Hpv 16

within

Guru
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2011
687
223
2019 daki iliskimde ilk tanıştığımızda onda sigil vardı yaktirdi ama bana bulaş olmuş tabii...ondan önce de 3 yıl hayatımda kimse yoktu. 2023 de smearlr temiz olmasına rağmen hpv baktırdım 16 tip çıktı kolposkopi yaptırdım temiz.

Benim merak ettigim bana 2019 da bulaştiysa vücut atamadı mi ? 4 yıl atamadiysa ya ilerlerse şimdilik bisi olmasa bile ? Yada bir ihtimal daha var ilişkim sırasında aldatıldım ve o süreçte bulaştı???
inanın ikinciyi tercih ederim yakın zamanda bulaşmış olsun bir yılda vücut atsın

Son düzenleme:
Sigara alkol düzensiz hayat ve sürekli bulaşın tekrarlanması . Bunlar yüzünden vücuttan atmak çok zor oluyor . Sevgilinizden sonra ilişkiniz oldu mu ?

Sigara alkol düzensiz hayat ve sürekli bulaşın tekrarlanması . Bunlar yüzünden vücuttan atmak çok zor oluyor . Sevgilinizden sonra ilişkiniz oldu mu ?
Merhaba bir yıldır ilişkim yok zaten 1 yıl önce öğrendim hpvyi .sigara yok aşı oldum vitamin takviyeleri alıyorum ama haftada bir iki gün bira içiyorum yıllardır. bir kac tane bu o kadar etkiler mi ki

Merhaba bir yıldır ilişkim yok zaten 1 yıl önce öğrendim hpvyi .sigara yok aşı oldum vitamin takviyeleri alıyorum ama haftada bir iki gün bira içiyorum yıllardır. bir kac tane bu o kadar etkiler mi ki
1 yıldır yok ama ondan önceki 3 yılda ilişki oldu mu acaba ?

İşte devamlı o kişiden bulaş olmuş . Viral yük o kişi ile birlikte devam etmiş anlaşılan
Aynen , ilişkiyi zaten sonlandirmistik ,sonradan öğrendim ben hpv yi.bir yıldır da hayatımda kimse yok jnsallah vücut atmıştır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…