Hsg filmi sonrası gebe kalanlar

Prensesss3

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2015
59
25
Merhaba kızlar bi gelisme var mı. Bende adet im bitince çektircm insallah. Benimde yumurta tembelliği varmış merak ettim rahim filmi ise yaradı mı sizde.

nazelinnn

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2020
722
330
Merhaba kızlar bi gelisme var mı. Bende adet im bitince çektircm insallah. Benimde yumurta tembelliği varmış merak ettim rahim filmi ise yaradı mı sizde.
Bendede yumurta tembelliği varmış canım çektirdim 2 hafta oluyor rahatım şuan inşaAllah iyi sonuçlar alırız

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-12-2021

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 236 gün kaldı.

Bu zamana kadar 38 çift Somit oluştu. Somitler baş, gövde kemiklerini ve kasları oluştururlar. Bebebeğinizin beyni tüm insan beyinlerinde olduğu gibi 3 ana bölüme ayrılıyor.Ön beyin, orta beyin ve arka beyin. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 5-7 mm ve küçük bir kahve çekirdeği boyutunda. Döllenmeden sonra geçen 30 gün içinde bebeğiniz 15.000 kat büyüdü :)

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Prensesss3

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2015
59
25
Bendede yumurta tembelliği varmış canım çektirdim 2 hafta oluyor rahatım şuan inşaAllah iyi sonuçlar alırız
Inşallah canım inşallah. Bana doktorum folik asit önerdi onuda yarın alıp kullancam bide ekstra birşey yapsam mı diye düşünüyorum kür felan sen birşey yapıyor musun

nazelinnn

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2020
722
330
Inşallah canım inşallah. Bana doktorum folik asit önerdi onuda yarın alıp kullancam bide ekstra birşey yapsam mı diye düşünüyorum kür felan sen birşey yapıyor musun
Folic iod 12 kullandım önceki dr un verdiği birde kendim almıştım folidice yanlış olmasın yazısı mor olan o var evde onu içiyorum canım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-12-2021

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 236 gün kaldı.

Bu zamana kadar 38 çift Somit oluştu. Somitler baş, gövde kemiklerini ve kasları oluştururlar. Bebebeğinizin beyni tüm insan beyinlerinde olduğu gibi 3 ana bölüme ayrılıyor.Ön beyin, orta beyin ve arka beyin. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 5-7 mm ve küçük bir kahve çekirdeği boyutunda. Döllenmeden sonra geçen 30 gün içinde bebeğiniz 15.000 kat büyüdü :)

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Aee

.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2020
943
2.786
23
Hsg çekindiğim ay hamile kaldım fakat kimyasal oldu,ertesi ay yine hamile kaldım oda kimyasal oldu 2 ay üst üste bu üzücü durumu yaşadım tüplerimde bi sıkıntı yoktu açıktı rahim şeklimde iyidi , doktora sordum 1 seneden beri gebelik olmayıp olmayıpda hsg çekinince nasıl oldu dedim tüplerinde gözle görülemeyecek kadar küçük yapışıklık varsa basınçla açılmıştır bundan sonra gebe kalman kolay olur dedi , fakat benim yumurtalarım kalitesiz hiç denecek kadar kötü bu ay femara kullanıyorum 1 hafta önce iğne vurundum doktorum 10.gün kan ver eğerki iki güne bir artış görürsem hemen kan sulandırıcı iğnelere başlayacaz dedi.Hamile olsam şimdi korkuyorum yinemi düşecek diye inanın hiç bişey hissedemiyorum artık