HPV VE CİN 3 DEN KURTULUŞUM

Merhaba benim de 2 bucuk yil once cin 2den leep yapildi temiz sonuc aldim ama suan 7 gundur akintii kasik agrisi bugun baslayan kasinti yasiorm cok korkuorm covid tedavisi gordum evde tum ailem covid oldu ustune bu ara abur cubur aci cok yedim ve terli terli cok yuruyus yaptm acaba mantar mi oldummm:KK43:
Nerede leep oldunuz

Merhabaaa ben se 2018 martta ogrendim naisanda sigarayi braktm cok nadir octim leepten sonra ekimde tamamen braktm ama smear hep temiz geldi hpv sekil degatrerek devam etti ilk basta 16 18di leep sonrasi 52 mi ne.oldu. en son gecen sene smear aldrabildm ekim aynda yine temiz hpv pozitifbu arada cin2 idim ben leepbsonrasi da temiz acaba virus atlms olablr mi prpolise basladm hastnaeye gdemiorm coronadan dolayi :KK43:
Neden sürekli 16 18!52 oldu sebebi ne acaba

Adet donemine yakin oluyo genelde suan da oyle yakiniim belki ondandr kasnti da oluyo bunzamnlarda. Sigara ve alkolu tamamen braktm leepten 2 ay sonra ara ara ictm o arada da. Smdi immutor kullaniorm sekerli seyler cok yemiorm bdaha yasamak istemiyorm bebek istiorm:KK43:
Bi tane antibiyotik aldım hemen geçmişti suan olmuyor mesela ve ben antibiyotik öyle alan birisi de değilimdır

Adet donemine yakin oluyo genelde suan da oyle yakiniim belki ondandr kasnti da oluyo bunzamnlarda. Sigara ve alkolu tamamen braktm leepten 2 ay sonra ara ara ictm o arada da. Smdi immutor kullaniorm sekerli seyler cok yemiorm bdaha yasamak istemiyorm bebek istiorm:KK43:
Açıkcası ben şekerli seyler çok tüketmem birde sigara ara ara şimdi 1 aydır falan sigara hiç içmiyorum kahve yanına içen ben şimdi ise tamamen bıraktım evet bende de oldu Çorum’a olduğunda bildigin 15 gün her gün yoğun şekilde beyaz akıntım oldu doktora gitmedim hastaydı ilaç almadım sonra akıntım devam etti kokulu olıyordu bazen ornitop aldım kesildi bu Cuma benimde sonuçlar çıkıyor hatta bugün çıktı birisi ama Doktoru ben Salı günü bi 7 kez arayınca açmayınca baya bi şey yaptım hpv ve diğeri 10 güne sonuçlanır dedi Cuma ara bende 2 kez aramayım Cuma arayım eğer hpv 15 günde sürebiliyornus olmadı simir öğrenir hpv beklerim napcam başka cagre yok 😔 birde zaten 9 doğuruyorum burda acaba acaba diye kaç gündür kasıklarım agrıyor stresten 🤦🏻‍♀️ Ya şimdi ben 10 gün muayene varya ücret almıyorlar ben 15 güne çıkarsa sonuç sonuçları almak için muayene ücreti ödemek zorundamıyım

Kasinan yerde sivilce gbi bsey oluyo bi de
Ya o kaşıyınca deri çok hassas genital de bence kabarıyor birde ben epilasyon aletleriyle alınca çok oluyor mesela kabarma vs ben 3 senedir lazere gidiyorum çok düzensiz gittim şimdiye bitmesi lazımdı mecbur kalınca onla alıyorum

Ya o kaşıyınca deri çok hassas genital de bence kabarıyor birde ben epilasyon aletleriyle alınca çok oluyor mesela kabarma vs ben 3 senedir lazere gidiyorum çok düzensiz gittim şimdiye bitmesi lazımdı mecbur kalınca onla alıyorum
Ben jilet venus mor olaninkullaniorm kendinden sabunu olan cok yumusak aslnda ama i sabunu phi bozuyo mu acaba lazere mi gideyim bu donemde de blemedm kii cildm asiri hassas zaten acik tenliyim reaksyon gosterio hemen bseylere

X