Hpv olabilir miyim ? 😢Adet dışı kanama ve kokulu kahverengi akıntı

Kızlar ben de geçen hafta pazartesi günü smear vermiştim bugün çıktı sonucum. 8 gün sürmüş oldu. Yarına belki çıkar sizinkilerde

Arkadaşlar merhaba buradaki bir çok yorumu okudum çok üzgünüm ben de herkes gibi.
Yaklaşık beş aydır adetimden bir hafta önce kanamam oluyor günlük pedin yarısı kadar örnek vermek gerekirse. Daha sonra çok kötü kokulu kahverengi bir akıntı geliyor iki üç gün sürüp kesiliyor. Bu süreçte adet olurkenki gibi kadar olmasada pelvik ağrı yaşıyorum.Sonra gününde normal adetimi oluyorum. Malesef beş aydır bu durumu hiç önemsemedim şöyle bir bakayım bu neyin nesi diye googlea baktığımda “Hpv” yi ilk kez duydum. Hemen bir kadın doğum doktoruna gittim muayenede bir şey göremedi antibiyotik ve fitil verdi smear almak istedi fakat canım o kadar acıdı ki aldıramadım. Verdiği antibiyotik ve fitili kullandım bitirdim iki gün sonra ilacın etkisi mi başka bir şeyim mi var sıtma ateş şikayeti ile hastaneye götürüldüm. Bu sefer başka bir kadın doğum doktoruna gittim muayene de bir şey görmedi smear aldı sonucunu bekliyorum ama aşırı derecede halsizlik başladı acillik olduğum günden beri her an bayılacak kadar halsizleşiyorum gün içerisinde, iştahım tamamen kapandı açlık hissetmiyorum midemde şiş psikolojik mi yoksa rahim ağzı kanseri oldum da yayıldı mı 😢 bu onların belirtisi mi Lütfen bilgi sahibi olan kişiler yorumda bulunabilir mi 😢
2 kez doktor muayenesi olmuşsunuz birşey görseydi doktorunuz sizi bilgilendirirdi. Stresten kaynaklı panik atak geçirmişsiniz.

Çıkmamış şaka gibi ya bir hafta olacak doktor bana Perşembe Cuma Arası Ara dedi Cuma günü akşam arayacağım 2 si de birden çıksın bana ortalama 10 gün dedi 2 kere atayanla aramayım belki diğer sonucum o zamana çıkmış olur hpv de suan stres oldum
inşaallah temiz çıkar sonuçlarınız. eğer hastanenin internet sitesi varsa belki oradan da bakabilirsiniz sonuçlara, ben öyle bakmıştım.

inşaallah temiz çıkar sonuçlarınız. eğer hastanenin internet sitesi varsa belki oradan da bakabilirsiniz sonuçlara, ben öyle bakmıştım.
O nasıl oluyor hiç bilmiyorum açıkcası aradığımda doktorunuz söyler dedi laboratuvar 5 7 gün dedi hoca bana 10 gün sonda dedi acaba adamı biraz darladım diye yapmış olabilir mi 10 gün dedim vs diye çünkü çıkmış olması laızm

O nasıl oluyor hiç bilmiyorum açıkcası aradığımda doktorunuz söyler dedi laboratuvar 5 7 gün dedi hoca bana 10 gün sonda dedi acaba adamı biraz darladım diye yapmış olabilir mi 10 gün dedim vs diye çünkü çıkmış olması laızm
hangi hastaneye gittiniz bilmiyorum, "..... hastanesi laboratuvar sonuç" diye googleda arayın. yani böyle bir hizmeti olmayabilir hastanenin ama denemiş olursunuz

Çok korkuyorum ve heyecanlıyım açıkcası
Bana sabah hastaneden patoloji sonucunuz cıkmıstır doktorunuzu arayabilirsiniz diye mesaj geldi. Ben tabiki de bu anksiyeteyle doktoru aramak yerine öğle aramda hemen hastaneye gittim ama öğle arasına kadar nasıl çalıştım bir allah biliyor 😅hastaneye gittikten sonra ilk olarak laboratuvardan sonucumu aldım ama doktorun yanına gidene kadar bakamadım kağıda. Sonuclar elimde olmasına rağmen doktordan duymak istedim yine de. İnsan korkuyor çok iyi anlayabiliyorum.

Bana sabah hastaneden patoloji sonucunuz cıkmıstır doktorunuzu arayabilirsiniz diye mesaj geldi. Ben tabiki de bu anksiyeteyle doktoru aramak yerine öğle aramda hemen hastaneye gittim ama öğle arasına kadar nasıl çalıştım bir allah biliyor 😅hastaneye gittikten sonra ilk olarak laboratuvardan sonucumu aldım ama doktorun yanına gidene kadar bakamadım kağıda. Sonuclar elimde olmasına rağmen doktordan duymak istedim yine de. İnsan korkuyor çok iyi anlayabiliyorum.
Açana diyorum yani bilmiyorum cidden ne yapacağım sonucum iyimi aradım doktorla gorusuruyoum ama nasıl aramadan önce galiba hatim indirdim bir yandan içimden dua ediyorum ay nasıl elim ayağım boşaldı bayılacam Didim kalbim küt küt atıyor bende çok paniğim biraz çocukluktan anneöden dolayı hastane ortamı sevmiyorum hastane gidince ne zaman kan versem normal şekilde bile basım döner gözüm onu kararır ardından kulaklarıma ses gitmez biraz transa geciyorum oldum olası sevmem bu biraz ağır geldi böyle birsey atlatmak zor oldu heleki su bir sene panik atak anksiyete depresyon insternet okuduklarım çorba oldum resmen corona atlattım birde ben yani hep üst üste geldi

X