HOTPOİNT ALIRKEN 2 KERE DUSUNUN.

Kardesim butun beyaz esyalarini hotpoint aldi haftaya evleniyor, uzuldum tum yeni alanlar icin...

Ya şans işi gerçekten benimde hepsi ariston buzdolabımdan çok memnunum msl, çekmeceli bölümü var ve 2-3 hafta taş gibi kalıyor meyve sebzelerim. ama bulaşık makinasından aslaa memnun değilim temzilemiyor :KK43: gelen servis elemanı bulaşıkları çok temizlemeden koyun dedi :KK70: onuda yaptım ama sonuç aynı...

Şimdiki makineler suya sabuna dokunmadan yıkıyorlar :)
Çamaşır makinesinde su arttırımı yapıyorlar, servise bir sor istersen. Benim makinemde az suyla yıkıyordu, sonra akrabamız bir parça değiştirdi, artık en azından camda su görünüyor.
Benim makinem öyle yenide değil ki canım 5 senelik makina markası Regal inan buzdolabına ve çamaşır makinasına servis çağırmaktan bıktım baktım sonuç alamıyorum bende bıraktım kendi haline :KK16:benim ki sağolsun suyu sabunu yumuşatıcıyı sömürüyor ama ben bu dökmezsem çamaşırlar çıkınca leş gibi kokuyor bildiğin :KK42: artık çamaşır yıkamak bile istemiyorum yani :mad:

Benim makinem öyle yenide değil ki canım 5 senelik makina markası Regal inan buzdolabına ve çamaşır makinasına servis çağırmaktan bıktım baktım sonuç alamıyorum bende bıraktım kendi haline :KK16:benim ki sağolsun suyu sabunu yumuşatıcıyı sömürüyor ama ben bu dökmezsem çamaşırlar çıkınca leş gibi kokuyor bildiğin :KK42: artık çamaşır yıkamak bile istemiyorum yani :mad:

Benimde 8 senelik :) 5 sene önce değiştirttim

Ben arastirmistim makina su alirken yumusaticiyida beraberinde aliyormus. Max seviye var onu asarsan ilk suda yumusatici telef oluyor. Extra durulama yaptirinca bu da 49 dk suruyor ancak oyle burnuma bir koku geliyor. Hani sirf koksun diye de zaten 3.5 saatlik programi 4.5 saate cikarmak eziyet oluyor :KK43:

Benim annem bitirmeye yakın dokerdi yumuşatıcı yi birazda durdurup bekletirdi güzel kokardi
Oda dert makinenin başında durmuyorum ki bir bakıyorum bitmiş oluyor :KK43:

Ya şans işi gerçekten benimde hepsi ariston buzdolabımdan çok memnunum msl, çekmeceli bölümü var ve 2-3 hafta taş gibi kalıyor meyve sebzelerim. ama bulaşık makinasından aslaa memnun değilim temzilemiyor :KK43: gelen servis elemanı bulaşıkları çok temizlemeden koyun dedi :KK70: onuda yaptım ama sonuç aynı...

Evet benim bir tanıdığıma da öyle demişler ne mantıksız yaa

Benimde 8 senelik :) 5 sene önce değiştirttim
Ayy valla benim hiç değiştirmeye cesaretim yok valla arkadaşım daha öyle çok güzel denilen bi makina bulamadım bulursam hemen degistirmek istiyorum bakalım gerçi annemin ki arçelik dijital süper yıkıyor 7 senedir falan da kullanıyor ama bende şans yok ki alsam bana yine iyisi denk gelmez :KK48:

Ayy valla benim hiç değiştirmeye cesaretim yok valla arkadaşım daha öyle çok güzel denilen bi makina bulamadım bulursam hemen degistirmek istiyorum bakalım gerçi annemin ki arçelik dijital süper yıkıyor 7 senedir falan da kullanıyor ama bende şans yok ki alsam bana yine iyisi denk gelmez :KK48:
Makinemi değil canım içindeki su alması için olan parçadan bahsediyorum zaten.:KK68:
Yoksa makinemden memnunum. Maşallah 8 yıldır tık demedi.:21:

Makinemi değil canım içindeki su alması için olan parçadan bahsediyorum zaten.:KK68:
Yoksa makinemden memnunum. Maşallah 8 yıldır tık demedi.:21:
Hımm eşime bi söylüyeyim o zman canım ya gerçekten faydası varsa peki pahali bişey mi ? Ohh maşallah maşallah canım nazar değmesin valla bu beyaz eşya pek Nazlı oluyor bi anda gidiveriyor sen bişey anlamadan :KK17:

Hımm eşime bi söylüyeyim o zman canım ya gerçekten faydası varsa peki pahali bişey mi ? Ohh maşallah maşallah canım nazar değmesin valla bu beyaz eşya pek Nazlı oluyor bi anda gidiveriyor sen bişey anlamadan :KK17:

Para konusunu bilmiyorum canım, bizimki akraba işi olduğundan aramızda hiç lafı olmadı,kendi halletti, servis falan çağırılınca fiyatlar fırlıyor malum. eşin sökme takma işlerinden alıyorsa, yetkili servise değilde hani mahalle tamircileri olur ya öyle yere sorsun.

Para konusunu bilmiyorum canım, bizimki akraba işi olduğundan aramızda hiç lafı olmadı,kendi halletti, servis falan çağırılınca fiyatlar fırlıyor malum. eşin sökme takma işlerinden alıyorsa, yetkili servise değilde hani mahalle tamircileri olur ya öyle yere sorsun.
Hımm anladım canım Sağol yinede bilgim olmuş oldu en azından eşimin eskiden teknik serviste çalışan arkadaşı varmış onu çağırır belki bilmiyorum ki canım düzelsinde artık yapacak bişey yok

--Su seviyesi prosestad'dan yükseltilebilir ama fabrikanın uygun gördüğü değerleri değiştirmemek gerekir.

Canım bak böyle bir yazı buldum. sanırım parçayı değiştirmek yerine ufak ayarlar yapılıyor. Benim gördüğüm parça yine bizim makineninmiş sanırım o yüzden hiç para lafı olmadı:KK70:

--Su seviyesi prosestad'dan yükseltilebilir ama fabrikanın uygun gördüğü değerleri değiştirmemek gerekir.

Canım bak böyle bir yazı buldum. sanırım parçayı değiştirmek yerine ufak ayarlar yapılıyor. Benim gördüğüm parça yine bizim makineninmiş sanırım o yüzden hiç para lafı olmadı:KK70:
Ayy canım ya çok alemsin gülmekten öldürdün beni ya hadi bakalım az daha konuşsak tamiri ben yapabilirim sanırım :rolleyes::confused::KK71:

Hayırlı olsun öncelikle. Ama insallah sorun çıkmaz sizde. Müşteri ile ilgisizler :KK43:

Tesekkurler öncelikle
Fazla arastirmadan görüntülerini begenip aldi aslında o_O umarim sorun cikmaz, sizinkiler de düzelir.

Yalnız kendi buzdolabımla birşey yazmayı unutmuşum dereceyi dışarıdan dijital rakamlarla gösteren rakamlar bozuldu o kadar elektrik kesintisi olunca, silik gösteriyor, yoksa başka bir sorunum yok , sanırım kim dijital alırsada bozulacak çünkü her yerde elektrik kesintisi var
Aynen benim gibi yapmış. Hotpoint sırf görüntü. ben de bosch almak varken gittim 50 tl eksik verip hotpoint aldım, pişmanım.

X