Hocamla iliskim.

amos

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2014
12
1
Hersey 3 seneonce basladi universitede yasina gore cok yakisikli bir hocam vardi. Ben de saftim, hayaller kuruyodum onunla alakali. Sonra hic olmasina ihtimal vermedigim bisey oldu ve sanprojede gorev vericem bahanesiyle aldigi telefonuma mesaj atmaya basladi. Boylece okul disinda gorusur olduk. Zaman ilerledikce onunla birlikte oldum, hem de kendisi evliydi !! Simdi yasadiklarimdan olesiye utaniyorum ama o zamN ruya gibi geliyordu. Bana pahali hediyeler aliyordu, tatillere cikiyorduk; okuldaysa ogretmen-ogrenci iliskimiz devam ediyordu. Bu mutlu gunlerimiz 1ay oncesine kadar surdu simdiyse berbAt durumdayim cunku hamile kaldim ve beyefendi tabi ki kurtaj olmami istedi !! Bense hala karar verebilmis degilim, durumundan kimsenin haberi yok; cocugu aldir demek kolay ama bir cana nasil kiyarim ? Herseyi birakip kacmayi, cocugumu dogurmayi dusunurdum; tabi bir amerikan filminde yasiyor olsaydim... Muthis bir caresizlik icerisindeyim

Uh...
Evli adamın çocuğunu doğurmak, kutsal annelik değil, saçmalık.

Oha..
.
.
.
Bize niye soruyorsunuz ki, kendiniz karar vermişsiniz bu zamana kadar yine öyle yapın.:KK14:

Son düzenleme:
Hersey 3 seneonce basladi universitede yasina gore cok yakisikli bir hocam vardi. Ben de saftim, hayaller kuruyodum onunla alakali. Sonra hic olmasina ihtimal vermedigim bisey oldu ve sanprojede gorev vericem bahanesiyle aldigi telefonuma mesaj atmaya basladi. Boylece okul disinda gorusur olduk. Zaman ilerledikce onunla birlikte oldum, hem de kendisi evliydi !! Simdi yasadiklarimdan olesiye utaniyorum ama o zamN ruya gibi geliyordu. Bana pahali hediyeler aliyordu, tatillere cikiyorduk; okuldaysa ogretmen-ogrenci iliskimiz devam ediyordu. Bu mutlu gunlerimiz 1ay oncesine kadar surdu simdiyse berbAt durumdayim cunku hamile kaldim ve beyefendi tabi ki kurtaj olmami istedi !! Bense hala karar verebilmis degilim, durumundan kimsenin haberi yok; cocugu aldir demek kolay ama bir cana nasil kiyarim ? Herseyi birakip kacmayi, cocugumu dogurmayi dusunurdum; tabi bir amerikan filminde yasiyor olsaydim... Muthis bir caresizlik icerisindeyim

Ya tamam eşini bilmem nesi düşünmedin de korunmayı da mı düşünmedin
Yazık gencecik insansın bu yaşta hem evli erkekle beraberlik hem de bebek
Ailen duysa kahreder kendilerini
Neyse...

Sen şimdi o bebeği aldır çok yakışıklı olan hocan sana yine pahalı hediyeler alı hatta seni bu defa Amerika'ya bile götürür.
Birde çok safım diyosun ya.:KK37:

3 yılda hiç mi kafan çat etmedi?
ben ne yapıyorum bu adamla iş var diye

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hatanizin farkina varmissiniz
Bundan sonra kendiz icin dogru olani yapin
Duygularinizin etrafinda akil cemberi olsun daima

Ben konu sahibinin erkek olduğunu düşünüyorum profiline baktım her konuya saçma saçma ve alaycı yorumlar yapmış dikkat ederseniz :KK20::KK76:

Diyecek birşey bulamadm derken sana mustehak ta o zavalli bebege yazik, o bebegin ve o ailenin eli iki cihanda yakanda olacsk diyesim geldi. .

Ben konu sahibinin erkek olduğunu düşünüyorum profiline baktım her konuya saçma saçma ve alaycı yorumlar yapmış dikkat ederseniz :KK20::KK76:

inşallah sahtedir de böyle bi olay yaşanmamış olsun herkesin açısından çok kötü bi durum çünkü:KK14::KK14:

Aldırmak zor geliyordur ama senin yaptığın hataların bedelini niye o çocuk çeksin. He ailene durumu anlattığında anlayışla karşılarsa kabullenirlerse doğurmayı düşünüp adamla görüşmem dersen bilemem gerçi yine çocuğa yazık babasız büyüyecek. Düşünülmeden yapılan hatalar çıkmaza sürüklemiş

Saçmalardan seçmeler..
Bu kadar saf olabileceğine ihtimal vermiyorum ve bu konuya inanmıyorum.

Evli bir adamla birlikte oluyorsun hamile kalıyorsun beyfendi çocuğu aldırmak istedi diyorsun ne bekliyorsun karısını boşayıp seninle evlenecek bebeğinizle mutlu mesut yaşayacak mıydınız? Karısına sadakati olmayan insandan sana hayır geleceğini mi sanıyorsun ? Amerikan filmlerinde değiliz evet ama herhangi bir filmde de değiliz hiç mi akıl yoktu 3 yıldır herşey güzel tabi geziler tatiller hediyeler vs gözünü boyamış sen de kanmamışsin aslında işine gelmiş bu hayat ailenin yüzüne nasıl bakacaksın çok merak ediyorum inan adam bekar olsa birşey demem ama evli olduğunu bile bile kendini nasıl bu konuma sokuyorsun dilim varmıyor söylemeye. çok üzüldüm karnındaki o masuma ve adamın karısına yazık... Bir masuma nasıl kıyarim demişsin herşeyden önce sen kendine nasıl kıydın ?

Sen şimdi evli bir adamla birlikte olup o adamın eşinin varsa çocuklarının hayatını mahvettiğine mi üzülüyosun yoksa bu cocuğu doğurursam pahalı hediyelerimden ve başka seylerden olucam diye mi üzülüyosun.. O evliyken uçkurlarına sahip olamayan erkek müsveddelerine zaten dicek cok lafım varda senin gibi safım diye ortada dolaşıp her haltı yiyip iş işten geçtikten sonra pişman numarası yapan 2. Kadınlara da allah ıslah etsin diyorum.

Biz ne hata yapmissak yapalim cocugun hicbir gunahi yok. Eger kurtaj olmaya zorlarsa esine bile soylemeyi dusunurum, kendi aciklar artik gozumu karartmis durumdayim

inşallah sahtedir de böyle bi olay yaşanmamış olsun herkesin açısından çok kötü bi durum çünkü:KK14::KK14:

Üzülmeyin bence sahte isterseniz bakin çünkü çok alaycı cevaplar verilmiş bayanlar daha hassastır eğer gerçeksede Allah dusmanimin başına vermesin evli olana yanasanlara illet oluyorum edep kalmadığı gibi akılda kalmamış özellikle masum bi canı suçsuz günahsız bir bebeğe bu dünyaya düşürüp bide dogurmayi düşünecek kadar keşke gerçekse dikkatli davransaydi ve tabi bekar bulsaydi bekarlarin suyu çıkmış herhalde

:KK19::KK19:konunu okurken vicdanen rahatsız olduğunu,geçmişte yaptığın hatanın pişmanlığını yaşadığını düşündüm de yanlış anlamışım,evli bir adamla kurduğun ilişkiden sonra korunmayıp bebek getirme düşüncesini normal gördün ve o da bunu uygun görmeyince kızdın öyle mi?Ne bekliyodun canım,yuva üztüne yuva kurmaya mı çalıştın ya eşi çoluğu çocuğu..?Nikahlı karısının hiç mi hakkı yok bu evlilikte,Allah doğru yolu göstersin,daha fazla şaşırtmasın ne diyim.

Son düzenleme:
X