Popüler Konu Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Kapı pencere evde ne kadar delik varsa açık dimi :KK70: :KK70:

Kedimin mutfağa girmesi yasak, mutfak kapısı 7/24 kapalı, onu bile açtım. 😀 Hayvancık normalde merak eder girmek ister, vallahi hava geldiğini anlayınca kıpırdamadı yerinden. 😀😀😀 Kendisi klimanın çalıştığını anlayınca koşa koşa gelip tam karşısına yatıyor. 😀

Kedimin mutfağa girmesi yasak, mutfak kapısı 7/24 kapalı, onu bile açtım. 😀 Hayvancık normalde merak eder girmek ister, vallahi hava geldiğini anlayınca kıpırdamadı yerinden. 😀😀😀 Kendisi klimanın çalıştığını anlayınca koşa koşa gelip tam karşısına yatıyor. 😀
Yazık yavruma ya çok haklı vallahi. Bu sıcakta nefes bile alasım gelmiyor artık :KK70:

Yazık yavruma ya çok haklı vallahi. Bu sıcakta nefes bile alasım gelmiyor artık :KK70:
1660302075194.jpeg

Çok geçmiş olsun :KK43: Cidden salgın varmış araştırdım biraz muhtemelen norovirüstü benimki. Yoğurt yedim soğuk algınlığı ilacı içtim. Bir de bi doktor elma şeftali suyu önermiş onu aldım bugün de onu içeceğim. Daha iyiyim düne göre, serumdan sonra size de tavsiye ederim. Umarım çabucak iyileşir 😢
Teşekkür ederim. Bugün daha iyi çok şükür. Doktorlar net bir şey demiyor ki. Viral deyip geçiyorlar. Ne olduğunu bilemiyorum o yüzden. 39.7 ateş gördük gece acile gittik fitil kullanın dedi eve gönderdi🤷🏻‍♀️ Size de tekrar geçmiş olsun🌸

yet07 yet07 geçmiş olsun canım.
Teşekkür ederim canım😘
Odalarda ışıksızımmmm 😅

Bakin bir bebekli daha.. bizler keyfimizden telefondan okumuyoruz aslinda. Mecburiyet bizimkisi 😅 telefondan okumaya baslamadan once hic okuyamiyordum. Bu ay baya okudum cok sukur 💃💃

Bi link gelir mi o zaman 😝😝 bu gozluklere bende niyetlendim hepte bi alasim gelmedi. Memnunsan bi deneyecegim bende

🤣🤣ben memnunum çok işimi görüyor.

yet07 yet07 neyin var geçmiş olsun

Oğlum hasta canım. Kusma ishal ile başladı ateş ile devametti bugün iyi hamdolsun🤲🏻

Teşekkür ederim. Bugün daha iyi çok şükür. Doktorlar net bir şey demiyor ki. Viral deyip geçiyorlar. Ne olduğunu bilemiyorum o yüzden. 39.7 ateş gördük gece acile gittik fitil kullanın dedi eve gönderdi🤷🏻‍♀️ Size de tekrar geçmiş olsun🌸

Teşekkür ederim canım😘

Oğlum hasta canım. Kusma ishal ile başladı ateş ile devametti bugün iyi hamdolsun🤲🏻
Kusma ishal ateş karın krampları varsa dediğim salgından olabilir ki 2 tanesi varmış bile :KK43: Tekrardan çok geçmiş olsun 2-3 gün sürebiliyormuş toparlanması.

Teşekkür ederim canım😘

Şükür daha iyiyse

ben şu kitap okuma gözlüklerinden hiç memnun kalamadım. zaten gözlük kullanıyorum kullanımı çok zor oluyordu benim için. onun yerine şu sayfaya tutturulan ufak lambaları düşünüyorum var mı kullanan?

Eki Görüntüle 3111964
IMG_20220812_144810.jpg

Ben bunu almıstım 20 liraya Migros'tan mandallı değil dizime falan koyunca cok güzel okunuyor karanlıkta

X