Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için olmadığın biri gibi davranmak

Abi niye geleceğe yönelik plan yapıyoruz ki git sor direkt bunu neden yaptın diye haddin değil derse de kızı ilk basta kötüleyip sonradan samimi olmasını anlamlandiramiyorym dersin. Hem insanlar bir sürü haddi olmayan şeyi yapıyor. Bence zaten kızın ondan hoşlandığını fark ettiği an kıza karşı bir şey beslemiyorsa uzak durmaliydi. Sende o kızın arkasında ol ezdirtmeyin birbirinizi.

Abi niye geleceğe yönelik plan yapıyoruz ki git sor direkt bunu neden yaptın diye haddin değil derse de kızı ilk basta kötüleyip sonradan samimi olmasını anlamlandiramiyorym dersin. Hem insanlar bir sürü haddi olmayan şeyi yapıyor. Bence zaten kızın ondan hoşlandığını fark ettiği an kıza karşı bir şey beslemiyorsa uzak durmaliydi. Sende o kızın arkasında ol ezdirtmeyin birbirinizi.
Dediğiniz gibi yaptım. Baya uzun açıklama yaptı. Ben de tamam bundan sonra seninle alakalı başka bir beklentim vs olmaz dedim. Şu an arkadaşlığımız iyi ama öbür türlüsü bundan sonra hayatta olmaz. Çok dengesiz. Ve mental olarak çok yıprattı beni. Kızlara karşı nasıl davranması gerektiğini zerre bilmiyor ve 30 yaşına gelmiş adama da ben öğretemem bunu bundan sonra. Ne kadar yıprandığımı anlatamam size... Kendimi salak gibi hissediyorum. Sanki tüm işaretleri yanlış okumuşum gibi geliyor. Erkekler konusunda kolay kolay yanılmam bu çocukta nasıl her şeyi yanlış anladım hala aklım almıyor.

X