Hollanda, Çavuşoğlu'nun iniş iznini iptal etti

IMG_20170311_224435.jpg

olay bundan ibaret. Iceride düşman bulamadilar magdur olmalık uluslararası kaşıyorlar. Oradaki vatandaslarini da hic sevmiyomus bunlar ben bunu anladim :KK70:

Mağdurum da mağdurum çok mağdurum mağdurumm :KK71:ben şahsen ikna oldum evet dicem :KK69:

Petrol ofisini Hollandalilara satma ya da tank projesinden Almamlari cikar ya da 3. Havalimaninda calisilan Alman sirketle anlasmayi iptal et inanayim kuru gurultu olmadigina.
Iki ulkede de secim var iki ulkede asiri sağa oynuyor. Bakan aciklama yapmis artik kararsizlar Evet der herhalde diye

Anlayin iste zerre umurlarinda degilsiniz tek dertleri sizden gelecek Evet.

Sırf millete "vay bizim cbaskani dünyaya kafa tutuyor, herkes bize düşman ,Ülkeye herkes göz dikmiş " diye milletin milliyetçilik duygularını kabartip oy toplama hevesi yüzünden bu olanlar. Türkiye'nin imajını düşünen yok. Çünkü bu siyaset. Devletçilik bambaşka bir şey.

Meral Akseneri kendi ulkesinde konusturmayanlar 298 sayılı yasaya ragmen ille Hollandada Evet kampanyasi yurutucem diyor.
Almazsan alma ille de gelicem diyor. Gidemiyor kara yoluyla Almanyada seçmenden EVET isteyen Aile bakanini kor goze parmak sokmak için Hollandaya yolluyor.
Hollanda sinir disi edince de aauuuwwww

Ne aauuww sen zaten bunu istiyorsun. Allah gercekten magdur olduklari gunleri gosterir insallah. Bu tiyatolardan yildim biktim

Yunanin adalarmıza el koymasına ses cikar arkanda olalim. Kibris icin ses cikar arkanda olalim. Sen butun bunlara gozunu kapatıp sirf oy icin sov yaparsan gulunc olursun.

Ben cok gülüyorum mesela. Evet bunu da yiyecek ve Evet verecekler belki de sandiktan Evet cikacak ama burdan bakinca o kadar komiksiniz ki ne yapak gulmeyek mi:KK70::KK70:

Hadi Esad izmirdee miting yapsın yapabilir mi aynı şey bizim içinde geçerli
Bu tiyatolardan yildim biktim
Bekliyordum böyle bir şow ne zaman hükümet iktidar zorda olsa bir tiyatro sahneleniyor ve milliyetçi dini duyguları kabarıyor milletin ve istediklerini alıyorlar

X