HPV NEGATİF OLMAK İÇİN

Ek
Hpv 16 bendede cikti ve bagisiklik guclendirici ve deflagyn verdi .6 ay sonra gel dedi.. Size 3 demis bende o kadar beklemeden gidicem k.bakmasin. neler aliyorsunuz bagisiklik guclendirici olarak lutfen yanitlayin bende anne olmak istiyorum. Bu virüsü kımden kaptiniz demedimi ?
Ekinezya iciyorum civan percemini yanliş yazmisim onuda iciyordum çünki frekanslar karısti 🤪😂

Doğru ama doktorum 3 ayda bir önerdi açıkçası ondan onu dinliyorum.2 seneye vücuttan atılıyormuş %90 oranla ben 2 seneden önce moralimi bozmamaya odakladım kendimi :)
Attinizmi acaba .. bende haziranda gideceğim test için junk onkologa baksin bakalım pozitifli negatifli umarım atmışımdır ki sanmıyorum

Ben 1 ay kadar Ahcc ve Propolis bal karışmı birlikte kullandım.Yanlz 2 si çok ağır gelmeye başladı sürekli baş ağrım vardı.Ahcc yi bıraktım 225 Gr bala 14 gr propolisle karıştırım her akşam ve sabah 1 tatlı kaşığı yiyorum.Hpvden kurtulmanın tek yolu çok güçlü bağışıklık sistemiymiş.Bende normalde demir anemisi + B12 eksikliği vardı ve ayda 1 iğne oluyordum olmazsam ağzımda yaralar çıkıyordu, bütün kışıda hasta geçirdim.Propolisi 3 aydır kullanıyorum ve hiç hasta olmadım iğnemide yaptırmadığım halde ağzımda hiç yara çıkmadı.Yarın sabah smear + b12 tahilili yaptıcam bakalım propolis gerçekten işe yaramışmı?Birde çok takmıyorum kafama açıkçası aklıma bile gelmiyor.

Propolis ne önerirsiniz hangi marka kullandınız . Umarım fayda görmüşsünüzdür 🙏

Siğil yapmayan bendede hpv 18 var cnm. 2 senede %90 atılıyormuş heralde bizdede atılır die düşünüyorm %10 luk kısma girersek oda bizim şansımıza :)

Test sonucunda cesitleri yaziyordur. Yanı bende 16 var ama bikac tane daha var 56 59 mu ne sizde de varki yoksa sadece hpv 16 yazıyor başka bisey yazmıyor mu dikkatli inceleyin

Devam ediyorum hatta çocuk istiyorum evliyim korunmuyorum.Hpv 'nin normal doğumda bebeğe geçme ihtimalini okumuştum sezeryanda sorun olmuyormuş kısacası normal hayatımı devam ettiriyorum cnm .Bunu da bana bir onkolog söylemişti hpv ztn kadınların %80 'inde varmış bilmememizin nedeni bu testi yaptırmamız olmamızmış Dr. bana demişti bende bile vardır belki ama ben yaptırmadım bugüne kadar test demişti.O andan beri bende normal rutin yaşantıma devam ediyorum
Yani kocanda da varsa hpv ister istemez senle aynı anda negatif olmaz ve her ilişkide sana bulaşırsa nasıl negatife çeviriyoruz merakımdan soruyorum çünkü bende birlikteliğim var ve şüpheleniyorum çünkü hpv olmasından test yaptıracağım çünkü

Ben 1 ay kadar Ahcc ve Propolis bal karışmı birlikte kullandım.Yanlz 2 si çok ağır gelmeye başladı sürekli baş ağrım vardı.Ahcc yi bıraktım 225 Gr bala 14 gr propolisle karıştırım her akşam ve sabah 1 tatlı kaşığı yiyorum.Hpvden kurtulmanın tek yolu çok güçlü bağışıklık sistemiymiş.Bende normalde demir anemisi + B12 eksikliği vardı ve ayda 1 iğne oluyordum olmazsam ağzımda yaralar çıkıyordu, bütün kışıda hasta geçirdim.Propolisi 3 aydır kullanıyorum ve hiç hasta olmadım iğnemide yaptırmadığım halde ağzımda hiç yara çıkmadı.Yarın sabah smear + b12 tahilili yaptıcam bakalım propolis gerçekten işe yaramışmı?Birde çok takmıyorum kafama açıkçası aklıma bile gelmiyor.
Merhabalar, ne durumdasınız acaba şuanda fayda etti mi bu yaptıklarınız aradan uzun süre geçmiş

X