Gebeliğe Hazırlık Hsg rahim filmi çektirip hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba ben çektirdim diğer ay klomen çatlatma iğnesi ile tek seferde hamile kaldım filmin etkisinin de olduğunu düşünüyorum kesinlikle doktorum güzelce temizledim demişti
Daha önceden tedavi görmüş muydunuz yoksa ilk klomen çatlama iğnesi miydi
Kusura bakmayın daha önce başka arkadaş sormuş zaten yeni gördüm cevabınızı 🙈

Merhaba hsg rahim filmi çektirip hamile kalan var mı merak ediyorum. Yaklaşık 1 yıldır gebelik olmuyor bütün sonuçladınız normal film çektirdim heyecanla stresle bat'ı bekliyorum.
Cekildigim ay hamile kaldım canım yumurtlama testinde al garanti olur sonuclarm temizdi 6ay içinde kalırsın dedi ilk ay kaldım

3 hafta önce çekildim benim Çok sancılı geçti kimisinde ağrı olmuyormuş ama bende çok fazla oldu sanırım kişiden kişiye değişiyor toplam 10 dk sürüyor
Bende de çok ağrı oldu dün çektirdim sizin sonucunuz nasıl çıktı ağrı olanlarda tıkanıklık oluyormus

İnanamıyorum ama ben hsg çekildiğim ay çift çizgiyi gördm benimde hiçbir sorunum yoktu eşiminde kendim istedim hsg çekilmeyi ve gerçekten işe yaradı Allah isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsn inş 🙏
Canim peki ne zamandır istiyordunuz uzun zaman olmuş ama daha önce tedavi falan gördün mü

Kuzu daha önce tedavi vs gördün mü peki
1 kere klomen ve çatlatma iğnesi kullanmıştım ama tutmamıştı. Hsg den sonrada aşılama yapılacaktı 1 ay dinlenmek istedim kafamı rahatlattım nasıl olsa aşımala yapılacak vs. diye. Adet oldum sanıp aşılama tahlilleri için gittiğimde hamile olduğumu öğrendim. O bir ayda eşim aktardan aldığımız bir karışım kullanmıştı

1 kere klomen ve çatlatma iğnesi kullanmıştım ama tutmamıştı. Hsg den sonrada aşılama yapılacaktı 1 ay dinlenmek istedim kafamı rahatlattım nasıl olsa aşımala yapılacak vs. diye. Adet oldum sanıp aşılama tahlilleri için gittiğimde hamile olduğumu öğrendim. O bir ayda eşim aktardan aldığımız bir karışım kullanmıştı
Karışım neydi peki kusura bakmayın çok soru sordum 🤭

Rahim filmi çektirdim ve 3. Ayımdayım reglime 4 gün var hala gebelik oluşmadı bütün sonuçlarım temiz çıktı çok fazla kendinizi ümitlendirmeyin. Sadece dua edin.

Merhaba kızlar rahim filmim ve diğer test sonuçlarımın hepsi normal çıktı. Bugün eşimi özel hastaneye gönderdim sperm testi sonucuna baktı doktor morfoloji normali %7 ortası %4 eğer problem varsa %2 oluyormuş ve eşimin %2di Daha önce bu sonucu 2 tane devlet hastanesindeki doktora gösterdik bize sonucun normal dedi. Bugün gittiği özel hastanedeki doktor ise %2 lik. Sonuç ise asla çocuğun olmaz demiş. Anlayacağınız sorun bende değil eşimde çıktı ve ben rahim filmi çektirdim acı çektim psikolojim bozuldu. Özel hastanedeki doktor 2 tane bitkisel ilaç ve keçiboynuzu pekmezi, susam yağı, çörek otu yağı önerdi. Aldik ve kullanmaya başladık inşallah sonuç alırız. Allah o devlet hastanedeki doktorlarda ıslah etsin. Benim 2 yılımı çaldılar.

Merhaba kızlar rahim filmim ve diğer test sonuçlarımın hepsi normal çıktı. Bugün eşimi özel hastaneye gönderdim sperm testi sonucuna baktı doktor morfoloji normali %7 ortası %4 eğer problem varsa %2 oluyormuş ve eşimin %2di Daha önce bu sonucu 2 tane devlet hastanesindeki doktora gösterdik bize sonucun normal dedi. Bugün gittiği özel hastanedeki doktor ise %2 lik. Sonuç ise asla çocuğun olmaz demiş. Anlayacağınız sorun bende değil eşimde çıktı ve ben rahim filmi çektirdim acı çektim psikolojim bozuldu. Özel hastanedeki doktor 2 tane bitkisel ilaç ve keçiboynuzu pekmezi, susam yağı, çörek otu yağı önerdi. Aldik ve kullanmaya başladık inşallah sonuç alırız. Allah o devlet hastanedeki doktorlarda ıslah etsin. Benim 2 yılımı çaldılar.
Bişe sorabilir miyim raporun en sonunda normospermi yazıyormuydı

Bişe sorabilir miyim raporun en sonunda normospermi yazıyormuydı
Screenshot_20211129-221526_Photo Editor.jpg

X