HPV VE CİN 3 DEN KURTULUŞUM

Korkuyorm ama basur da var deli gbi kasiniyo yaa
Yani basur bende de var ama takmıyorum öyle kasıntıya kanama vs olmuyor krem var birde hap var ben kullanmıyorum bile duan kardeşimde de var oda krem almış bence bi krem yada hap versin doktor geçer çok takılacak birsey değil hpv varken onu ben düşünmüyorum bile 🤷🏻‍♀️

Yani basur bende de var ama takmıyorum öyle kasıntıya kanama vs olmuyor krem var birde hap var ben kullanmıyorum bile duan kardeşimde de var oda krem almış bence bi krem yada hap versin doktor geçer çok takılacak birsey değil hpv varken onu ben düşünmüyorum bile 🤷🏻‍♀️
Evet ama benimki asiri kasindigi icin artik psikolojim bozuldu.

Size bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim. 11 ay önce doğum yaptım, hamileyken vajinada siğil oluştu. Doktorum doğum sonrası smear alırız demişti ama ihmal edip gitmedim. Smear testi yaptırıp sonuç temiz gelse de demekki hastalık olabiliyor. Bu hpv testleri devlet hastanesinde ücretsiz yapılıyor mu?

saglik ocagina degilde jinekolojiye gidin saglik ocagi zaten 5 yildan once yeniden test yapmiyormus baksin bi belki goremediginiz sigiller vardir onlar kasiniyordur bende sigilim yok diyordum megersem varmis
Size bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim. 11 ay önce doğum yaptım, hamileyken vajinada siğil oluştu. Doktorum doğum sonrası smear alırız demişti ama ihmal edip gitmedim. Smear testi yaptırıp sonuç temiz gelse de demekki hastalık olabiliyor. Bu hpv testleri devlet hastanesinde ücretsiz yapılıyor mu?
30 yada 31 yas devlette ve sağlık ocağında ücretsiz oluyor normal Doğum yapılmıyor diye biliyorum çocuğa geçme ihtimalli dusuk bile olsa genelde sezeryan yapıyorlar diye biliyorum birde siigl yani hpv çeşitler var bunlar kanser yapan ve yapmayan yani tiplemeleri öğrenmeniz de laızm bence hiç aksatmadan gidin yasınız tutuyorsa sağlık Ocagına yada devlete ardından ise olası bir durum teşkil ederse esiniz ve siz tedaviye başlarsınız geçmiş olsun

Aynen öyle simir temiz gelip hpv taşıyıcı olan bir çok kadın var ikisi birlikte öneriliyor

X