetmiyor demektir

gerçkten beni anlamışsın. Ne olup bitti diye yiyorum kendimi. Numarası var ama geçen sene vermişti. Hala kullanıyormu hiç denemedim. öğrenip ona göre mesaj atmalıyım. Artık nereye çekilse oraya gidecek moddayım. Bişiyler yapmalıyım mutlaka. Anlatamaz bana olaları tamamen çünkü diğer olayda onla fena kavga ettim. çok sessizimdir ama damarıma basılmasına gelemiyorum..

aa yada başka bir facebook hesabı açıp msjı atsan telefonuna atmaktan daha iyi olur sanırım evet başka bir hesap oluşturup msj atabilrisin

benim bi adresim vardı zaten tartısıp birbirimizi silip engellemiştik. daha sonra mesaj atmak için tekrar hesap aldım onda engelledi. şimdi tekrar tuhaf olur gibime geliyor :KK14:

Bencede anlatmıyor cnm.onun söylediklerini hiç dikkate alma hiçbir söylediğide doğru olmayabilir.Çünkü seni bukadar sorup eden insan niye bukadar kayıtsız.Hayır ne söylüyorda madem bi slmı bile esirgiyor.Ah şu üçüncü şahıslar her işe burnunu sokmasa olmaz zaten.Ne insanlar var yani

Bencede anlatmıyor cnm.onun söylediklerini hiç dikkate alma hiçbir söylediğide doğru olmayabilir.Çünkü seni bukadar sorup eden insan niye bukadar kayıtsız.Hayır ne söylüyorda madem bi slmı bile esirgiyor.Ah şu üçüncü şahıslar her işe burnunu sokmasa olmaz zaten.Ne insanlar var yani

:KK53::KK53::KK53: bişey dedi de mi slm bile vermedi acaba :26: :KK53:

benim bi adresim vardı zaten tartısıp birbirimizi silip engellemiştik. daha sonra mesaj atmak için tekrar hesap aldım onda engelledi. şimdi tekrar tuhaf olur gibime geliyor :KK14:

Niye kaçıyorki bukadar.konuşup kestirip atar düzgünce.seni itemiyorum sebebide şu şu oyüzden beni rahatsız etme.hayatımda başka biri var vs gibi.bukadar kayıtsız niye olsun aklım almadı valla

biliyorum bu açıdan düşünmek istemiyorsun,anlıyorum.
ama ben bu adamın sana karşı birşey besleseydi seni engellemezdi diye düşünüyorum.
okul süresince uzak kalabilirdi onu anlayabiliyorum ama engellemez gercekten isteyen insan.
devamlı sana bakmasını ben daha farklı yorumladım,ego tatmini gibi,kendine aşık olmuş birini uzaktan izliyor ve egosu tatmin oluyor.
belki adamın bir ilişkisi vs. var? bu ihtimali hiç düşündünüz mü? engelleme sebebi olarak?

:KK53::KK53::KK53: bişey dedi de mi slm bile vermedi acaba :26: :KK53:

cnm bnm adam seni sorup duruyor kıza her fırsatta o kıza kızın dediğine göre.Ee bukadar önemsiyor bir selam verir heralde.şu geldi aklıma bişeylerin tepkisini mi gösteriyor acaba ne biliyim ona sevdiğini söylediğinde erkek arkadaşın olduğunu düşündüğü için mi yediremiyor mu acaba.ben sana söyliyim iş o kızda karışıyor var bir durum görürsün bak

biliyorum bu açıdan düşünmek istemiyorsun,anlıyorum.
ama ben bu adamın sana karşı birşey besleseydi seni engellemezdi diye düşünüyorum.
okul süresince uzak kalabilirdi onu anlayabiliyorum ama engellemez gercekten isteyen insan.
devamlı sana bakmasını ben daha farklı yorumladım,ego tatmini gibi,kendine aşık olmuş birini uzaktan izliyor ve egosu tatmin oluyor.
belki adamın bir ilişkisi vs. var? bu ihtimali hiç düşündünüz mü? engelleme sebebi olarak?
olabilirde. yoktur diyemem 5 aydır uzağız.
cnm bnm adam seni sorup duruyor kıza her fırsatta o kıza kızın dediğine göre.Ee bukadar önemsiyor bir selam verir heralde.şu geldi aklıma bişeylerin tepkisini mi gösteriyor acaba ne biliyim ona sevdiğini söylediğinde erkek arkadaşın olduğunu düşündüğü için mi yediremiyor mu acaba.ben sana söyliyim iş o kızda karışıyor var bir durum görürsün bak
o kızı çözsem herşey bitecek zaten. yarın şu kızı arıcam ben! elimde kozu da var. bende onun yaptıkalrını birbir anlatırım. ötekine gelince de o kızın ağzına bakarak iş yapmamış olsun nolur.. sevmiyorum desin de o kıza inandım demesin bana :KK14:

Unutursun.

Unutursun demek kolay diyebilirsin anlıyorum şu an ona ulaşamadığın için aşkını kat be kat büyütüyorsun gözünde. Birlikte olsan belkide "amaaaan bumuydu uğruna gözyaşı döktüğüm adam" bile diyebilirsin. Ona ulaşamadığın , onunla birlikte olamadığın için bu kadar acı çekiyorsun. Zaten kavuşamamak değilmidir aşkı alevlendiren.
Adamın sende gözü olsaydı şimdiye çoktan bir şekilde ulaşırdı sana. Arkadaşına seni sorması da tamamen egosuyla alakalı.Ruhu okşanmıştır "amanında kızceğizler ölüp bitiyor bana" diye.

Eminim unutursun, sen önüne bak. Hayatını kur, düzenin olsun. Karşına daha neler neler çıkar.

Unutursun.

Unutursun demek kolay diyebilirsin anlıyorum şu an ona ulaşamadığın için aşkını kat be kat büyütüyorsun gözünde. Birlikte olsan belkide "amaaaan bumuydu uğruna gözyaşı döktüğüm adam" bile diyebilirsin. Ona ulaşamadığın , onunla birlikte olamadığın için bu kadar acı çekiyorsun. Zaten kavuşamamak değilmidir aşkı alevlendiren.
Adamın sende gözü olsaydı şimdiye çoktan bir şekilde ulaşırdı sana. Arkadaşına seni sorması da tamamen egosuyla alakalı.Ruhu okşanmıştır "amanında kızceğizler ölüp bitiyor bana" diye.

Eminim unutursun, sen önüne bak. Hayatını kur, düzenin olsun. Karşına daha neler neler çıkar.

katılıyorum..
bencede unut sen yeterince kendini anlatmışsın zaten..bence adamda sana karşı bişey yok
olsa bunca zaman dayanamaz bir hareket ederdi..
daha fazla kendini yıpratma

bence eger bu tarz ilgilere alismis bir hocaysa yakisikli ve karizmatikse senle birliktede olsa bence baskalrinin ilgisni cekmek istemeye devam edecektir ama illede bilsin istiyorsan icinde kalmasin yaz bir mektup bi sekilde ulas duygularini bilsin :KK34:

Ben de vazgeçmen gerektiğini düşünüyorum. Ne güzel artık mezun olmuşsun kendine çok güzel bir hayat kurabilirsin aşık olabileceğin biri çıkacaktır ne de olsa karşına.

Üniversitede bir hocanın seni arkadaşlarına sormasına anlam veremiyorum. Saçma ötesi bir şey.

Üniversite içerisinde senden uzak durmasını anlıyorum olması gereken bu çünkü asistan hocalarla öğrenciler arasında bu tür dedikodular çok olur. Kalkıp seni arkadaşlarına sorması ne alaka ben bu adamın davranışlarını hiç beğenmedim:KK20:

Bende bundan yedi yıl önce üniversitede bir asistana aşık olmuştum. Altı ay süren bir ilişkimiz olmuştu ama bir gün bile okulda arkadaşlarımla muhattap olmamıştı.

Son düzenleme:
Üniversitede bir hocanın seni arkadaşlarına sormasına anlam veremiyorum. Saçma ötesi bir şey.

Üniversite içerisinde senden uzak durmasını anlıyorum olması gereken bu çünkü asistan hocalarla öğrenciler arasında bu tür dedikodular çok olur. Kalkıp seni arkadaşlarına sorması ne alaka ben bu adamın davranışlarını hiç beğenmedim:KK20:

Bende bundan yedi yıl önce üniversitede bir asistana aşık olmuştum. Altı ay süren bir ilişkimiz olmuştu ama bir gün bile okulda arkadaşlarımla muhattap olmamıştı.

bilmiyorum neden nasıl şekilde sorduğunu benimde öğrenmek istediğim bu aslında. herkes şanslı olamıyor malesef. napayım ya geçtim artık nolcaksa olsun...

canım merhaba yazını okudum. Seni çok iyi anlıyorum. Şuanda içinde kopan fırtınaları dizgibleyemiyorsun o acıyı bende yaşadım. Sen yine bütün duygu vedüşüncelerini dile getirmişsin şanslısın sana tavsiyem sakın başka atakda bulunma gerçekden onunda sana karşı hisleri varsa aramak bulmak isteyen insan bir şekilde sana ulaşırsın sakın gururunu ayaklar altına aldırma zaten göz yaşı dökerek onun karşısında iyice kendini yiyip bitirmişsin canım biraz ortalık dinginleşsin bekle biraz canım bende lise zamanında din kültür hocama aşık olmuşdum gelip geçici bir şey sanmışdım ama değildi çünkü onunda bana karşı duyguları vardı ancak ben hiçbirşey söyleyemedim. Bir ara okulun bitimine yakın ajanda getirmişdim bütün arkadaşlara yazdırmışdım şeytan dürtmüşdü gittim yanına hocam dedim buyur dedi gözlerinde ışıltıyı unutamam sizden bişey isteyebilirmiyim dedim tabiki dedi bana birkaç cümle yazarmısın dedim. Gülümseyerek bakdı ve bana ben bunlardan pek anlamam ama bir fotoğraf makinesi getirirsen daha kalıcı olur anı olarak kalır dedi tabi ben hem şaşırdım hem üzüldüm ama asla fotoğraf makinesi getiripde resim çekinmedik daha birçok şey var okul kapandı tabi canım acıya acıya unuttum onu facede var artık bana çok uzak evliyim Allaha şükür benim değerimi bilen bir insan çıkardı karşıma sende canım zamana bırak herşey olacağına varır

Son düzenleme:
canım merhaba yazını okudum. Seni çok iyi anlıyorum. Şuanda içinde kopan fırtınaları dizgibleyemiyorsun o acıyı bende yaşadım. Sen yine bütün duygu vedüşüncelerini dile getirmişsin şanslısın sana tavsiyem sakın başka atakda bulunma gerçekden onunda sana karşı hisleri varsa aramak bulmak isteyen insan bir şekilde sana ulaşırsın sakın gururunu ayaklar altına aldırma zaten göz yaşı dökerek onun karşısında iyice kendini yiyip bitirmişsin canım biraz ortalık dinginleşsin bekle biraz canım bende lise zamanında din kültür hocama aşık olmuşdum gelip geçici bir şey sanmışdım ama değildi çünkü onunda bana karşı duyguları vardı ancak ben hiçbirşey söyleyemedim. Bir ara okulun bitimine yakın ajanda getirmişdim bütün arkadaşlara yazdırmışdım şeytan dürtmüşdü gittim yanına hocam dedim buyur dedi gözlerinde ışıltıyı unutamam sizden bişey isteyebilirmiyim dedim tabiki dedi bana birkaç cümle yazarmısın dedim. Gülümseyerek bakdı ve bana ben bunlardan pek anlamam ama bir fotoğraf makinesi getirirsen daha kalıcı olur anı olarak kalır dedi tabi ben hem şaşırdım hem üzüldüm ama asla fotoğraf makinesi getiripde resim çekinmedik daha birçok şey var okul kapandı tabi canım acıya acıya unuttum onu facede var artık bana çok uzak evliyim Allaha şükür benim değerimi bilen bir insan çıkardı karşıma sende canım zamana bırak herşey olacağına varır

teşekkür ederim canım inşşallah zaman gerçekten ilacım olur..

Busecigim,bir anda sihirli bir degnegin degdigini ve onunla evlendigini hayal edelim.Evvela adamin seni uzun sure es gecmesi aramamasi hep senin kosturman buna alismis bir adam karsisinda cok yipranabilirsin.Gurur yaparsin herkesin kocalari karilarinin pesine dusmus ama ben hep kosan olmusum kovalayan rolu bana kalmis.Hic dogal degil ve bir bayani derinden komplekse sokacak bir travma olabilir.Bu kadar yakisikli bir adam cok capkin olabilir.Seni incitebilir.Sevgili koleksiyoncusu olabilir.Su an zannediyorsun ki senin icin kivraniyor ama senin bir erkekle gelecek dusundugunun saniyor.inan hicbirisini dusunmuyordur.(SEKSPIR)der ki otellosunda:Erkekler icin kadinlar gidadir erkekler ise mide...bizi aciktiklarinda yerler doyduklarinda KUSARLAR...Kendini harap ettigin adam su an calistigi yerde baska hatunlarla hayal pesinde olabilir.Bir erkek isterse o kadinin yurt disi adresini bile bulur.Ama istemezse iki bakis atar o kadar o da seni avutmasi icin.Tatlim acimasizlik degil yazdiklarim sadece sana verdigim deger...Bu adamlara degmez

X