Popüler Konu Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Günaydın herkese
Sayfadaki bütün öğretmen arkadaşlarımızın günü kutlu olsun,emeklerinizin karşılığını maddi manevi aldığınız bir hayat diliyorum

Günaydın

Tüm öğretmenlerimizin günü kutlu olsun

Öğretmenlerimizin gününü kutlarım

Sayfadaki tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun

Günaydın
Bütün öğretmen ve öğretmen adaylarının gününü kutluyorum

Günaydınn
Bütün öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun

Öğretmenler günümüz kutlu olsun

Günaydın günümüzü kutlayan herkese kendi adıma teşekkür ediyorum

Günaydın :)

Öğretmenler günü kutlu olsun.

Ben de yorumlardan King'e merak saldım, ben de okuyacağım :)) Orangegreysky

Burdaki bütün öğretmen arkadaşlarımın günü kutlu olsun ❤ unuttuğum varsa kusura bakmayın

Capanin Gururu Teyom UcanSupurge Mrsay fesang

Teşekkür ederim.

Bütün arkadaşlarımın gününü kutlarım.

Çoook teşekkür ederim Hepinize kucak dolusu

günaydın

tüm meslektaşlarımın gününü kutlarım. umarım emeklerimizin karşılığını aldığımız ve gördüğümüz günlerimiz olur
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum çok sağolun kızlar
Öğretmenler günümüz kutlu olsun
Capanin Gururu Teyom sudem34 Natsume Mrsay Jawlensky Aspasiaa fesang ve sevgili zümrem MelodiminEsi

Hiç okumadığım için nerden başlamam gerektğine dair bir fikrim yok, çok da sevdiğim bir tarz değil o yüzden önerilere açığım
Benim favorim Medyum. The Shining'i izlemişsinizdir belki onun kitabı. Hayvan Mezarlığı ve Carrie'yi de sevdim. Daha kalın ve iyi kitapları da var ama sevmezseniz şimdi kötü olur

Hayvan Mezarlığı ve ya Kujo
Yeşil Yol'da olabilir. Filmi çok iyiydi

Benim favorim Medyum. The Shining'i izlemişsinizdir belki onun kitabı. Hayvan Mezarlığı ve Carrie'yi de sevdim. Daha kalın ve iyi kitapları da var ama sevmezseniz şimdi kötü olur
Hayvan mezarlığını başkalarından da duymuştum onunla başlarım o zaman

Birbirinin devamı olan kitaplar değil ama Bazı karakterler tekrar ediyor.

Hayirli gunler herkese yeni girebildim sayfaya. Sabah hastane islerimiz vardi,ogleden sonra okula ogretmenler gunu kutlamasina gittim, eve gelince de komsuma gecmis olsuna gittim
Biricik öğretmenlerimizin gununu kutluyorum

Gayet güzel, öykülerden oluşuyor kitap. Etkileyiciydi oldukça
Ben de aldım onu, amazon getirirse okuyacağım
Keyifli okumalar
Suan meraklı evresi sanrm önceden (4 aylık) bir ayda 5 kitap bitirmiştm simdi elime alınca hemen o da gelip elimden kapıp sayfalarna zarar veriyo (10 aylık)
Oluyor öyle bir dönemleri, biz de yaşadık eline gazete kağıdı falan verebilirsiniz, doya doya yırtsın
teşekkür ederimm

Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…